Author Topic: BATTLEFIELD 4  (Read 25541 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #15 on: 02 October 2013, 14:38:59 »
Spoko spoko, największą przyjemnością się napiję :D
Barcie, nie rozjechała Ci się ta beta ani razu, bo mi po paręnastu minutach gra się rozjeżdża...
 


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #16 on: 02 October 2013, 15:42:34 »
Nie, tylko ("tylko") jak napisałem ma wstawki z zamrożeniem ekranu lub z solidnym lagiem, poza tym działa w porządku, no ale jak ta akcja wyskoczy akurat jak masz "rozmowę" z nieprzyjacielem to może ku&^%ca chwycić  :-X

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #17 on: 02 October 2013, 16:03:46 »
Zastrzegają że jeszcze tak finalnie nie będzie wyglądało, oby znaczyło to że ma być lepiej - płynniej a nie odwrotnie ;)


Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #18 on: 05 October 2013, 19:29:47 »
Dziś w Czeskiej telewizji oglądałem program o grach, recenzent nazwał tą grę Betafield 4.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #19 on: 05 October 2013, 23:51:11 »
Ciekawe czemu czeskie programy o grach oglądasz ;D.


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #20 on: 06 October 2013, 11:19:31 »
Ciekawe czemu czeskie programy o grach oglądasz ;D.
Abonamentu nie zapłacił, to została mu tylko czeska telewizja  ;D

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #21 on: 06 October 2013, 12:50:11 »
A ja myślę że As jest takim polskim odpowiednikiem Heleny Vondráčkovej, on jest polska hvezda w Czechach. Dobra panowie wracamy do tematu, się porobiło moderator offtop robi. Przyjdzie Bart, to wyciągnie konsekwencje. Aczkolwiek może piosenkarka Helena gra w betę BF-a 4, dzięki czemu offtopu nie było ;).

Edit: O proszę , Helena gra i się cieszy nawet z bety ;)
« Last Edit: 06 October 2013, 13:02:33 by Ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #22 on: 09 October 2013, 13:52:17 »
RAPORT z BETAFILDA

W sumie nie będę psioczył na optymalizację, która miejmy nadzieję w finalnym produkcie zostanie poprawiona, gdyż tym razem dla odmiany chciałem napisać coś dobrego i to mniej więcej mogłoby sie nadawać do tych filmików reklamowych z cyklu "prawdziwi gracze, prawdziwe historie" które promują grę na youtube na kanale bf.

Podczas wczorajszej rozgrywki w trybie DOMINATION (czyli ograniczona mapa tylko piechotna z szybkimi punktami do przejmowania) wykonywałem właśnie przejęcie flagi...sam, bo oczywiście reszta "drużyny" biegała bez celu i starała się łapać fragi, a to przecież nie był TDM, no ale cóż, gracze nie przychodzą w pakiecie Premium i to będzie najsłabsza strona gry jak sądzę ;]
No ale wracając do samotnego przejęcia "z duszą na ramieniu" za kontenerem, aby nie oberwać z pół mapy od jakiegoś CoDowca ;> czekam aż sie pasek zapełni a tu kątem oka widzę że biegnie do mnie (a właściwie już jest przy mnie) 3 przeciwników, którzy chcieli mnie najwyraźniej upokorzyć odbierając mi "blaszkę", za co zabrał się jeden z nich. Nie wiem od czego zależy kontra, chyba od kąta pod którym następuje atak, w każdym razie błyskawicznie skontrowałem i gościu ze zdziwieniem oddał mi swoje blachy padając z własnym wbitym bagnetem w klatę, 2-gi kolo wykonał identyczny atak, chcąc pomścić kompana i tutaj... znowu wyskoczyła mi opcja kontry, zakończona identycznie do poprzedniej. Trzeci kolo widząc że ma do czynienia z mistrzem wschodnich sztuk walki wycofał się z ataku bagnetem a już się do niego zamierzał i odskoczył na odległość uniemożliwiającą cięcie przełączając się na swoją giwerę, zapewne pomyślał że będę do niego doskakiwał z własnym bagnetem, ale ja zdążyłem przełączyć się na pistolet, a to że miałem pod nim podczepioną latarkę to oślepiło gościa i tak celnymi 3 pociskami położyłem i tego i nic mnie nie wkurzyło (co miałoby miejsce w innych okolicznościach) że jakieś 10 sekund później jakiś noob z dachu mnie z pół mapy zdjął "snajperką".
Taka fajna anty-Szarikowa opcja działa jak dla mnie na duży plus w tej grze, bo nigdy 100% pewności mieć nie możesz że koleś do zarżnięcia sam ci tego stanu nie sprawi. Aż szkoda że nie nagrywałem tego zdarzenia, bo faktycznie mogłoby posłużyć jako reklamówka  ;)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #23 on: 09 October 2013, 14:24:00 »
No to teraz raj dla rzeźników, dlatego Szarik ciągle ćwiczy mieczykiem.
Jak Bart myślisz, od którego numeru BF'a będzie do dyspozycji tylko broń biała, a reszta sprzętu w "Premium"?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #24 on: 09 October 2013, 17:17:32 »
Hmm, no Asie wydawało mi się że właśnie opisałem odwrotną sytuację i taki amator zarzynania teraz się 2 razy zastanowi po paru failach zanim wbije kosę w przeciwnika, bo tu szybko można się z myśliwego zwierzyną stać  ;)
A co do broni i Premium, to ja bym bardziej widział Premium DLC z podrasowanymi umiejętnościami blokowania/parowania i kontrataku broni białej. W końcu heloooł, walka jest z Wu-Szu Chińczykami (także co poniektórzy pewnie posiadają taką utylitarną wiedzę)  ;D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #25 on: 10 October 2013, 12:30:27 »
Do testowania w becie wczoraj wprowadzili nowy typ gry: Obliteration
Każda drużyna musi bronić 3 celów pod którymi przeciwnik musi podłożyć i bronić podłożonej bomby do jej wybuchu. Bomba jest jedna i pojawia się na mapie jak rzut sędziowski (z tym że chyba w losowych miejscach), także drużyna WSPÓŁPRACUJĄC  ;) musi się jak najszybciej dostać do tego miejsca, podjąć bombę i przetransportować (osłaniając bombiarza) do jednego z celów. Po udanym "zamachu" pojawia się kolejna bomba, przeciwnik ma o tyle ułatwione zadanie, że już potencjalnych celów które chroni jest 2, jak mu sie nie uda to wtedy wszystkie siły powinien rzucać do osłony ostatniego, inaczej przegra, z tym że cały czas powinien również (po odebraniu bomby) starać się atakować swoje cele (punkty przeciwnika), no ale taktyka rozgrywki na publicach z tymi graczami co teraz to...hmm pisałem o tym wcześniej  ;D

W każdym razie tutaj zapis z mojej pierwszej gry w tym trybie:


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #26 on: 11 October 2013, 15:37:08 »
A takiego modułu obserwatora można jedynie (w RO) pozazdrościć  :P


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #27 on: 12 October 2013, 15:49:21 »
Tutaj macie zabawę w kino tym trybem obserwatora (zrobione przez kolegę):

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #28 on: 15 October 2013, 14:00:59 »
RAPORT z BETAFILDA

W sumie nie będę psioczył na optymalizację...
Jasne, jak wyjdzie Battlefield 5 to dopiero będzie kupa.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #29 on: 20 October 2013, 19:32:04 »