Author Topic: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"  (Read 8229 times)

Karl98

  • Guest
Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« on: 25 August 2013, 09:26:41 »
Witam

Jestem nowy więc serdecznie witam was wszystkich  :D

Temat ten odnosi się do misji Night Call, a problem jest następujący.
Za diabła nie mogę przejść tej misji... zajmuję obóz jeniecki, a potem d..a.
Dlatego proszę was drogich "Weteranów" o pomoc takiemu "zielonemu" jak ja.
Proszę was o to by ktoś podesłał mi zapis z końca tej misji, albo początku następnej. Wiem wiem zaraz ktoś na pewno napisze: "Chłopie idź na multi, a nie się z botami bawisz" lecz ja właśnie chcę grać w singla albowiem ta gra mnie trochę wciągnęła tak po stronie Rosyjskiej jak i Niemieckiej.

 Dlatego proszę was o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
               
                                                                                                                     Karl98                                                                                                                                   

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #1 on: 25 August 2013, 09:55:09 »
Nie znam tej misji, stworzona jest przez społeczność, czy w oryginalnej kampanii jest umieszczona? Jeżeli przez graczy jest zrobiona, to może być błąd twórcy. Jeżeli w kampanii to też może być błąd twórców. No i pytanie zasadnicze czy masz oryginalną grę?. Kolesie w paczach poprawiali niegrywalnego singla. Poszukaj na tym forum http://forum.iron-front.com/forum.php, może ktoś miał podobny problem.
« Last Edit: 25 August 2013, 09:58:38 by Ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #2 on: 25 August 2013, 10:02:48 »
"Chłopie idź na multi, a nie się z botami bawisz"
:P :P

Witamy nowego  :)

Ja tam specem od tej gry nie jestem, tylko z kamerką latam, ale sądzę że właśnie nikt z "weteranów" (ani z Veteranów.pl) w misje typu single na prawdę nie grał, chyba że tylko na początku ale to aby sobie bronie przestrzelać i potrenować rzuty granatami i takie tam. Ta gra stworzona jest dla CO-OPa drużynowego, stąd zawiązana grupka 6PDP, do której Cię przekierowuję (kliknij na baner w moim podpisie). To na prawdę inny świat w porównaniu z przechodzeniem oryginalnych singli, tym bardziej że chyba właśnie niektóre są zbugowane. Dla zachęty pooglądaj sobie naszą playlistę z IFa na youtubie (kanał redorchestrapoland) to już nie wrócisz do myśli o graniu samemu.
Rejestruj się na stronce 6 PDP, wbijaj na Mumbla i ciesz się doświadczeniami żołnierza w oddziale. Jak się nagrasz CO-OPów to potem dla miłej odmiany (i sprawdzenia się z żywymi przeciwnikami) koledzy zabiorą Cię na jakąś ustawkę Team vs Team, bardzo modną u Rosjan (adrenalina na maxa, bo z reguły 1 życie) :D

Karl98

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #3 on: 25 August 2013, 10:11:07 »
W kampani jest to bodajże czwarta misja, posiadam oryginalnego Iron Front'a ze steam. A co do tego że D..a to w sensie że nie mogę zając kolejnych celów albo ginę ja, albo towarzysze.

A co do 6PDP  to się zastanowię, a macie jakiś własny publiczny serwer na który można sobie czasami wejść ?

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #4 on: 25 August 2013, 10:26:05 »
Tak mamy 24/h nazywa się 6PDP , (nie pisze adresu bo serwerów jest mało a ten na 1 miejscu wyskakuje) zapraszamy, ostrel często jest ustawiony, czyli dynamicznie zmieniające się cele misji. atakujesz, albo bronisz bazy, robisz zakupy (czołgi,samoloty, broń) , więc zabawa przednia. Jak nie będzie ludzi, to dla samotnego wilka tez robota się znajdzie. A do 6PDP zapraszam i myślę że warto spróbować. Zawsze możesz zainstalować mumbla i zobaczyć czy Ci się podoba zanim się zapiszesz. Teraz jest okres wakacyjny, ale w soboty zawsze ktoś gra. ( w tygodniu też) A Ty Bart z kamerą latasz i po wciśnięciu I na pierwszym miejscu jesteś. Nie bądź taki skromny, Twoja kamera jest zabójcza.
« Last Edit: 25 August 2013, 10:34:01 by Ryszka »


Karl98

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #5 on: 25 August 2013, 10:29:03 »
O to spoko   :D zaraz wejdę i wypróbuje wasz serwer, chcecie. to dołączcie do mnie, chętnie se z wami pogram.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #6 on: 25 August 2013, 11:31:48 »
Cześć, do niektórych misji multi potrzebne jest DLC.

Karl98

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #7 on: 25 August 2013, 12:53:18 »
Wiem, macie jakiś pomysł co do tej misji ?? :'(
A i jeszcze jedno pytanie odnośnie 6PDP, gracie przeważnie w jednym teamie czy Niemcy vs Rosja ?
« Last Edit: 25 August 2013, 12:57:38 by Karl98 »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #8 on: 25 August 2013, 13:14:38 »
Zawsze w jednym, a po której stronie to już zależy, od misji i upodobań. Ja jednych ani drugich nie lubię więc zawsze szybko sie meczę ;).


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #9 on: 25 August 2013, 13:16:08 »
No to jeszcze raz polecam:


od 9-tego filmu leci "nowe" 6PDP. Poczujesz atmosferę, wtedy bardziej potrzebne pytania ewentualnie się nasuną.

Karl98

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #10 on: 25 August 2013, 15:34:00 »
Dzięki, teraz to naprawdę poważnie się zastanowię i dam odpowiedz w ciągu kilku dni.

piter306

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #11 on: 25 August 2013, 18:11:17 »
No panowie nie demonizujcie trybu sigleplayer, z moją ekipą mam szansę zagrać coop-a 2 razy na tydzień a singiel jest zawsze dostępny, to jego niezaprzeczalna zaleta. A co do problemu z misją to powinien działać czit z Army2 czyli naciskasz lewy shift i minus z numerycznej, poczym wklepujesz endmission.

Karl98

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #12 on: 25 August 2013, 18:20:58 »
Naciskam czy przytrzymuje  ? A i jeszcze jedno jak dać swoim towarzyszą inną broń na singlu ? Np. zabitego przeciwnika ?

piter306

  • Guest
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #13 on: 25 August 2013, 18:40:01 »
naciskasz i puszczasz a potem piszesz, nie będzie tego widać ale powinno działać

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Iron front liberation 1944 - night call " Misja Hero"
« Reply #14 on: 25 August 2013, 20:22:37 »
No panowie nie demonizujcie trybu sigleplayer,
A kto demonizuje ? (podaj przykłady i świadków  ;)) .Czasem tylko podważamy sens gry w to dziwactwo.