Author Topic: Nowa jakosc czyli jakość  (Read 21723 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #30 on: 15 December 2013, 03:43:57 »
Nie rozumiem kompletnie, o co te bluzgi, Panowie spokojnie. ja nie wiem co komu ma do zarzucenia. Naprawdę. Ciesze się,że Ryszka podzielił temat w końcu i że zastosował zieloną czcionkę. Rozumiem intencje Odiego, ciesze się,że są osoby, które chcą w tą grę jeszcze pograć, z drugiej rozumiem Kurkę, który chyba odczuł,że atakuje się jego osobiście.  Wkurza mnie trochę patrzenie przez pryzmat ilości przegranych w RO godzin. Sam mam ich niewiele ponad 300, co jak na mnie jest dużo, pojawiłem się tutaj dłuuuugo po tym jak gra święciła największe sukcesy, kiedy scena Laddera prężnie działała. W tej lidze zagrałem moze z raptem 10 meczy, ale sprawiało mi to radość. Teraz entuzjazm opadł, w grze pojawiam się od wielkiego dzwonu, a częściej wchodzę na mumbla bo na tym mi zależy. Bo poznałem spoko ludzi, z którymi się  zajebiście gada, nie miałem dotychczas okazji napić się z nimi osobiście, ale mam nadzieję,że w te wakacje to nadrobię. I tu dochodzimy do sedna, na forum są ludzie, którzy darzą sentymentem grę z racji tysięcy godzin w nią przegranych i tacy co zostali żeby od czasu do czasu pograć, pogadać, napić się z kolegami (choć niekiedy niemal z pół wieku starszymi ;) ) i trzeba uszanować obydwie strony. Ot co ;)


P.S z przymrużeniem oka: Jakby to powiedział Rozumny do skarg na Administrację jest temat "Skargi, zażalenia.." :D :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #31 on: 15 December 2013, 08:59:24 »
bijta się bijta. Zawsze mnie śmieszyły kłótnie na tej stronie..
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #32 on: 15 December 2013, 11:37:15 »
Ale kto tu się kłóci?
w RO gram jako raq

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #33 on: 15 December 2013, 12:14:23 »
Serwer na RO1 można postawić na Linuxie czyli za darmochę (w odróżnieniu od dwójki), więc jak ten czy tamten stoi pusty to postawcie sobie swój i go rozkręcajcie.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #34 on: 15 December 2013, 12:39:01 »
Doskonała porada - skoro 2 już są puste to postawmy 3, który też będzie pusty.
A nie lepiej rozkręcać jeden, istniejący, na dobrej maszynie, z dobrymi pingami? Ruscy mają jeden duży serwer ro ru a reszta należy do klanów. Ten serwer dzień w dzień jest pełny - i to nie dzięki samym ruskom ale graczom z Europy, którzy nie mają gdzie grać.
« Last Edit: 15 December 2013, 12:42:59 by Odi^PrOfAnUm »
w RO gram jako raq

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #35 on: 15 December 2013, 13:44:39 »
Odi, raczej coś ci się pomyliło, my raczej nie jesteśmy steamowymi znajomymi :)  Moja aktywność w RO jest ostatnio kiepska, ale ostatnio to tylko na RO.RU ktokolwiek w to gra... I nie rozumiem czego ja jeszcze nie wiem o tej grze, 700 godzin to chyba dużo i nie wiem czemu to, że masz 2000+ godzin w to rozegranych miałoby zapełnić serwer... Rozumiem, że Twój sentyment do tej gry jest dużo większy niż mój i serce się kraje jak widzisz jak gra traci popularność.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #36 on: 15 December 2013, 14:14:00 »
Quote
Moja aktywność w RO jest ostatnio kiepska, ale ostatnio to tylko na RO.RU ktokolwiek w to gra...
No właśnie. Na ruskim jest regularnie dużo ludzi, poza tym serwer vtg jest często grywalny, kgr, też czołgowy jakiś serw jest często zapełniony ( nazwy nie pamiętam ).
Quote
I nie rozumiem czego ja jeszcze nie wiem o tej grze, 700 godzin to chyba dużo
Na realia ro, by grać dobrze lub chociaż przyzwoicie to jest mało.  ;) No chyba, że się jest członkiem alc.
Quote
i nie wiem czemu to, że masz 2000+ godzin w to rozegranych miałoby zapełnić serwer...
A kto tak powiedział?

Quote
Rozumiem, że Twój sentyment do tej gry jest dużo większy niż mój i serce się kraje jak widzisz jak gra traci popularność.
Tak, w sumie to jedyny fps w jakiego grywam  :)
w RO gram jako raq

Offline LUBLIN

  • Towarzysz broni
  • Posts: 5
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #37 on: 15 December 2013, 18:10:39 »
Dzisiaj miała ruszyć ta strona.Na grupie steam tej grupy napisał ni jaki pan Coval niniejsze słowa:http://www.redorchestra24.pl

Portal RedOrchestra24.pl powstał w 2013 roku jako odpowiedź na brak polskiej strony informacyjnej dla fanów gier z serii Red Orchestra. Z początku miał traktować tylko o grach pod szyldem Red Orchestry oraz ich modyfikacjach, lecz z inicjatywy założycieli tematyka serwisu została poszerzona o pozostałe tytuły wydane przez studio Tripwire Interactive.

Cel który sobie postawiliśmy zakładając RedOrchestra24.pl to stworzenie portalu, który dostarczy czytelnikowi najświeższe informacje dotyczące jego ulubionych gier w łatwo dostępny sposób - w tym celu oprócz strony internetowej, będziemy komunikować się z naszymi odbiorcami za pomocą Facebooka, YouTube'a oraz Twittera. Redaktorami nie są osoby przypadkowe - to ludzie związani z grami studia Tripwire od 2006 roku.

Naszym pragnieniem jest, by wokół RedOrchestra24.pl powstała społeczność fanów gier studia Tripwire Interactive. Gdy to marzenie się spełni, chcemy udostępnić użytkownikom narzędzia do tworzenia naszego portalu - to nasi odbiorcy staną się twórcami treści zamieszczanych na stronie (po pozytywnej weryfikacji przez redaktora działu).

W dalszej perspektywie chcemy uruchomić własne serwery gier, którym poświęcona jest nasza strona, oraz serwer głosowy.

Mamy nadzieję, że pomożecie nam w realizacji postawionych sobie celów i wspólnie stworzymy największy portal skupiony wokół studia Tripwire Interactive.

Pozdrawiamy,
Redakcja RedOrchestra24.pl

W odpowiedzi wysłałem im link najbardziej znanego forum o polskiej stronie red orchestra ze ździwieniem  zapytał się mnie co to za strona.

Insanity

  • Guest
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #38 on: 15 December 2013, 18:26:25 »
No to chłopaki ruszyli. Trzeba przyznać że strona wygląda bardzo dobrze. Zobaczymy cos z tego wyniknie...
« Last Edit: 15 December 2013, 18:39:07 by Insanity »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #39 on: 15 December 2013, 18:35:49 »
Z tego co mi wiadomo to "Liga" to farsa, a o czym tutaj  informować? Że nowa mapa powstała? Toż to wystarczy dołączyć do grupy RO by TWI na Steamie, a Steama i tak obowiązkowo chyba każdy grający w RO musi posiadać  ;)
A z innej beczki - to już kolejny link na tym Forum przekierowujący "tam", natomiast "tam" nie zauważyłem (tak, bo już tam byłem) ani jednego linku prowadzącego "tutaj". Nie wyrażono (przynajmniej ja nic o tym nie wiem) zgody na jednostronne reklamowanie "konkurencji"  ;)
Jakoś na TVP nie widziałem reklam TVN-u i chyba nawet jakby za nie zapłacili to i tak nie byłoby emisji, z ogólnie znanych względów.
Jako twardy beton (dla niektórych "czerwony") z RO.PL "Wrogim agitatorom mówimy nasze stanowcze nie!"
O LOL ale się pośmiałem  ;D

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #40 on: 15 December 2013, 18:50:19 »
Jak jakaś ciekawa mapa albo inny what are we up to wyskoczy, to zawsze jest o tym wspomniane gdzieś u nas na forum. A klanówki w postaci Laddera nie wszystkich interesują (to nie znaczy, że oczywiście przeszkadzają mi i powodują wysypkę), zwłaszcza, że wielu zainteresowanych uważa je za parodię westernu  :D

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #41 on: 15 December 2013, 19:25:38 »
Panowie, ale po co w ogóle robimy jakieś spiny. Narodziła się nowa gałąź na polskiej scenie Red Orchestry tuż obok Ro.pl. Obie inicjatywy dążą do skupiania graczy grających w RO mając na celu wspieranie oraz zapewnienie supportu swoim użytkownikom. Nikt nikogo nie chce wypierać.
Start z pokrewną inicjatywą oznacza rozwój, a rozwój generalnie dąży w dobrym kierunku. Być może w przyszłości to nam wszystkim zaowocuje.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #42 on: 15 December 2013, 19:37:48 »
Taa, kolejna maksyma typu "konkurencja dla dobra klienta" itp. Oczywiście, gdy owa konkurencja gra fair, bo nieuczciwą konkurencję należy niszczyć a nie starać się z nią współzawodniczyć. Jak to będzie z nowym portalem? Czy tak jak z ro.norecoil.pl? Czy może nastąpi ścisła specjalizacja i nie będziemy sobie wchodzili w drogę:? Czas pokaże, jak na razie to w każdym razie dla ewentualnego nowego członka tego Forum istnieje już informacja niby "przypadkowa", że może sobie zobaczyć inny portal, natomiast zupełnie "zielony" gracz który przez przypadek, lub np. agitację na serwerach trafi "tam"; w dalszym ciągu nie będzie miał pojęcia o portalu który trwa od premiery gry.
Całe szczęście jest jeszcze coś takiego jak pozycjonowanie Google  :P

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #43 on: 15 December 2013, 20:16:13 »
"skupiona wokół cyklicznego wydarzenia „Fight Night” w Red Orchestrę Ostfront, nie dostarcza jak niegdyś newsów z gier którym jest poświęcona."
To ja się tu ustosunkuje, poniżej macie linki do tego,że NIE wrzucamy informacji o grze, oraz tego,że podobno NIE informujemy,że gry TWI (jak i innych) są w promocji, opcja szukaj nie boli :)
 


A tu link do nieistniejących informacji i newsów, co się dzieje z RO 2 (BANG!):http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2431.msg31985.html#msg31985
I do tego,że nie informujemy,że TWI (i inni) mają gry w promocji:
1. http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2496.msg40586/topicseen.html#new
2. http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2983.0.html
3. http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2981.0.html
4. http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2949.0.html
5. http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2940.0.html

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #44 on: 20 April 2014, 19:45:34 »
Co tam słychać w serwisie nowej jakości m.in. o RO? Bo nie mogę niestety już znaleźć ich strony www albo facebooka.
Czyżby nieopatrznie za szybko się wychylili i zostali "przekonani" przez administrację red.orchestra.pl do zawieszenia działalności?
« Last Edit: 20 April 2014, 19:48:51 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"