Author Topic: Zarejestrowane blokady VAC  (Read 12783 times)

BRAT_MIH

  • Guest
Zarejestrowane blokady VAC
« on: 03 August 2013, 14:30:56 »
Kolega mi takie pytanko podsunął, czy stwierdzenie że ktoś ma zarejestrowane blokady VAC oznacza, że jest oszustem ?

Np. [1DP]Trojan i LUBLIN.PL ?

http://steamcommunity.com/profiles/76561198017723585/
http://steamcommunity.com/id/776-613-315/

Grało się na haksach czy się nie grało, czy VAC może się mylić ?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #1 on: 03 August 2013, 15:18:42 »
VAC jest tak dziurawym systemem, że i tak większość haxów (tych hardcorowych pisanych głównie przez ruskich) przejdzie bez echa. To co wpada to na prawdę musi mieć "pecha"  ;)
Czasem za oszustwo uchodzi też jakiś programik "wstrzykujący" zupełnie "nie-haxową" zawartość (jakieś zewnętrzne monitorowanie klatek, poprawa barw w grze i tym podobne duperele), albo np. podmiana jakiejś biblioteki na inna wersję, czy podobne bzdety. Tak więc co do pytania czy grało się na haxach to odpowiedzi nie ma tzn. jest - 50:50 :D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #2 on: 04 August 2013, 12:53:17 »
Można napisać do valve żeby zdjęli bana  :P.

http://hlds.pl/Prosze_o_odbanowanie

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #3 on: 04 August 2013, 14:03:28 »



 :D :D :D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #4 on: 04 August 2013, 14:26:53 »
Albo poczęstujemy pączkiem z marmoladą Gabe Newella.

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #5 on: 04 August 2013, 15:38:32 »
Ja na koncie steam mam blokadę VAC. Dostałem ją po tym jak odblokowałem okno konsoli w grze Call of Duty MODERN WARFARE 2. Odblokowałem konsolę po to aby mieć możliwość zmiany ustawień po uruchomieniu serwera (takich jak: wyłączenie perków, serii zabójstw czy też zmiany ilości graczy na serwerze).
Nie wiem czy to jest oszustwo czy też nie, ale odblokowanie okna konsoli w żadnym stopniu nie dawało mi to jakiejkolwiek przewagi nad innymi graczami.

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #6 on: 04 August 2013, 16:54:54 »
Niestety VAC jest tak skonstruowany.Twórcy tak go zrobili ,że ten kto włączy dany wspomagacz , albo program który mógłby być przypuszczalnym wspomagaczem ,w czasie grania dostaje bana ,lub podejrzenie o bana ,które można zdjąć pod warunkiem dobrego uzasadnienia dla supportu Valve ,czemu właśnie nie należy Ci się ta blokada.A jeżeli już dostaniemy go na jakąś grę to obejmuje blokada na całą serię gier od jednego wydawcy [tak na starym steamie było] , przykład ,że dostaniemy bana perma na cs 1.6 [od Valve] to dostajemy bana na całą serię Cs.Tak ja sobie myślę na przykładzie :D ...

Offline LUBLIN

  • Towarzysz broni
  • Posts: 5
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: Zarejestrowane blokady VAC
« Reply #7 on: 28 September 2014, 16:30:37 »
Witam chciałbym znowu poruszyć ten wątek z zapytanie czy jest jakakolwiek opcja napisana do Valve z odblokowaniem konta już kij z tą grą(Modern Warfare 3) ale czy jest możliwość usunięcia tego napisu zarejestrowana blokada VAC.A dalej wchodząc z tymi blokadami to jest to kompletnie bez sensu z konstruowane ponieważ taka blokada powinna blokować zakaz grania w gre na komputerze na zawsze i koniec kropka nawet w moim wypadku *_* a nie tak jak jest obecnie czyli.... lecisz do sklepu zakładasz nowe konto i grasz dalej w tą grę bez sensu..