Author Topic: Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl  (Read 17450 times)

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl
« Reply #15 on: 30 November 2013, 16:38:52 »
Jestem zaszczycony :D Postaram się spełniać należycie to, co do mnie należy, liczę na wsparcie i wyrozumiałość na początek :)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl
« Reply #16 on: 30 November 2013, 22:14:47 »
Dobrze, że wzięliscie znajomego z mumbla bo już się łudziłem, że dostanie ktoś, kto tej grze poświęcił masę czasu i dołożył jakichkolwiek  starań, by coś ruszyć w tym aspekcie.
Powodzenia w zabawie i adminowaniu na pustym serwie.  Gdzie byłeś bubel jak próbowaliśmy rozkręcać serwa od ponad miesiąca?

Quote
I żeby nie było, że jakiegoś bubla chcemy wcisnąć na admina ;).
No właśnie to zrobiliście.

Gdybym tak bardzo nie lubił tej gry to pewnie bym już na nią jaja dawno wyłożył niemniej przykro się robi, że weteranów tej gry jak ja, hiacenty   czy Insanity ma się kompletnie gdzieś.
Róbcie jak chcecie, tyle z mojej strony.
« Last Edit: 30 November 2013, 22:32:49 by Odi^PrOfAnUm »
w RO gram jako raq

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl
« Reply #17 on: 30 November 2013, 23:59:40 »
Dobrze, że wzięliscie znajomego z mumbla
Jako że tematu nie zamknąłem czekałem na Ciebie Odi ;). Bubel był na mumblu tylko raz, walczył z nami ramie w ramię z Chaosem. Ty z tego co pamiętam , najpierw byłeś pierwszy do bitki w reprezentacji, a jak przyszło co do czego..... Nie pal za sobą mostów, powyższymi wypowiedziami, admin jak mawia klasyk, to nie jest funkcja dożywotnia, Twoje doświadczenie i zaangażowanie w scenę Ro mam na uwadze i może kiedyś......


Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl
« Reply #18 on: 01 December 2013, 00:51:09 »
Byłem pierwszy ale miałem sprawę osobistą i musiałem wrócić do domu, gdzie nie mam dostępu do kompa - na którym mógłbym zagrać. Nie jestem idiotą, by grę przedkładać nad życie osobiste.
No spoko, tymczasem niech gra ( co oczywiste ) i serwer zdychają. Może jak zostanie 5 osób to dostanie któryś z nas admina. Gratuluje, bo swoim wyborem mój i nie tylko mój zapał skutecznie zgasiliście.

Swoją drogą ciekawią mnie kryteria wyboru owego admina.  Mostów nie palę ale czuję się po prostu rozczarowany i nie jest to jakieś rozgoryczenie 10 latka ino kolesia, co trochę w tej grze spędził czasu i ma do niej sentyment. Może dlatego chce coś zrobić dla polskiej sceny, która została przez Shocka i zaniedbanie uśmiercona. Chociaż spróbować.
« Last Edit: 01 December 2013, 00:54:25 by Odi^PrOfAnUm »
w RO gram jako raq

Insanity

  • Guest
Odp: Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl
« Reply #19 on: 01 December 2013, 01:46:44 »
Swoją drogą ciekawią mnie kryteria wyboru owego admina.

Moim zdaniem osoba taka jak Odi powinna być brana w pierwszej kolejności pod uwagę na stanowisko admina serwera. 7 lat doświadczenia w grze (lub na pewno 6, bo od tylu lat się znamy). Gra w najlepszej polskiej drużynie - team enclave; reprezentowanie Polski w trakcie Nations Cup 2009. To świadczy o doświadczeniu jakim mało kto z pozostałych dzisiaj na polskiej scenie RO może się pochwalić, no jeszcze Hiacenty.
Pierwszy wyszedł z inicjatywą żeby spróbować rozkręcić serwer i robił coś w tym celu, grając 4v4, a czasami graliśmy nawet 2v2 (ja, Odi, Hiacek i Roxar), podczas gdy niektóre mniej lub bardziej rozpoznawalne nicki spędzały ten czas na ruskim serwerze...