Linia frontu > Serwery Red Orchestra

Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl

(1/4) > >>

Ryszka:

Dobra panowie kończymy dzielenie skóry na Niedźwiedziu ;)( o jak pasuje do sytuacji). Zostałem delegatem na kraj, czyli jestem odpowiedzialny za rekrutację adminów z naszej strony. Nie stało się to przypadkowo, ponieważ, byłem na steam poproszony o ingerencję w tej sprawie, więc macie co chcieliście. Mój krótki staż w RO1, dla niektórych ubiegających się o posadę admina na serwerze, może być zbawienny. Słyszałem historie o cziterach, ale dla mnie to już mitologia i legendy. Zresztą kto dzisiaj czituje, na pewno nie przyszły admin upragnionego serwera. A jak czitował, to ma doświadczenie i rozpozna nałogowca, który psuję zabawę ;).
 
Teraz podam wymagania, kandydat na admina powinien:
1. Mieć chęć by zostać adminem
2. Posiadać czas by nim być
3. Być doświadczonym graczem
4. Posiadać nieskazitelną przeszłość gracza. ( o to w niektórych przypadkach może być trudno, ale wierzę w to, że ludzie się zmieniają i nabyte doświadczenia z czasów kiedy byli po ciemnej stronie mocy, wykorzystają dla dobra Republiki.)

Tyle z mojej strony, jak ktoś chce adminować pisać pod moim postem. I nie chodzi mi o "Ja chcę". Tylko punkt po punkcie, ustosunkowanie się w do wymagań. O to przykładowa odpowiedź na mój post.

1. Pragnę być adminem
2. Jestem bezrobotny
3. 2000000 godzin
4. Trochę czitowałem, ale dzisiaj jestem innym człowiekiem

Bart (delegat na świat) werbuje obcokrajowców, więc jak nikt się nie zgłosi z naszej strony, serwer dalej ma szansę bytu.

BRAT_MIH:
Wyboru dużego tu nie ma. Moim skromnym zdaniem lepiej szukać dalej :)

Odi^PrOfAnUm:
Z RaG nikt nie będzie wybierał. Możesz być spokojny.
1.Ja mogę być adminem
2. zawód student
3. 2200 h wbitych na ro
4. Opinia to hmm. :)

BRAT_MIH:
Właśnie chodzi o opinię. Używanie czitów zwanych przez ciebie bugami itp. Może studiujesz, spoważniałeś, dorosłeś, ale jesteś w tym uwalony po uszy. Dla mnie ktoś taki nie powinien być adminem i tyle. To się nazywa błędy młodości, ale za każdy błąd trzeba zapłacić.

Odi^PrOfAnUm:
 Czituje ale mi nic nie udowodniłeś nigdy i nikt tego nie zrobi ani nie zrobił. Mogę wrzucić demka, nagrać filmik i co tam jeszcze chcesz - no ale Ciebie i tak nie przekonam  :).

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version