Author Topic: Możliwość FN na serwerze 1DP  (Read 6385 times)

Offline Adamov

  • Towarzysz broni
  • Posts: 9
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Możliwość FN na serwerze 1DP
« on: 02 August 2013, 17:45:12 »
Witam
Jak zapewne wiecie nasz klan posiada serwer w Mare Nostrum,lecz nie wszyscy wiedzą(np gracze z zagranicznych klanów) ,że taki serwer istnieje i stąd moje pytanie.Czy byłaby możliwość żeby zagrać FN(może na najbliższym FN w Mare)na naszym serwerze? Pingi są małe i jest to oczywiście serwer 24/7.
Pozdrawiam, Adamov

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Możliwość FN na serwerze 1DP
« Reply #1 on: 02 August 2013, 18:08:35 »
Po pierwsze to motyw FN wybierany jest w głosowaniu, czyli grać FN w MN będziemy, gdy wygra w głosowaniu w ankiecie.
Po drugie to jest redorchestra.pl FN, tak więc tylko nasz serwer, możecie przecież organizować spotkania cykliczne na swoim serwerze, a że jest to jedyny (stały?) serwer to raczej z trafieniem na niego nikt z chętnych nie będzie miał problemu.
W grupie Steam gry Mare Nostrum już w dziale dyskusji macie założony wątek o serwerze, ja ze swojej strony mogę dodać "ogłoszenie" że takie coś istnieje i zaprasza, a dodatkowo podpowiem, że na anglojęzycznym portalu TWI w dziale RO już się RGNy ogłaszają ze swoim RO i DH i ponoć mają dosyć dobrą frekwencję, bodajże w środy (?) - jak widzicie jest luka na MN, tak więc pisać tam i dać jakiś inny niż środa termin.

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Możliwość FN na serwerze 1DP
« Reply #2 on: 02 August 2013, 20:21:53 »
Po pierwsze to motyw FN wybierany jest w głosowaniu, czyli grać FN w MN będziemy, gdy wygra w głosowaniu w ankiecie.
Po drugie to jest redorchestra.pl FN, tak więc tylko nasz serwer, możecie przecież organizować spotkania cykliczne na swoim serwerze, a że jest to jedyny (stały?) serwer to raczej z trafieniem na niego nikt z chętnych nie będzie miał problemu.
W grupie Steam gry Mare Nostrum już w dziale dyskusji macie założony wątek o serwerze, ja ze swojej strony mogę dodać "ogłoszenie" że takie coś istnieje i zaprasza, a dodatkowo podpowiem, że na anglojęzycznym portalu TWI w dziale RO już się RGNy ogłaszają ze swoim RO i DH i ponoć mają dosyć dobrą frekwencję, bodajże w środy (?) - jak widzicie jest luka na MN, tak więc pisać tam i dać jakiś inny niż środa termin.

Okej.Gdyby coś to daj znać [innym] ,że istniejemy :D .

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Możliwość FN na serwerze 1DP
« Reply #3 on: 02 August 2013, 23:21:06 »
Okej.Gdyby coś to daj znać [innym] ,że istniejemy :D .

Napisz mi tutaj zredagowany post z danymi które mają się tam znaleźć.

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Możliwość FN na serwerze 1DP
« Reply #4 on: 03 August 2013, 08:49:18 »
GAME : MARE NOSTRUM


Nazwa serwera : [24/7 | FastDOWNLOAD] 1 Warszawska Dywizja Piechoty im. Tadeusza
Password : No
IP : 176.122.226.129:7757
VAC security : Yes
Slots : 32
Ping : small
Admins :Robercikq,Adamov,Ahmed
Server : 24/7
E - mail :1st.clan.division@gmail.com

I jakaś formułka grzecznościowa he he :D

i tyle :)
« Last Edit: 03 August 2013, 17:29:02 by Robercikq »

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Możliwość FN na serwerze 1DP
« Reply #5 on: 03 August 2013, 09:19:56 »
Roberciq ja sie zrzeklem praw admina w grze -.-

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Możliwość FN na serwerze 1DP
« Reply #6 on: 03 August 2013, 11:06:59 »
Macie grupę Steam? Warto by było dawać tam eventy wyskakujące kiedy gracie jakiś swój że tak to nazwę fajtnajt albo fajtmidlafternun czy co... :P Poczekam jeszcze z tym aż dodacie  :P :P i znaczy się Bossa nie wpisywać?  ;)

A tak baj de łej, to wczoraj porozmawialiśmy na Mumblu i doszliśmy do wspólnego "odkrycia", że skoro chcecie mieć jakiś związek z RO.PL (i od niej "promo") to w końcu zorganizujcie nasz fajt np. na swoim serwerze MN (ale i tak czekamy aż Moderator Ryszka powróci, bo on nas w to wkopał to niech się z fajtu wywiąże teraz 8) ). Ja wtedy sobie to spotkanie postrimuję i oczywiście fragmenty (większe lub mniejsze) wyedytuję i wrzucę na YT.
A no i pisałeś coś o komunikatorze głosowym (Mumble?) - to warto by i to dorzucić do informacji o serwerze (zrobicie tam pokój dla axis/allies anglojęzyczny i tyle, to też dobrze może wpłynąć na chęć grania) jak tak to proszę jeszcze IP tego.
« Last Edit: 03 August 2013, 11:13:38 by BartBear_[PL] »