Author Topic: RO PL FN 2013 Nov 15 (RO)  (Read 2999 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
RO PL FN 2013 Nov 15 (RO)
« on: 14 November 2013, 19:31:39 »

20131115


RO PL FN 2013 Nov 15:


  • RO (50%, 4 głosów)

  • RotT (13%, 1 głosów)

  • DH (13%, 1 głosów)

  • MN (13%, 1 głosów)

  • "Berlin Event" (13%, 1 głosów)

  • CC (0%, 0 głosów)

  • DO (0%, 0 głosów)

Wszystkich głosów: 8


Voting ends: 13 listopada 2013 @ 23:59





Niestety tym razem nie będzie wideo relacji z tego wydarzenia, gdyż o tej samej porze odgrywany będzie niecykliczny event, którego już pierwszą część mogliście tutaj zobaczyć, a mianowicie OBRONA WESTERPLATTE (dzień 2-gi) do którego to zostałem imiennie zaproszony w celu streamingu i późniejszym montażu filmu, który to oczywiście znajdzie się na naszym YT-bowym kanale.


EDIT:


Dzięki uprzejmości i zaradności użytkownika Insanity mamy jednak materiał z tego FN. Renderowałem i posklejałem kilka akcji z nadesłanych demek i wyszło takie dziwne coś ;) :


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3gv2-YoFTqQ[/youtube]


Dziękujemy :)



Insanity

  • Guest
Odp: RO PL FN 2013 Nov 15 (RO)
« Reply #1 on: 16 November 2013, 01:31:42 »
Nie było dziś Barta żeby nagrał reportaż z FN, więc odpaliłem demorec na każdej mapce, dla zainteresowanych przebiegiem dzisiejszej zabawy, download poniżej. A Może Bart zdecyduje się nagrać coś z pomocą RypelCam  ;)

Odessa 2
Baksan Valley
Basovka
Konigsplatz
Krasnyi Oktyabr
Leningrad
Moscow
Odessa 1
Zhitomir
DerZooBunker

Dla niezorientowanych demka umieszczamy w katalogu /steam/steamapps/common/redorchestra/demos/. a odpalamy z poziomu gry poprzez Pomoc i zarządzanie grą -> Zarządzanie demem.
« Last Edit: 16 November 2013, 13:09:39 by Insanity »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: RO PL FN 2013 Nov 15 (RO)
« Reply #2 on: 17 November 2013, 15:31:03 »
W sumie coś posklejam, chociaż filmik będzie dziwny, ale przynajmniej data zostanie zapełniona ;) Dziękuję.

Insanity

  • Guest
Odp: RO PL FN 2013 Nov 15 (RO)
« Reply #3 on: 17 November 2013, 16:31:11 »
Przy użyciu RypelCam to demka wyglądają całkiem normalnie, są czapki i bronie, jedynie z pierwszej osoby nie widać karabinu. Ale z takiego demka gracza da się przełączyć na widok z trzeciej osoby i swobodnie poruszać po mapie, także jest szansa, że filmik będzie wyglądał całkiem całkiem. ;)
W razie czego w załączniku jest RypelCam do RO1.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: RO PL FN 2013 Nov 15 (RO)
« Reply #4 on: 17 November 2013, 17:44:41 »
W sumie nigdy się demami nie zajmowałem, w żadnej lidze nie uczestniczyłem i niejako sprawdzać lub być sprawdzanym nie musiałem  :P A dzisiaj po prostu nie miałem/ nie mam czasu na zaznajomienie się z tym, a zapewne pierwsze kroki zajmują nieco czasu na naukę. I tak piszesz że nie byłoby broni z pierwszej osoby, a to jest "najdziwniejsze" podczas oglądania, zaraz po tym jest wirująca broń poległych  :P Starałem się dobrać materiał aby najmniej to raziło, no ale jak akurat używałeś snajperki to jednak w tym trybie jakiś niesmak pozostał  ;)
Ważne że pod datą FN w kalendarzu jest zwyczajowy materiał, jeszcze raz dzięki.