Author Topic: Dla tych co będą zaczynali...  (Read 17110 times)

Macias1973

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #15 on: 04 August 2006, 09:59:05 »
Może nieistotna informacja ale przy okazji innej sprawy rozmawiałem dzisiaj z handlowcem z Cenegi i uzyskałem informacje ze zamówienia przed premierowe gry będą realizowane wysyłkowo w dniu 9 sierpnia lub 10.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #16 on: 23 August 2006, 17:46:54 »
ja tam wszstkich po mundurach rozpoznaje bez problemu, le mozliwe ze dlatego ze juz troche dostosowalem sobie grafike aby mi na 1024 plynnie dzialala (zjechalem z detalami troche)
musze obczaic dokladniej jak strzelaja bronie, bo o ile ze snajpy wogole mi nie idzie (nie jestem snajperem z krwi i kosci) za to bieganie z semi auto na ironie to mi idzie lepiej niz myslalem

Bohun

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #17 on: 31 August 2006, 00:37:27 »
Czasami jak gram słyszę, że komuś zabrakło amunicji i prosi o nią. Jak to w praktyce jest realizowane?

ciocia|Ola

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #18 on: 31 August 2006, 00:47:44 »
Ja nie reaguje na słowne nawołanie o amunicje. Ale jak idzie człowiek i wyświetla mu obok nicka &#8216;need ammo&#8217; to wciskam &#8216;G&#8217; i daje mu amunicje to wszystko <nie jestem pewna, ale to chyba dotyczy tych ciężkich karabinów>, no i mam chyba 5 punktów :) Nie o punkty chodzi, - lecz o samą satysfakcje, że pomogłam koledze :P

Goral

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #19 on: 31 August 2006, 00:50:01 »
Ciociu, czyż nie należało by się poddać wypoczynkowi nocnemu?
Ale to nie ładnie z Twojej strony, że nie reagujesz na wezwania, a tylko na napisy :(

Cord

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #20 on: 14 February 2007, 11:20:25 »
Niedawno zamówiłem sobie RO i jak dobrze to będę miał grę w tą sobotę, ewentualnie w następną z powodu mojej bytności za granicą ale mniejsza z tym. Konkretnie to mam dwa pytań do was a konkretniej:

-czy po instalacji gra wymaga jakiegoś patcha żeby zacząć grę a jeśli tak to ile on warzy?
-czy nowy gracz może se pograć na waszych serwerach czy lepiej będzie żeby podszkolił się gdzieś indziej bo wy jesteście za "twarde szefy" już i lepiej żeby się tam wam jakiś "do kąt, w kogo" nie plątał?

Yab_PL

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #21 on: 14 February 2007, 12:05:13 »
taa, jest patch, na cala noc sciagania ;)
generalnie serwery sa dla wszystkich i nikt Ci nie broni. Nawet jak jestes poczatkujacy to zachowujac zasady dobrego zachowania zrobisz dobre wrazenie

trawiator

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #22 on: 14 February 2007, 12:52:49 »
Quote
Cord :
Niedawno zamówiłem sobie RO i jak dobrze to będę miał grę w tą sobotę, ewentualnie w następną z powodu mojej bytności za granicą ale mniejsza z tym. Konkretnie to mam dwa pytań do was a konkretniej:

-czy po instalacji gra wymaga jakiegoś patcha żeby zacząć grę a jeśli tak to ile on warzy?
-czy nowy gracz może se pograć na waszych serwerach czy lepiej będzie żeby podszkolił się gdzieś indziej bo wy jesteście za "twarde szefy" już i lepiej żeby się tam wam jakiś "do kąt, w kogo" nie plątał?

1. Przeczytaj bardzo uważnie.
2. Serwery są publiczne, czyli może wejść tam każdy. Czasem poziom jest tak niski że 90% osób nie wie którędy do góry a czasem jest dość wysoki że początkujący gracz nie przejdzie nawet 40 metrów ;)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #23 on: 14 February 2007, 21:06:37 »
2. to zależy czy jestem na serwerze czy nie :D, jak jestem nie przejdziesz 20 ;D

YankeSmgn

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #24 on: 14 February 2007, 21:28:50 »
No chyba, ze ja jestem to bedzie Ci ciezko z respa wyjsc :D

S!b!K

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #25 on: 16 February 2007, 14:49:38 »
Nooooo odrazu moze sie nie zrespawnuje -,- :P ?? Pr0z0ryyy jedne

Alex

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #26 on: 16 February 2007, 15:19:26 »
Zawsze jest jakaś alternatywa- po każdym respie można wpisać w linii komend "suicide"-podobno pomaga, a na pewno ani _KaszpiR_  ani YankeSmgn krzywdy nie zrobią :D :p

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #27 on: 16 February 2007, 16:02:56 »
suicide aby srespawnowac sie na nowo zdobytej fladze jest zakazany

Alex

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #28 on: 16 February 2007, 17:19:37 »
_KaszpiR_ nie o tym napisałemi i nie o to mi chodziło. A tak nawiasem mówiąc może i jest zakazany ale i tak na meczach często stosowany na zasadzie: ja zabiję qmpla z timu a inny zabije mnie.

Cord

  • Guest
Dla tych co będą zaczynali...
« Reply #29 on: 01 March 2007, 18:44:19 »
Moje posiadanie RO przesunęło sie niestety bo cenedze zabrakło RO i będę miał w tą sobotę ale skoro jestem jakiś duży patch to pogram pewnie w niedziele dopiero. Zdecyduje sie jednak do was wpaść. Dzięki za wszystkie odpowiedzi i chciałem sie tylko jeszcze zapytać jaką broń polecacie początkującemu graczowi, ja lubię osobiście karabiny powtarzalne ale nie wiem czy na początek to dobry pomysł (chodzi ni o broń sowiecką bo nimi zamierzam grać).