Author Topic: Nowa jakosc czyli jakość  (Read 21745 times)

Telesfor

  • Guest
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #15 on: 13 December 2013, 17:08:03 »
Samej inicjatywy chyba nie można potępiać, bo niby czemu? Chcą, to niech robią. Inna sprawa, że jej twórcy próbują jakoś pokrętnie pominąć tą stronę, która od lat skupia polskich graczy. (Bo inaczej chyba by ktoś wcześniej wiedział że coś się kręci) Takie to niesmaczne i chyba jedyne, co mogą osiągnąć w ten sposób to podzielić to środowisko

Insanity

  • Guest
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #16 on: 13 December 2013, 17:52:32 »
Nie, to był tylko argument za tezą że ta grupa jest powiązana z zamieszczonym przez ciebie obrazkiem. Gdybyś umieścił je wcześniej niż grupa powstała można by podejrzewać że wykorzystanie grafiki jest zbiegiem okoliczności.

Zwracam honor w takim razie :) Źle zrozumiałem Twoją wypowiedź, pewnie z racji wspomnianych "niedoszłych" administratorów, którym też jestem ;)

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #17 on: 13 December 2013, 18:02:14 »
P.S Obecność Roxara w tej grupie nieprzyjemnie mnie zaskoczyła. W tej sytuacji wypada powiedzieć: E tu Brute contra me? Nie zapominajmy tylko jak skończyła się ta intryga dla Brutusa osobiście...

Pobor, szkoda, że w RO nie jesteś tak aktywny jak tutaj na forum.
« Last Edit: 13 December 2013, 18:05:39 by RoXaR77 »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #18 on: 13 December 2013, 20:38:11 »
Pobor, szkoda, że w RO nie jesteś tak aktywny jak tutaj na forum.

Fakt, nie jestem aktywny, mam rodzinę, dziewczynę, studia,a gra jest u mnie niżej w hierarchii od dobrego kryminału Krajewskiego. Mea culpa  :-[
« Last Edit: 13 December 2013, 20:41:30 by pobor »

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #19 on: 13 December 2013, 23:06:24 »
Też bym obstawiał szefa szefów...

Kurde! Co znowu ja xd
Ja se w Mount & Blade gram, a nie serwisy o ro ;)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #20 on: 14 December 2013, 10:56:43 »
Nie, żebym miał jakieś problemy z tym, po prostu przyzwyczaiłeś nas do tego, że łatwo nie odpuszczasz  ;D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #21 on: 14 December 2013, 15:05:23 »
Quote
Fakt, nie jestem aktywny, mam rodzinę, dziewczynę, studia,a gra jest u mnie niżej w hierarchii od dobrego kryminału Krajewskiego. Mea culpa  :-[
My za to nie mamy nic tylko knujemy i nerdzimy  :)


Quote
że jej twórcy próbują jakoś pokrętnie pominąć tą stronę, która od lat skupia polskich graczy. (Bo inaczej chyba by ktoś wcześniej wiedział że coś się kręci) Takie to niesmaczne i chyba jedyne, co mogą osiągnąć w ten sposób to podzielić to środowisko
oj bez przesady. Polska scena ro dawno się rozleciała.Ci co jeszcze grają na pewno nie skupiają się w okół tego forum, więc nie pisz bzdur. Wejdź sobie na ruski serwer i sprawdź ilu jest aktywnych graczy a ilu na cokolwiek wspólnego z forum. Pisanie o społeczności, której już nie ma a która niby można jakoś "podzielić" to czysta fanaberia.

Dlatego pisałem, by zrobić polski serwer i pozgarniać Polaków na niego, promować go i regularnie rozkręcać. Jak ruscy robią u siebie. Z tym, że niestety, bez wsparcia to my se możemy chcieć.
w RO gram jako raq

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #22 on: 14 December 2013, 15:10:49 »
Nie, żebym miał jakieś problemy z tym, po prostu przyzwyczaiłeś nas do tego, że łatwo nie odpuszczasz  ;D

Ogolnie moznaby to uznac jako komplement, ale nie w moim przypadku :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #23 on: 14 December 2013, 17:45:11 »
My za to nie mamy nic tylko knujemy i nerdzimy  :)

Tak myślałem, po prostu wychodzę z założenia,że gra nie jest dla mnie wszystkim ,jak dla poniektórych. Na forum wchodzę, odpisuję a w sumie jedyne co mnie tu trzyma to spoko ekipa, z którą raz na jakiś czas mogę sie spotkać na mumblu, żeby przede wszystkim pogadać,ewentualnie pograć wspólnie w RO czy grę z zupełnie innej beczki (np. War Thunder czy Romek 2). Niemniej jednak jak uda się z tą stroną i reaktywacją "polskiej sceny"  to fajowo. Może wam nawet za to pomnik kiedyś postawią ;)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #24 on: 14 December 2013, 18:43:14 »
A niby jak chcecie to zrobić  :) ?
W sumie ja z niektórymi mordeczkami gram w tą grę od 2006r - np z Hiackiem, więc można powiedzieć, że też się trochę zżyłem  ;)
w RO gram jako raq

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #25 on: 14 December 2013, 23:27:32 »
Odi^PrOfAnUm jak Ci tu tak zle to WYJEDŹ Z STĄD i nie wracaj!!! >:(
« Last Edit: 15 December 2013, 00:42:51 by BartBear_[PL] »


Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #26 on: 15 December 2013, 00:36:55 »
Kurka widać picie do monitora Ci nie służy, więc daruj sobie osobiste wycieczki. Nie umiesz dyskutować, to nie pisz a już na pewno nie wyzywaj, ok? Nigdzie nie napisałem, "że mi się tu nie podoba", gdyby tak było bym tu nie pisał.



 
w RO gram jako raq

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #27 on: 15 December 2013, 01:44:35 »
Czy ja pije i z kim to nie Twój zasrany interes,a "MONITORA" nie znam i z nim nie piłem ;).
A Twoje przypie**dalanie się co do tej strony,wybranych (lub nie) adminów i ogólne nastawienie kwalifikuje Cię do WYJE BANIA (Wyje znaczy śpiewa, Bania znaczy głowa)  z tego towarzystwa.
Tyle ode mnie.
« Last Edit: 15 December 2013, 01:52:09 by Ryszka »


Insanity

  • Guest
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #28 on: 15 December 2013, 01:55:08 »
Panowie nie zaczynajmy dzielić się na RO.pl i RO24 już teraz, przynajmniej nie na tym forum bo później ktoś może nam wytknąć, że to RO.pl dzieli społeczeństwo (cytat za Poborem "powstanie strony doprowadzi do podziału społeczności" i cytat za Ryszką z nowego filmiku "zagramy mecz RO.pl konta RO24"). Tamta druga strona jeszcze nie jest otworzona, na facebooku napisali, że wystartują jutro, nie wiemy co przygotowali, jaka jest idea tego pomysłu, ale lepiej, żeby to nie RO.pl zaczynało dzielić na "nas" i konkurencję. Kto będzie miał przejść to przejdzie, ale po co jakieś napięcia z gośćmi z internetów

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Nowa jakosc czyli jakość
« Reply #29 on: 15 December 2013, 02:56:11 »
Quote
Czy ja pije i z kim to nie Twój zasrany interes,a "MONITORA" nie znam i z nim nie piłem ;).
No już powiedziałem z kim/czym ale faktycznie mało mnie to obchodzi.
Quote
A Twoje przypie**dalanie się co do tej strony,wybranych (lub nie) adminów i ogólne nastawienie kwalifikuje Cię do WYJE BANIA (Wyje znaczy śpiewa, Bania znaczy głowa)  z tego towarzystwa.
Na razie na warna to Ty pracujesz. Zastanawiam się, czy go dostaniesz, bo mimo jasnych upomnień nadal nie potrafisz się zachować i bluzgasz. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz więc daruj sobie jakieś hucpy z widłami  pod pachą koleś.  Nie umiesz się wypowiadać, nie pisz. Prosty i klarowny przekaz. Przestaniesz rzucać kur...ami we mnie, wtedy będę mógł z Tobą rozmawiać. Inaczej dyskusja się nie posunie nawet o milimietr.

Po drugie. Na żadnym innym forum się nie spotkałem z taką megalomanią ze strony administracji, słowem nic im nie wolno powiedzieć, bo to już jawny bunt i podjudzanie do czegokolwiek. Mam parę kont na różnych forach i w sumie obywam się tam bez warnów ani jakiś głębszych spin. Nie mówiąc już, że ktoś mi piszę dosłownie bym zamknął morde, bo to są już zupełne jaja  :) Uważam, że administracja ma służyć userom i krytyka administracji może działać w obie strony. Za stary jestem na robienie jakiegoś flejmu i innego dziadostwa. Z resztą nie ma z kim bo tu pisze regularnie  raptem 5 osób, z czego 3 to admini/ex admini.

Stosunek do forum - jeśli już zahaczyłeś, wydaje mi się, że został prze ze mnie określony - ma służyć grającym w grę i potencjalnie zainteresowanym.  No ale jeśli Wy uważacie, że wybór na admina Bubla ( którego mam w znajomych i widzę w co gra ) - przy całym szacunku, gościa, który w ro1 zwyczajnie nie gra i grał nie będzie i nic o tej grze nie wie - za zajebisty, a inni mają przyklaskiwać a, broń Boże, krytyka wyboru to podniesienie ręki na administrację to niesty coś tu jest nie halo. Z resztą wystarczy rzucić okiem na listę adminów - kto to w ogóle jest? Bywają na serwie, grają w grę, robią cokolwiek? Popytajcie o zdanie może ludzi co grali dużo w tą grę.
Mi zależy, by ta gra jeszcze żyła parę lat, nie tylko mi z resztą bo jest parę osób, z którymi gram od początku i mają podobne zdanie. A z kim ten cel realizować to już nam obojętne.  Ja tam chcę polskiego serwa z polskimi graczami - na kształt ruskiego. Ruskom nie potrzeba mieć 3/5 adminów spoza granicy, którzy regularnie grają na innych serwerach  :) A jak jest ruski admin to ma 5 tys godzin wygranych w grę. Może warto by pójść tą drogą? W sumie nie mnie grzebać Wam w portfelach ale chyba się zgadzamy, że lepiej płacić za pełny serwer niż za pusty  :)
« Last Edit: 15 December 2013, 03:37:45 by Ryszka »
w RO gram jako raq