Author Topic: Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?  (Read 12355 times)

max.pl

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #15 on: 23 August 2007, 16:24:20 »
Brak tym osobom  moralnej odwagi, żeby uzasadnić swój głos na " NIE"

Dziki_Koziol

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #16 on: 23 August 2007, 16:31:19 »
Quote
max.pl :
Brak tym osobom  moralnej odwagi, żeby uzasadnić swój głos na " NIE"



Może nie lubią Gustlika i Guderiana? Ich broszka czemu głosują na NIE. Nie robisz koledze dobrego PR takimi tekstami.

max.pl

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #17 on: 23 August 2007, 16:42:44 »
No tak jest prawda - jak sie podejmuje  decyzję o głosowaniu w sprawie,-  która jest ważna dla Gudriana  - , to  chyba mu sie  należy jakieś uzasadnienie. Jeżeli ludzie glosują tylko dlatego,ze nie lubią Guderiana........to nie warto nawet komentować takiego zachowania, bo jest dziecinne. Nie zaszkodzi, powiedzieć  dlaczego głosowało sie na TAK lub NIE - może dzięki uzasadnieniom  niezdecydowanie zabiorą jakieś stanowisko. Nie ma żadnego uzasadnienia głosu na NIE ( nie mowie tu o stanowisku adminów).

PS . Dlaczego Ci co glosują na TAK - chętnie zabierają głos a na NIE milczą ? Stanowisko adminów już znamy i ich argumentację, warto byłoby też poznać opinie tych, którzy głosują na NIE.

Goral

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #18 on: 23 August 2007, 16:49:12 »
Jako, że jest 13 na Tak do 6 na Nie, więc następnych 6 głosujących nie zmieni wyniku sondy.
roID Guderiana dostaje jeszcze jedną szansę na serwerach Astera.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #19 on: 23 August 2007, 20:06:43 »
Ej, ale ja mozge zakozyc 40 fake kont i glosowac na nie...
Druga sprawa moze moja siostra wejdzie pod moja nieobecnosc na mojego kompa i nabluzga, wybanuje ekipe, skasuje serwer.... no przecierz to nie moja wina tylko jej!!!!!



ale jak Goral podjal decyzje to mnie to wisi, ma szanse, znowu mu sie nie uda to bedzie mial znowu problem.