Author Topic: Problem z Kampania  (Read 3211 times)

Dawidox123

  • Guest
Problem z Kampania
« on: 14 September 2013, 22:31:39 »
Witam!

Mam otóż taki problem iż po uruchomieniu Singla klikam w Single Player i wybieram kampanie Osi, ale nic się nie dzieje.

Nic kompletnie , włożyłem savy z neta i próbowałem kontynuować kampanie, albo uruchomić kampanie Aliantów, ale za każdym razem
nic tylko słyszę charakterystyczny pstryk i nie mogę się nawet cofnąć do menu ;/

Czy zna ktoś rozwiązanie ?

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Problem z Kampania
« Reply #1 on: 14 September 2013, 22:39:32 »
Przewiduję że jedyną odpowiedzią na Twoje pytanie będzie "Po co grać w kampanię ?" A tak na serio, jak Twi podzieliło na steamie grę na trzy podtytuły, to sam się w tym nie łapię. Proponuję pograć na multi, jeżeli Ci działa ;D i cieszyć się prawdziwymi fragami.
« Last Edit: 14 September 2013, 22:43:03 by Ryszka »


Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Problem z Kampania
« Reply #2 on: 14 September 2013, 23:36:56 »
A czy grasz w trybie offline ? swojego czasu (kiedy chciałem wypróbować kampanię) pamiętam, że miałem podobne problemy kiedy chciałem pograć w tryb dla jednego gracza, kiedy nie miałem neta w domu. Aktualizacje, reinstalacje, nic nie dało, dopiero uruchomienie gry online podziałało (tyle trudu na nic, bo kampania jest nudna jak flaki z olejem, swoją drogą wszystkie singlowe strzelanki takie są, porównując je do sieciowych starć) :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Problem z Kampania
« Reply #3 on: 15 September 2013, 10:50:48 »
@BUBEL Kampania singlowa w HoS jest od nich gorsza  ;D
« Last Edit: 15 September 2013, 11:29:50 by morticore »

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Problem z Kampania
« Reply #4 on: 15 September 2013, 12:09:42 »
Kampania singlowa w HoS jest od nich gorsza  ;D

Wiem, ale coś ostatnio zwykłe FPS dla jednego gracza przestały mnie rajcować, wolę postrzelać w sieci do ludzi po drugiej stronie kabla :)

Dawidox123

  • Guest
Odp: Problem z Kampania
« Reply #5 on: 15 September 2013, 14:02:18 »
Po prostu jakoś tak ciekawi mnie ta kampania xD... Jestem w trybie Online BUBEL :)

W multi gram jakiś czas i mi się już trochę przynudziło to teraz chciałem wypróbować single :P