Author Topic: Gra się zacina  (Read 3396 times)

Kamanowski

  • Guest
Gra się zacina
« on: 01 August 2013, 21:58:12 »
Mam bardzo wkurzający problem - w menu gdy wchodzę w wyszukiwarkę serwerów gra nagle się zacina. Nic nie wyszukuje, kursor jest nieruchomy i gry nie da się zamknąć inaczej niż restartując komputer. Problem pojawił się z dnia na dzień tj. 28.07. Ratowałem się sprawdzeniem spójności plików z grą, pobraniem plików odpowiedzialnych za serwery ze steam support, a nawet pełną reinstalacją. Wszystko na nic. Wg wujka googla nie jestem osamotniony z tym problemem. Ktoś wie jak to rozwiązać?

edit: W trybie offline gra się nie zacina, więc to prawdopodobnie jakiś problem z serwerami
« Last Edit: 01 August 2013, 22:47:37 by Kamanowski »

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Gra się zacina
« Reply #1 on: 02 August 2013, 13:51:25 »
Wyczyść komp ze zbędnych brudów [ccleanerem lub antywirusem] zdefragmentuj dysk , albo usun plik w folderze steam  ClientRegistry.blob.Chyba ,że to jakiś problem obciążeniem pamięci wirtualnej na twoim kompie ?!. Podaj namiary twojego sprzętu ...

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Gra się zacina
« Reply #2 on: 02 August 2013, 21:21:48 »
Wchodź na serwery za pomocą przeglądarki serwerów Steam.

Rada :
Steam ma opcje. W zakładce pobieranie zmniejsz liczbę wyszukiwanych serwerów (pingów/minutę) na 250. Reset Steam i zobacz czy coś dało.

Kamanowski

  • Guest
Odp: Gra się zacina
« Reply #3 on: 03 August 2013, 13:06:33 »
Wyczyść komp ze zbędnych brudów [ccleanerem lub antywirusem] zdefragmentuj dysk , albo usun plik w folderze steam  ClientRegistry.blob.Chyba ,że to jakiś problem obciążeniem pamięci wirtualnej na twoim kompie ?!. Podaj namiary twojego sprzętu ...

Specyfikacja to:
System operacyjny   Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bity
Typ procesora   QuadCore Intel Core i5-2500K, 4500 MHz (45 x 100)
Nazwa płyty głównej   Asus P8P67 v3.1  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Pamięć fizyczna   12264 MB  (DDR3 SDRAM)
Karta wideo   NVIDIA GeForce GTX 670  (2048 MB)
Karta dźwiękowa   Creative SB X-Fi XtremeGamer Sound Card

Wchodź na serwery za pomocą przeglądarki serwerów Steam.

Rada :
Steam ma opcje. W zakładce pobieranie zmniejsz liczbę wyszukiwanych serwerów (pingów/minutę) na 250. Reset Steam i zobacz czy coś dało.

Zmniejszenie liczby serwerów nic nie dało. Podobnie jak wchodzenie na serwery poprzez steam :(

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Gra się zacina
« Reply #4 on: 03 August 2013, 13:39:41 »
Słyszałem, że pomaga wyłączenie dostępu do społeczności steam podczas gry. By to zrobić wejdź w ustawienia steama, wybierz zakładkę ,,w grze'' i odznacz pierwszą opcję.

Kamanowski

  • Guest
Odp: Gra się zacina
« Reply #5 on: 03 August 2013, 20:25:06 »
Problem rozwiązany - zapora systemu windows blokowała połączenie RO2. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia