Author Topic: Blitzkrieg 3 zapowiedziany  (Read 2721 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Blitzkrieg 3 zapowiedziany
« on: 18 August 2013, 15:40:29 »

Studio Nival Interactive zapowiedziało kolejną część swojej kultowej gry.

Pojawiła się oficjalna informacja, o tym, iż studio pracuję nad trzecią częścią swojej strategii czasu rzeczywistego. Niestety twórcy nie ujawnili zbyt wiele informacji o samej grze. Wiemy na pewno, iż gra będzie działała na zasadzie modelu Free2Play i w dniu premiery będzie zawierała darmowy tryb wieloosobowy, a jakiś czas później wyjdzie płatne DLC zawierające kampanie dla jednego gracza.

[ Invalid YouTube link ]

Niestety nie jest znana również data premiery. Plotki w internetach mówią jedynie, iż prawdopodobnie w 2014 roku. Ciekawostka gra wyjdzie również na Linuksa.

Źródło: PenguinGamers

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Blitzkrieg 3 zapowiedziany
« Reply #1 on: 18 August 2013, 16:21:21 »
Mwhahahah czekam:D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Blitzkrieg 3 zapowiedziany
« Reply #2 on: 18 August 2013, 16:39:59 »
Jedynka rzeczywiście była dla mnie kultowa i ona zainteresowała mnie drugą wojną światową. Przeszedłem każdy scenariusz zarówno z podstawki, jak i wszystkich oficjalnych dodatków wiele razy. Dwójka coś mi nie podeszła, nawet w sumie nie wiem czemu, ale po prostu nie chciało mi się w to grać, oby trójka nawiązała do wzorów jedynki (czyli żadnych głupich ,,posiłków na życzenie'', jak najwięcej jednostek i frakcji, maksymalny realizm i wyłącznie taktyka, żadnego zarządzania surowcami w stylu głupkowatego Company of Heroes) w takiego Blitza to chciałbym pograć, ale na trailerze z tego co pokazali to to bardziej przypominało cykl Men of War niż Blitzkrieg :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Blitzkrieg 3 zapowiedziany
« Reply #3 on: 18 August 2013, 18:53:05 »
Pierwszą część to wiele razy przechodziłem :). Dwójka jest tylko na raz.
« Last Edit: 18 August 2013, 21:04:37 by ShariK PL »