Author Topic: RO2 za darmo na Steamie  (Read 6840 times)

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
RO2 za darmo na Steamie
« on: 23 April 2014, 20:46:41 »
Po dodaniu tej pozycji pojawiły się nowe 4 w liście gier. Podobno żeby one zostały 'forever' nie tylko trzeba dodać do biblioteki ale także zainstalować-wiecie którą pozycję?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #1 on: 23 April 2014, 21:25:07 »
Raczej RS/ Red Orchestra 2 multiplayer czy coś takiego

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #2 on: 23 April 2014, 23:23:08 »
Skoro gra jest w finalnej wersji po co Steam zaśmieca jeszcze bibliotekę wersjami beta?! Na chwilę obecną dostajesz: Ro2 beta, RS beta, RS/RO2 multi i RO2 sp

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #3 on: 24 April 2014, 08:51:10 »
w betach TWI testuje nowe dodatki/rozwiązania, zanim zostaną one opublikowane w wersji finalnej. Dzięki dostępowi do bety, mogą brać w testach udział wszyscy gracze którzy mają na to ochotę. Stąd obie bety dostępne na steamie, a SP jest dla tych którzy chcą sobie przejść tylko kampanię z botami, a nie interesuje ich multi (są tacy?)

Bohun

  • Guest
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #4 on: 24 April 2014, 13:05:03 »
No niestety, ale pojawiło się od groma graczy, którzy mają niewielkie pojęcie co się dzieje na mapie. Mnóstwo TK. Cóż, trzeba to jakoś przeczekać.

Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #5 on: 24 April 2014, 17:13:15 »
No pełno nobów i grać się nie da. Co drugi gracz jest z 11 lvl rzucają granatami w swoich, ale po 2 tyg gra wróci do normy bo dzieci mało fragów mają. Tylko zaleta że fajnie sie expi na nich. Ale na arad 2 gra się zajebiście. Może powstanie serwer arad 24 h jak w ro1. A co do map z transporterami mogli dać w BoD i w myszkowa river. Liczę że fani zwiększą liczbę map z transporterami
« Last Edit: 24 April 2014, 17:17:09 by beryl »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #6 on: 24 April 2014, 17:25:46 »
Hehe no takie to sa uroki promocji "masz grę za 0" - dzieci CS-a nawet jak nigdy by nie zagrały to teraz po prostu nawet dla frajdy psucia innym gry wejdą i swoje zrobią ;p
Ale z racji ich noobostwa (bo trzeba terminologie dopasować do podmiotu wypowiedzi ;) ) to może dzisiaj az sam wejdę po długiej przerwie i troche poekspię... ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #7 on: 24 April 2014, 21:20:03 »
Wynik mojego dzisiejszego grania - moje śmierci jakieś 70% wywołane przez TK, próbowałem grać nowy tryb S&D, ale jako atakujący atakowałem sam, bo "drużyna" csowców kampiła zamiast isć do celu, jako obrońca również dostawałem kulkę na dzień dobry, bo i tu "drużyna" kampiła (w sumie w obronie byłoby ok, ale jak to robili za celem to chyba trochę mniej skutecznie) - efekt taki ze po 1,5 godzinnej próbie rozgrywki z ludźmi z akcji gra za free (to nas TWI uszczęśliwiło ;>) nie widziałem ani jednego wybuchu jak to ma miejsce w trailerze. Serwery przepełnione, ale ja tam wolę grać na pustych z botami niż tak jak teraz, a ze nie poprawiono systemu rozpoznawania pełnych serwerów to 3 na 5 prób łączenia się z serwerem prawie pełnym kończyło się "server full" oczywiście po czasie oczekiwania na wgranie mapy.W tej chwili nie ma chyba pustych serwerów, chyba że są hasłowane. Dzieci CS-a, proszę wróćcie na swoje growe łono!  :P :-\ :'(

marcinz

  • Guest
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #8 on: 24 April 2014, 21:45:16 »
Identyczne odczucia mam w związku z tą "hojnością" TWI, zdecydowanie wole 500 ogarniętych osób online niż 15500 takich jak dzisiaj. Chciałem obczaić jak transportery sprawdzają się na pełnym serwerze ale niestety nie da się. Na spawnie strzelanina i deszcz granatów a jeśli już pojawi się transporter to szybko odjeżdża z samym kierowcą.

Profilaktycznie przez najbliższe 2 tygodnie nie odpalam RO2 :P

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #9 on: 24 April 2014, 22:46:39 »
Weźcie mnie nie straszcie  :D

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: RO2 za darmo na Steamie
« Reply #10 on: 25 April 2014, 14:48:55 »
Cóż, zważywszy na ilość graczy, to jednak dużo lepiej zrobiliby, gdy to RO 1 udostępnili za darmo...może ktoś by się przekonał, a żywot gierki byłby bardziej żywy :P...
No cóż, ale TW daje RO2 za darmo, żeby zarobić tyle ile jeszcze się da na Rising Stormie, ale mnie zablokowanie samych karabinów na mapach z frontu dalekowschodniego wcale nie przeszkadza, więc wątpię, żeby zbili na tym jakieś kokosy...