Author Topic: ro2 zacina sie w menu  (Read 3159 times)

xavi emperor

  • Guest
ro2 zacina sie w menu
« on: 14 December 2013, 21:25:45 »
Siemano, mam problem z ro2, a mianowicie, odpalam grę, pokazuje te filmiki na początku itd, pojawia się menu i sekundę potem w prawym górnym rogu "pobieranie streets of stalingrad 0%" i w tym momencie gra się zacina i nic się nie dzieje, a jak wyjdę do menedżera to jest "bez odpowiedzi", reinstall nie pomógł. Planuje również kupić RS z gryonline.pl, czy to mogłoby może pomóc? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: ro2 zacina sie w menu
« Reply #1 on: 14 December 2013, 21:48:46 »
Rising Storma możesz kupić swoją drogą bo na prawdę warto. Źródłem twojego problemu jest pobieranie zawartości dodatkowej ze Steam Workshop, która zasubskrybowałeś. Musisz to wyłączyć i będzie ok. napisze z pamięci bo nie mam teraz dostępu do Steama, ale chyba znajdziesz :)
Otwierasz warsztat Red Orchestry i anulujesz subskrypcję Streets i każdej innej mapy, którą zaznaczyłeś do pobrania w ten sposób
http://steamcommunity.com/sharedfiles/browse/?appid=35450

Fanowskie mapy najlepiej pobierać i instalować ręcznie, z Workshopem idzie osiwieć  ;)

xavi emperor

  • Guest
Odp: ro2 zacina sie w menu
« Reply #2 on: 14 December 2013, 22:16:10 »
No i już pięknie działa, dziękuje bardzo :) a te mapki są zebrane na jakiejś stronce/czymkolwiek bo chętnie bym je sobie pobrał :D

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt