Sztab > Meldunki do sztabu

Proszę umożliwić mi głosowanie w ankietach

(1/1)

ciocia|Ola:
Nie mam możliwości brać udziału w Ankietach. Po zalogowaniu WORDPRESS nie loguje mnie.

Wczoraj zmieniam hasło na forum - tzn. odzyskiwałam po to zeby mnie zalogowało - bo nie logowało!!!

Chciałam zagłosować w ANKIECIE niestety taka operacja nic nie zmieniła. Bo nie mam możliwości nadal głosować!!!

Myślę, że hasło z FORUM teraz nie współgra teraz z hasłem z WORDPRESS.
To postanowiłam zrobić tak:

http://www.red.orchestra.pl/wp-login.php

Niestety :) próba odzyskania hasła :) i kombinacji wpisania starego i nowego kończy się na prośbę:

" Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Odnośnik pozwalający na utworzenie nowego hasła zostanie wysłany e-mailem."


 Przepraszamy, ten klucz nie wydaje się być prawidłowy. <klikam w klucz przesłany na moje konto>


LOL



Proszę tę sprawę rozwiązać do czasu rozstrzygnięcia głosowania ankiety.

RO PL FN 2013 Aug 30

Mam podejrzenia co do wiarygodności ankiety. Nie mogę oddać głosu a oddany głos z fejkowego konta które założyłam przy obecności KURKAWODNA po czasie 1 godziny zniknął.

Proszę umożliwić mi głosowanie w Ankietach i myślę też obszerne rzeczowe wytłumaczenie tej sytuacji.

Może jestem głupia ale w balona nie będę dawać się robić.

BartBear_[PL]:
I co i znowu ja muszę w to się angażować, bo nikt z ojców założycieli na czas tutaj nie zajrzy...


--- Quote from: ciocia|Ola on 28 August 2013, 20:14:54 ---Nie mam możliwości brać udziału w Ankietach.[...]

Mam podejrzenia co do wiarygodności ankiety. Nie mogę oddać głosu a oddany głos z fejkowego konta które założyłam przy obecności KURKAWODNA po czasie 1 godziny zniknął.


--- End quote ---

Cytat z Regulaminu Forum:
Używanie wielu profili Forum przez jednego użytkownika jest zabronione i zostaje ukarane banem

Nie chcę tutaj stwarzać precedensu, gdyż powinienem zadziałać według Regulaminu, bo NAJPIERW powinna być skierowana ta prośba/zapytanie a nie podwójna próba oszukania systemu (mamy zabezpieczenia, oczywiście nie w 100% pewne, które wyłapują zdublowane konta). Usunąłem "fejkowe" konto i wszystkie jego akcje, tym razem bez konsekwencji według Regulaminu, gdyż nie było jego aktywności na Forum, tak więc "ucierpiała" tylko ankieta.

Nie ja przenosiłem bazę danych ze starego Sedito, robił to Trawiator za pomocą jakiegoś skryptu. Najwidoczniej znak "|" jest niedozwolony (czytaj: do czegoś zarezerwowany) w WordPressie, a ów skrypt przepisał niezmienioną nazwę użytkownika, tak więc wystąpił brak możliwości logowania do WP. Zmodyfikowałem nazwę profilu (użytkownika) na ciociaOla (nazwa wyświetlana dalej pozostaje ciocia|Ola) i przeprowadziłem pozytywnie zakończony test logowania do WP.
Proszę zmienić ponownie hasło logowania do Forum.

ciociaOla:
dziękuje bardzo ;)

pozdrowienia dla wszystkich znanych i nieznanych :*

Rozumny(PL):
Ciocia znowu na froncie?  :o

Navigation

[0] Message Index

Go to full version