Author Topic: Dołączanie do serwerów Red Orchestra: Osfront 41-45  (Read 2672 times)

Moot2

  • Guest
Dołączanie do serwerów Red Orchestra: Osfront 41-45
« on: 10 November 2013, 14:07:33 »
Witam wszystkich! Otóż od dłuższego czasu szukam rozwiązania pewnego problemy z grą, i nigdzie nie mogę NIC znaleźć na ten temat. Chcę bardzo pograć z kumplem, ale wszystkie fajne serwery są dla mnie nie dostępne a dla kolegi jak najbardziej. Chodzi o to że jak wchodzę na jakiś serwer, i zaczyna mi się pobieranie np. mapki, to chwilę mi się pobiera (czasami wcale) i nagle zatrzymuje się. Nagle znika mi komunikat pobierania, i wyskakuje łączenie z serwerem. I taki stan już zostaje. Wie może ktoś o co chodzi, albo przynajmniej miał ten sam problem i wie jak mi pomóc? Od razu mówię że reinstalowałem grę, i to nic nie pomogło.

HEEEEELP!  :'(

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Dołączanie do serwerów Red Orchestra: Osfront 41-45
« Reply #1 on: 11 November 2013, 08:59:54 »
Jeżeli na ten sam serwer wchodzi pobierając jego dodatkową zawartość kolega, a Tobie się w tym momencie połączenie "blokuje się", to wygląda na to, że w jakiś sposób blokowane jest pobieranie dodatkowych treści z tzw. redirecta serwera, czyli transmisja po http. Sprawdź (wyłącz lub zrób "wyjątek") w systemowej lub własnej zaporze (firewall), lub jeżeli korzystasz z routera to tam sprawdź w ustawieniach czy nie ma blokady dla execa redorchestry. Niestety więcej nie wymyślę po podanych objawach.

Moot2

  • Guest
Odp: Dołączanie do serwerów Red Orchestra: Osfront 41-45
« Reply #2 on: 16 November 2013, 21:47:52 »
Poradziłem sobie już z tym problemem. Teraz wszystko się pięknie ściąga!
Po prostu poszedłem do kolegi (który na szczęście mieszka w tym samym mieście) i wziąłem od niego cały folder z grą.
Wywaliłem swój folder z grą, i wsadziłem kolegi. I wszystko działa!
Tak czy siak dzięki za pomoc ;)

Temat do zamknięcia.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Dołączanie do serwerów Red Orchestra: Osfront 41-45
« Reply #3 on: 16 November 2013, 22:33:00 »
Kolega miał folder, Ty miałeś folder, mieszkacie w tym samym mieście, czyli zamykam i obydwaj jesteście zaproszeni na FN w przyszły piątek .

« Last Edit: 16 November 2013, 22:39:19 by Ryszka »