Author Topic: BATTLEFIELD 4  (Read 25540 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
BATTLEFIELD 4
« on: 22 August 2013, 21:37:02 »
Przy zalewie materiałów promocyjnych i tuż przed uruchomieniem bety BF4 otwieramy ten wątek, bo nie ma sensu mieszać już więcej 3-ki i 4-ki.


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #1 on: 29 August 2013, 18:49:42 »
Nieoficjalny trailer zrobiony z rozgrywek betatestera (wersji jeszcze zamkniętej)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #2 on: 28 September 2013, 12:03:26 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #3 on: 30 September 2013, 21:24:04 »
Jak to zauważył Sharik PL (senior? :P) Battlefield ssie. Zarówno on jak i jego  ;). Wszyscy teraz ssą BF4 i jak w reklamie rozpuszczalnej gumy do żucie "ssę i ja"(betę)  ;D
Ktoś jeszcze z tego Szanownego Forum, kogo nie mam w znajomych na Origin? :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #4 on: 01 October 2013, 21:43:32 »
Beta już wyszła? Wszyscy mają Betę, ssę i ja :D

Hornet

  • Guest
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #5 on: 01 October 2013, 22:05:28 »
Ja już mam, ale mam błąd przy zmianie ustawień(jakichkolwiek - audio, video czy czułości myszy  >:(). Macie coś podobnego?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #6 on: 01 October 2013, 22:32:26 »
Spoko mi chwilowo zwiesiło solidnie instalacje,także...  :-\


EDIT: Zainstalowało, ale nie mogę uruchomić bety "program przestał działać"
« Last Edit: 01 October 2013, 22:50:07 by pobor »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #7 on: 01 October 2013, 23:05:02 »
U mnie uruchomiło sie bez problemu (zobacz może firewalla)

Jak dotychczas to wkurzające spadki fps-ów a właściwie freez-screeny i lagi w sytuacjach w sumie nieoczywistych, tak jakby po prostu wyskakiwały z "przydziału". Mam nadzieję że to zoptymalizują. Wszystko widać na pierwszym moim filmiku z gameplaya:

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #8 on: 01 October 2013, 23:46:05 »
Ja pierdzielę, ten Batterfield wychodzi częściej niż odcinki "Mody na sukces", (a tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków "Mody na sukces").

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #9 on: 01 October 2013, 23:57:11 »
Odpaliłem, wina leżała po stronie sterowników grafiki, nie wiedzieć czemu uznały,że Beta jest programem, który wymaga małego nakładu energii i automatycznie załączały integrę Intela. Pogrzebałem i działa. Pierwsze wrażenie po paru minutach gry,że oprawę wzięli chyba żywcem z Moha... Na razie jestem zawiedziony, czegoś mi tu brakuje. A fpsach nawet nie wspominam, potrafi nagle zlecieć z 50-60 do 20...  :-\

Wrona

  • Guest
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #10 on: 02 October 2013, 00:39:08 »
No ok, ale graficznie i gameplayowo nie odbiega to od trójki.
Jakie zmiany w porównaniu do poprzedniej wersji czuć podczas pierwszej godziny grania? Pozytywy, negatywy, niespodzianki?
Mam już wprawdzie zassane, ale nie zanosi się na to, że przed niedzielą wypróbuję - brak czasu... A chcę dobrze się zastanowić przed zakupem, żeby nie powtórzyć błędu z zakupem RO2 w przedsprzedaży, gdzie dopiero teraz zaczynam być zadowolony.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #11 on: 02 October 2013, 00:58:49 »
Mówiąc szczerze to największe zmiany to chyba to,że grając klasą szturmowca nie musisz już używać koniecznie karabinów szturmowych, możesz wybrać, także lekkie karabinki czy lekkie snajperki,czyli każdy moze pograć np. snajperka na dowolnej klasie. Druga rzecz, nakombinowali trochę z tym dowódca, na razie nie widziałem tego "w boju", ale to chyba coś w stylu tego co widzieliśmy w Bf'ie 2. Kolejna rzeczą jest to,że przynajmniej na razie beta jest strasznie słabo zoptymalizowana, chodzi właściwie jak chce i nie pomagają za bardzo zmiany ustawień. No i poprawili system zniszczeń, o wiele więcej da się teraz zniszczyć, ale na razie bez pojazdów ciężko sprawdzić czy zawalenie budynku tak bardzo wpływa na rozgrywkę, jak to jest reklamowane.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #12 on: 02 October 2013, 01:15:33 »
Battlefield 3.5.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #13 on: 02 October 2013, 10:26:24 »
Na pewno system zniszczeń ale także ogólny "ambient" został polepszony bo to silnik gry dostał numerek 3 i pewnie to usprawiedliwiło wydanie nowego tytułu a nie tłoczenie kolejnych DLC do 3-ki. Pierwszy dodatek już reklamowany właśnie jest głównie urokami świata które pewnie umkną w kotle walk. Dla mnie pozytyw taki że przynajmniej ruskami już nie trzeba się nawalać z amerykańcami a scenariusz jest już bardziej prawdopodobny a propos przewidzianego końca świata, że "zaleje nas żółta fala"  ;)
A Szarik - powtarzasz się w swoim komentarzu, to już podchodzi pod flood i może być karane wdł. Regulaminu  ;D (no chyba, że aż tak Ci zależy żeby mi kupić % z racji 1000 posta to proszę bardzo)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: BATTLEFIELD 4
« Reply #14 on: 02 October 2013, 12:23:44 »
Bart, Pobor i Szarik idą łeb w łeb, więc się załapiesz, zgodnie z regulaminem, na dwie flaszki.