Author Topic: Marsz Niepodległości  (Read 4830 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Marsz Niepodległości
« on: 09 November 2013, 17:28:05 »
Wybiera się ktoś?

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #1 on: 12 November 2013, 19:49:04 »
Nie byłem, ale ciężko znaleć lepszy przykład, by podsumowac to co się działo:

http://gifsound.com/?gif=http%3A%2F%2Finf.re%2Fpartyhard2&sound=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DWjaGpNT-Qbw&start=0

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #2 on: 12 November 2013, 20:55:00 »
Cóż ja byłem tylko na trasie marszu, za wyczyny bydła w okolicy nie odpowiadam  :o

Offline Deep22

  • Towarzysz broni
  • Posts: 59
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #3 on: 12 November 2013, 22:08:14 »
To zwykli debile, nie mają nic wspólnego z ludźmi, którzy poszli na marsz dla jakiś idei. Dla nich to była okazja, żeby bezkarnie porozp*erdalać miasto. Koszty naprawy wyniosą około 120 000 zł. Oczywiście zapłacą za to ludzie, którzy zostali w domach.

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #4 on: 13 November 2013, 00:26:42 »
Dobrą robotę zrobiła masońska telewizja, która marsz niepodległości przedstawiła jako marsz chuliganów. Prawda jest taka, że niewielka grupa odłączyła się od marszu i poszła demolować miasto. Ale wiadomo. Media robią swoje i pokażą swoje.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #5 on: 13 November 2013, 13:25:09 »
Dobrą robotę zrobiła masońska telewizja, która marsz niepodległości przedstawiła jako marsz chuliganów. Prawda jest taka, że niewielka grupa odłączyła się od marszu i poszła demolować miasto. Ale wiadomo. Media robią swoje i pokażą swoje.

Zastanawia mnie jaką telewizje oglądałeś, bo ja oglądałem kanały informacyjne i tam podawano informacje,ze odłączyła się grupa debili i rozwala miasta,a nie Marsz Niepodległości. Ale wiadomo po żydowsko-masońsko-lewackich mediach trzeba pojechać. Lubie to!  :-X

gustavo

  • Guest
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #6 on: 13 November 2013, 16:00:15 »
Czy mogę poprosić o zamknięcie tematu który:
primo nie ma nic wspólnego z grami których dotyczyć ma strona;
secundo z samej definicji prowadzić będzie do niemerytorycznych konfliktów, upomnień ujemnych punktów honoru ogólnego bałaganu i w końcu banów;
tertio tego typu dyskusje prowadzone są wszędzie w internecie, epizod red.orchestrowy więc nie doprowadzi do poprawy sytuacji ogólnej i niestety nie rozwiąże konfliktu którego dotyczy.
Cieplutko pozdrawiam :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #7 on: 13 November 2013, 18:11:31 »
Czyja wiem, jakoś nie widzę tu ożywionej dyskusji ani lewacko-faszystowskiej wojny :)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #8 on: 13 November 2013, 18:27:57 »
Jak się nie umie rozmawiać to niech się nie piszę. Był już jeden admin naziolek, który decydował o czym ludzie mają pisać i nie skończyło sie za dobrze.
Po drugie, każda dyskusja - prowadzona w miarę cywilizowany sposób ma rację bytu. Zaś admini powinni studzić co bardziej krewkich ujadaczy a w dopiero po bezskutecznych próbach strofowania takich jegomości - wątki zamykać.
Tu jak na razie się nic nie dzieje.

Ja w tym roku akurat nie byłem ( byłem na 2 poprzednich ) - braciak  za to szedł i mówił, że to był najspokojniejszy jak do tej pory marsz. A chodzi od 2011.
Komunistyczna telewizja i gówno  zawsze wypaczą obraz MN, to już norma. Jakby się zajarał tylko i wyłącznie  śmietnik, to i tak relacja z MN w 90% dotyczyłaby tego śmietnika. Tak już lewary działają
w RO gram jako raq

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #9 on: 13 November 2013, 20:16:57 »
To już standard że Warszawka musi się po napierdalać w Święto Niepodległości. My się w Poznaniu najemy rogali i nic mam się potem już nie chce.

Offline Deep22

  • Towarzysz broni
  • Posts: 59
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #10 on: 13 November 2013, 23:24:32 »
Warszawka

Jak ja uwielbiam to określenie! Widać jaki stosunek do (jakby nie patrzeć) stolicy mają ludzie z innych miejscowości w tym kraju.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Marsz Niepodległości
« Reply #11 on: 13 November 2013, 23:59:16 »
Będąc uczestnikiem marszu muszę stwierdzić, że zarówno ludzie normalni jaki i chuligani byli "ogólnokrajowi"...