Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Potrzebna pomoc techniczna!

Już nie ogarniam

(1/4) > >>

Snajperitto:
Cześć!
Poszukałem trochę na forum ale nic mi się nie wbiło w oczy... Mam kilka problemów z RO2
Mianowicie:
1. Zanim wleze na serwer, to patrze ile tam jest ludzi, i np. jest 55/64 no to włażę, i nagle mnie wywala że serwer pełny o.0
2. Bywa też tak, że jak już dostanę się na serwer to: potrafi mnie po chwili wyrzucić (conection lost - ?!) Nie mam pojęcia jakim cudem, mam dość dobre łącze w UPC, w miarę szybkie (2gb danych potrafi mi się ściągnąć w raptem 3 czy 4 minuty...) z resztą na inszych serwerach (a raczej grach) nie mam tego problemu.
3. Zdarza mi się ostatnio często coś takiego - biegnę sobie, a tu nagle obraz staje się powoli czerwony, karabin znika i zostają same dłonie, po czym pokazuje mi że ktoś mnie uwalił (?!) -Taka trochę zwiecha...
4. Co mnie zdziwiło jak dziś rano grałem - nie mogłem się zrespować (tak, wybrałem sobie klasę, miejsce co kolwiek itd..), klikam gotowe, po chwili znowu pojawia się to okienko z prawej strony do wyboru respa xF
5. Również jak się zrespowałem (to miało miejsce na tej mapie gdzie zaczynało się SP - ta wieś) Resp, po czym nie mogę się ruszać, tzn mogę, ale ruch ten przypominał jak jak byśmy próbowali ruszyć samochodem na silnie zaciągniętym ręcznym...


Maine laptopen waffen:
1. I7 - 6mb keszu 2.10Ghz
2. Karciocha: Geforce 635 czy jakoś tak
3. 18gb ramu

Chyba tyle. No i z góry dziękować za odpowiedź :)

morticore:
1) Ktoś wlazł szybciej od ciebie (a konkretnie dużo osób) - mamy za mało serwerów w stosunku do graczy po tym rozdawaniu za darmo
2) nie mam pojęcia, połączenia sieciowe to nie moja bajka
3) Stwierdzam śmiertelne zatrucie ołowiem  ;) Może zauważyłeś postacie chwiejące się na nogach przez 2-3 sekundy zanim padną. Tak właśnie było z tobą.
4) ale nie mogłeś się odrodzić klikając do skutku, czy to tylko jakiś jednorazowy wybryk gry?
5) wygląda na lag ze strony serwera (taki, że wszystkim skacze ping do np 900 i postaci dziwnie się poruszają)

Snajperitto:
3: widziałem na tej mapie np. gościa biegnącego w powietrzu xP
4. Nie mogłem się odrodzić klikając do skutku "gotowe", dopiero gra stwierdziła że jednak da mi tą szansę - innym razem powiedziała spier... tzn. konekszin lost. (dość często tak ostatnio xF) -Bynajmniej robi to często, i nie był to jednorazowy wybryk.
5 - możliwe że lag, tylko dziwne że lag działał tylko na mnie gdzie reszta sobie swobodnie biegała w te i inne strone ;)

Mr.Victor (Eragon16):
heh, ja raz spotkałem się z błędem takim iż rozwaliło wrogi czołg, a ludziki siedzą w powietrzu.
Wjeżdżasz, a oni ci na masce widzą i nic nie widać przez to :)
Tak więc RO2 ma swoje cuda :p

Bohun:
Zamiast udostepniać gre za darmo nowym graczom powinni wczesniej dobrze przetestować nowy update. Wiadomo, że przez jakiś czas będą zdarzały się różne cuda, za nim to naprawią.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version