Author Topic: Trening dla PTRS  (Read 4135 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Trening dla PTRS
« on: 21 September 2013, 20:32:14 »
Czytając między wierszami forum TWI znalazłem sposób jak można w łatwy sposób potrenować sobie strzelanie z rusznicy do czołgów. Mianowicie:
1) otwieramy sobie dowolną mapę przez Workshopa lub konsolę (open TE-Fallenfighters...), raczej bez botów
2) wpisujemy kod na wszystkie bronie (allweapons) lub wszystkie bronie i nielimitowana amunicję  ;D (loaded)
3) wrzucamy na mapę w pełni funkcjonalny czołg, z wyłączonym AI (spawnT34ranged lub spawnpanzerranged ). Teraz możemy się pobawić  8)

Bardzo fajną opcją jest rysownie linii balistycznych oraz pojawiające się komunikaty o uszkodzeniach. Można tez bardzo szybko zobaczyć jak Panzerbuchse masakruje Panzera IV (co czasem można zobaczyć online i jest wtedy nie fajnie), zaś PTRS nie jest wstanie uszkodzić lakieru Teciakowi (tak powinno być). Jest też komenda spawnmultipletanks, ale po ustawieniu na mapie całej dywizji pancernej mój pecet zwolnił, nie wyświetlane są też dodatkowe informacje.

Możemy także wczytać mapę z... Rising Storm

W plikach gry jest japoński granat przeciwpancerny Type 3, całkiem fajny (subiektywnie ma dalszy zasięg niż niemiecki i sowiecki odpowiednik).



Użycie na czołgu miotacza ognia wywala grę. Żeby zrobić trololo crashloga wysłałem  ;D
Mam nadzieje, że temat was zaciekawił oraz przyda się osobom, które chcą poznać tajniki obsługi karabinu ppanc.  Instytut Rozwoju Uzbrojenia poleca się na przyszłość  ;D