Author Topic: Ostatni post  (Read 8737 times)

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Ostatni post
« on: 14 August 2013, 22:03:25 »
Na wstepie pisze ze operuje w danym momencie z telefonu wiec przepraszam.za bledy.Co do watku : przepraszam za dzisiejsze zachowanie zasmarkanego gowniarza , pieprzonego czitera,i niekultularnego ze wsi wzietego czlowieka.Przemyslalem sobie cala sytuacje i popelnilem.ostateczny blad uzywajac wspomagaczy .....i przynaszac wstyd forum jak i dywizji 1dp...Obrazajac tutaj ekipe ro.pl i stalych bywalcow powinienem zostac odrazu wykluczony z forum....Jest mi strasznie wstyd...wpadlem w bagno i juz nie wyjde z niego....zostane zapamietany jako gbur, i cziter i niech tak zostanie.Chcialbym ponownie przeprosic wszystkich co do jednego ..... bezinteresownie..... i jeszcze. przyznac wszelkie racje weteranom ro1 jak i ro2 co do mojej niepojetej glupoty.Tak wiec odchodze z diwizji i jak z forum za oszustwa.Zycze dalszego dobrego rozwoju dla ro.pl dobrych fajtnajcow i mniej parszywych ludzi takich jak ja... ;( ;( ;(

PS:Dziekuje Ci Bartebear za wszelaka pomoc przy serwach jak i samej grze...Wiele mi to pomoglo..bez ciebie nie.dalbym rady..
PS2:Serdecznie przepraszam rowniez : ufo,pobora,asa, i reszte ekipy i zycze szczescia w dalszym rozwijaniu ro.pl.To tyle

PS3:Mam blagalna prosbe do was prosze nie reportujcie mi konta steam.Jest ono wartosciowe dla mnie ,jak i potrzebne na codzien.Wiem ze nalezy mi sie blokada za taki czyn ,lecz prosze jest to bardzo dla mnie wazne nie badzccie az tacy gniewni,naprawde jestem strasznie zawstydzony soba i moglem pare razy pomyslec.przed. tym co zrobilem ;( . I teraz sie sprawdza to slawne polskie przyslowie *madry Polak po szkodzie*
« Last Edit: 14 August 2013, 22:43:41 by Robercikq »

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Ostatni post
« Reply #1 on: 14 August 2013, 23:29:22 »
Valve pozdrawia :P.

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Ostatni post
« Reply #2 on: 14 August 2013, 23:29:37 »
Już na wstępie tego błagalnego posta znowu obrażasz, tym razem forumowiczów mieszkających na wsi :)
Chcialbym ponownie przeprosic wszystkich co do jednego ..... bezinteresownie.....
Interesownie, interesownie :P w końcu potem błagasz by nie raprotować valve o twoim małym oszustwie. Głupio zrobił, ale stanę w obronie niedoświadczonego kolegi i uważam że powinniśmy wstrzymać się z tym banem całego jego steamowego konta. Idź i nie grzesz więcej - bo w przeciwnym razie mamy na ciebie haka.... >:(

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Ostatni post
« Reply #3 on: 15 August 2013, 08:15:59 »
popieram ! błędy młodości zdarzają się każdemu. Najważniejsze, że zrozumiałeś (mam nadzieję) swój błąd, wyciągnąłeś wnioski i być może dzięki temu wyrośniesz na trochę lepszego człowieka :)

Tak.Pierwszy raz używałem cheatów [tego typu jak Achievement Manager]. Nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy jeśli chodzi o rozgrywkę w grze [chodzi mi tutaj o Wall Hack ,AIM bot i Speed Hack].

A jeśli chodzi  o to : "Chcialbym ponownie przeprosic wszystkich co do jednego ..... bezinteresownie....."

Źle sformułowałem to zdanie...Chciałem wyrazić to ,że źle zrobiłem dodając sobie pliki do folderu na osiągnięcia  , i jeśli tam coś wspominałeś BUBEL o wsi to do mnie się tylko to tyczyło bo dokładnie tak się zachowałem [sam mieszkam  w dużej wiosce ,ale tamte sformułowanie głównie tyczyło się wyłącznie mnie].

Radzisław

  • Guest
Odp: Ostatni post
« Reply #4 on: 15 August 2013, 15:22:09 »
Ja pierdziele ale beka ;D  zawsze na tym forum.
Podobno ja kiedyś podnosiłem statystyki wyświetleń wątków.Tylko często robiłem to po alkoholu i dla jaj i miałem polewę z niektórych na tym forum. Ale ty ziomuś uff jesteś ciężki przypadek...  ???
Masz jakis niedobór wartości w życiu czy co ??? Nie przejmuj się, ma to większość ludzi w tym kraju  ;D
I ostatnia moja rada nie bierz się nigdy za alkohol i narkotyki... Źle na tym wyjdziesz  :P

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Ostatni post
« Reply #5 on: 16 August 2013, 13:03:00 »
I ostatnia moja rada nie bierz się nigdy za alkohol...
Radzio, bez przesady, alkohol pity z umiarem nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach.

A Ty Robercik nie psuj nam radości z gry. Jesteś młody i bardzo niecierpliwy, nie można mieć naraz
wszystkiego, " nie od razu Rzym zbudowano".
Najgorsze jest to, że sam siebie oszukujesz, zdaj sobie z tego sprawę za każdym razem,
gdy patrzysz w lustro i widzisz tam tego złego Robercika. Bądź silniejszy i nie pozwól mu
przejąć władzy nad Twoją osobowością.
Starsi koledzy na forum są po to by pomóc, tak jak Bart i inni, wskazać Ci właściwą drogę. Więc idź i nie grzesz więcej.

A teraz koniec pierdo..nia, do gry Panowie, do gry, bo dzisiaj fajtnajt.

Robercik mam nadzieję, że dziś pokażesz jak grasz.