Author Topic: RealPanzer expansion for Darkest Hour.  (Read 6656 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« on: 29 July 2013, 22:04:19 »
Widzieliście to Panowie :

http://steamcommunity.com/app/1280/discussions/0/846943082453482914/

gram tam od kilku dni i muszę powiedzieć, że jest bardzo fajny. Dostępne są na różnych mapach chyba wszystkie czołgi dostępne w RO i modach tj czołgi z DH, RO, MN i sporo nowego sprzętu :)

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #1 on: 30 July 2013, 10:50:34 »
No fajny :). Serw już dawno był i jest za to nieźle zapełniony modami :) :) :) .

Ale teraz próbuję zwołać lud na mój serw MN.Bez skutków :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #2 on: 30 July 2013, 18:23:37 »
Ale teraz próbuję zwołać lud na mój serw MN.Bez skutków :)

I tak pozostanie do końca serwera. A jak Ci mówiliśmy, że szkoda pieniędzy Twoich rodziców na to, to nam nie wierzyłeś...

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #3 on: 31 July 2013, 11:32:37 »
I tak pozostanie do końca serwera. A jak Ci mówiliśmy, że szkoda pieniędzy Twoich rodziców na to, to nam nie wierzyłeś...

Te "pieniądze" to nie są jakieś wielkie sumy.Opłacenie to Mieszko I i piątal na miesiąc...Dopłacam się na swój rachunek nie rodziców .... mam na razie 9 osób do wspólnej gry, lecz ekipa serwera musi wprowadzić parę drobnych zmian [by usunąć kilka defektów na serwerze]...Więc jeszcze się sprawdzi jak to wyjdzie.Nie trzeba tracić wiary :)

Pozdrawiam :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #4 on: 31 July 2013, 18:43:18 »
Ja też uważam, że serwer przetrwa dłużej niż oczekiwania "standardowego" tutaj Forumowicza. Nawet widziałem w dyskusjach w grupie MN na Steamie, że ktoś się deklarował z donacjami w "ojro" aby serwer działał, tak więc pewnie dłużej niż miesiąc pociągnie :P :P :P

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #5 on: 31 July 2013, 18:58:54 »
Nawet widziałem w dyskusjach w grupie MN na Steamie, że ktoś się deklarował z donacjami w "ojro" aby serwer działał, tak więc pewnie dłużej niż miesiąc pociągnie :P :P :P

Kurde, Robercikq, to ty nawet może będziesz zarabiał na tym interesie :) a tak poza tym - pomyśl tylko - podtrzymujesz egzystencję tej gry, chwała ci za to :) Sam pewnie nie raz wejdę, a Real Panzer też fajny, tylko czemu przyspieszyli obrót wieży Pzkpf VI, wydawało mi się że w RO prędkość obrotu wieży była dobra...

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #6 on: 31 July 2013, 19:03:54 »
Nie trzeba tracić wiary :)

ja zawsze jestem tym który wierzy najdłużej ! powodzenia !

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: RealPanzer expansion for Darkest Hour.
« Reply #7 on: 31 July 2013, 20:42:50 »
ja zawsze jestem tym który wierzy najdłużej ! powodzenia !

Rozumiem ,że 70 % z was myśli sobie ,że to nie wypali.Przez 2 tygodnie też tak myślałem, lecz jak się dowiedziałem że sporo ludzi z różnych zakątków : Ameryka,Anglia,Serbia itd. chcą by serwer się trzymał i że będą go reklamowali to sobie tako jako pomyślałem , że "może" coś by dało wycisnąć  z niego ..Na razie mam 12 osób które grają w MN.4 z nich chcą dać dotacje [ale nie wiadomo]. Zobaczymy co będzie ...

PS : Kombinujemy  z dywizją nad jakąś reklamą dla serwera.Spróbujemy zrobić coś podobnego do FajtNajta , lecz wątpię ,w to bo nie mamy jak tego nagłośnić ... :(