Author Topic: Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry  (Read 3397 times)

JeyPL

  • Guest
Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry
« on: 12 January 2014, 17:38:30 »
Witam, więc tak, w RO2 grałem już jakiś czas temu, potem była przerwa i w czasie jakoś jak pojawił się dodatek RS to wróciłem do gry. Jednak pojawił się problem, po około 10-50 minutach gry komp sie zawiesza, obraz, dźwięk klawisze nie reagują pomaga tylko reset.
Sytuacja występuje nawet po formacie, ale, jakby dłużej gra chodziła. Gre mam orginalną gram poprzez stema, win7 64 bity system niedawno po formacie, reszta danych mojego kompa tu http://zapodaj.net/dedf95e1524fc.jpg.html
Nie wiedziałem co moze być istotne stąd jpg.

JeyPL

  • Guest
Odp: Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry
« Reply #1 on: 13 January 2014, 20:13:10 »
Widzę, że problem, czy może byc przyczyna go nagrzewanie się kompa? procka albo karty graficznej i jak to sprawdzić jaką temp ma w czasie zaciecia?

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry
« Reply #2 on: 13 January 2014, 21:15:32 »
http://www.ozone3d.net/benchmarks/fur/

Odpal na kilkanaście minut, obciążysz i sprawdź temperaturę. Przeczyść kartę graficzną porządnie, ewentualnie sprawdź chłodzenie procka, nowa pasta itd.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry
« Reply #3 on: 13 January 2014, 21:31:24 »
Warto byś podał także markę twojego zasilacza (nie samą liczbę watów ;) ).

JeyPL

  • Guest
Odp: Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry
« Reply #4 on: 14 January 2014, 00:23:26 »
Zastosuje się, co do marki zasilacza to do az muszę sprawdzić. nadmienie ,ze problem występuje tylko w RO2 po ukazaniu się dodatku, chyba ze miałbym cos zainstalwane co 'szkodzi' ale nei po formacie...

JeyPL

  • Guest
Odp: Całkowite zawieszenie się kompa w czasie gry
« Reply #5 on: 16 January 2014, 19:01:33 »
Zasilacz to  CoolerMaster, komp niedawno wyczyszczony, chodzi cichutko;p problem jednak występuje;/