Author Topic: Zacina sie...  (Read 5856 times)

Kiter96

  • Guest
Zacina sie...
« on: 20 July 2013, 20:42:18 »
Witam! Mam taki problem... Kupiłem na platformie steam gre Red Orchestra 2, sciagnałem ja na swojego kompa po czym od razu właczyłem... Niestety gra zrobila mi psikusa i gdy tylko poruszam myszką w menu glownym/podczas multi/treningu gra sie przycina... Po prostu nie da sie grac... A gdy tylko nia nie ruszam gra dziala plynnie nawet na najwyzszych ustawieniach, a skakalem nawet na najnizsze bo myślałem że w tym problem... Niestety nic... Chciałbym jeszcze dodac ze gram aktualnie rowniez na Battlefield 3 i tam takich problemow nie ma, a moim zdanie jest to gra bardziej wymagajaca... Pomoże ktoś kto na tym sie zna lub mial podobny problem?

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zacina sie...
« Reply #1 on: 20 July 2013, 21:09:02 »
Ustal detale w grze odpowiednie dla twojego sprzętu ...
I wyłącz Synchronizację pionową w karcie graficznej [zajrzyj w ustawienia karty]

PS : Podaj specyfikacje o twojej maszynie ...

Kiter96

  • Guest
Odp: Zacina sie...
« Reply #2 on: 21 July 2013, 13:44:12 »
Wyłączyłem Synchronizacje pionowa i niestety nadal to samo...

System: Windows 7 Ultimate 64 bit'owy
RAM: 4GB
Procesor: Intel Core i3 CPU @ 3.07 GHz  3.06 GHz
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zacina sie...
« Reply #3 on: 21 July 2013, 19:19:41 »
hmmm...

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Zacina sie...
« Reply #4 on: 22 July 2013, 10:11:07 »
Wejdź w BIOS i wyłącz funkcje oszczędzania energii (C1E i EIST prawdopodobnie w Advanced BIOS Features)

Kiter96

  • Guest
Odp: Zacina sie...
« Reply #5 on: 22 July 2013, 13:46:36 »
A poprowadziłbyś mnie gdzie, co i jak? Bo jednak nie jestem aż tak obeznany w tym...  :-\

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Zacina sie...
« Reply #6 on: 22 July 2013, 22:04:40 »
Każdy BIOS jest nieco inny, więc ciężko to zrobić zdalnie...
Ogólnie to Delete lub F10 przy uruchamianiu peceta
wchodzisz w Advanced BIOS Features
przestawiasz te funkcje na disabled
na koniec save and exit (prawdopodobnie będziesz musiał potwierdzić literą y - yes)

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Zacina sie...
« Reply #7 on: 23 July 2013, 15:07:20 »
W ogóle to jest skandal, żeby gierka z tak ubogą grafiką działała po dwóch latach od wydania tak źle. TE robią sobie chyba z nas jaja, może nie mam kompa już najnowszego, ale grałem w masę dużo ładniejszych gier (też bazujących na U3 Engine) które działały płynnie.

Kiter96

  • Guest
Odp: Zacina sie...
« Reply #8 on: 08 August 2013, 06:09:32 »
Witam z powrotem. Wybaczcie że się nie odzywalem, ale są wakacje... Mam nadzieję że rozumiecie :) Otóż, zrobiłem to co kazał kolega wyżej, ale to niestety nic nie pomogło. Jednak doszedłem do informacji która może zainteresować osoby pomagające jak i te o tym samym problemie... Chodzi tutaj o jeden szczegół... Proces stij.exe  Kiedy go wylacze podczas gry gra działa idealnie, ale niestety jest kolejny problem... Kiedy go wyłączam, włącza się z powrotem. Usunąłem go z dysku, ale po resecie dzieje się to samo. Wiem że są poradniki jak to wyłączyć, ale proszę aby ktoś kto na tym się zna opowie mi krok po kroku od samego początku jak by go wyłączyć...

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zacina sie...
« Reply #9 on: 08 August 2013, 08:09:25 »
Jeżeli masz jakiś program ,który "szpieguje" ,ale w tym pozytywnym znaczeniu twój PC , to go usuń bo może on niestety w rejestrze zostawić ślady z tym procesem blokującym dane działanie np.spyhunter,spybot,lub pod windows winxpspy [ nie pamietam zbytnio nazwy] ...

Mi udało się odinstalować przez rejestr plików kiedyś na starej windzie.A jeśli chodzi o to możesz pokombinować z tym :

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2581946.html


Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Zacina sie...
« Reply #10 on: 08 August 2013, 11:24:10 »
Pełne skanowanie MBAM powinno wystarczyć:
http://pliki.onet.pl/Malwarebytes.Anti-Malware.Free,Antywirusy,Windows,111467.html
W systemie nie powinno się nic pogryźć, ale dla pewności wyłącz swojego "normalnego antywirusa"