Author Topic: O żołnierzach  (Read 50061 times)

kryszek

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #60 on: 31 October 2007, 17:28:54 »
Quote
Dziki_Koziol :
Najlepszy pistolet w RO to 7.5 cm KwK 42 heheh :D Ma lepszą optykę niż ruska snajpa :D


haha xD   Nie no jeśli o snajpy chodzi to najbardziej ukochałem ruskiego mosina, mauserem też zagram, ale mosinem jednak prawie zawsze trafiam xD

JeyPL

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #61 on: 22 December 2007, 18:32:42 »
Ej, w grze wy tez macie mordki niemcow wszystkie takie same?

Nomad

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #62 on: 22 December 2007, 21:07:42 »
Nie różne.

~*Maszzt3r

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #63 on: 08 January 2008, 17:06:00 »
Ja tam wole snajperkę w rękę i jazda, gdzieś się dobrze skitrać i jadą Head-Shoty czasem się uda jednego po drugim zabić :)
Raz miałem fart i kolesia 2 razy pod rząd w nogę strzeliłem i koleś pisał że cheater, a ja do niego że ,,You are noob thx for the frags'' i puźniej zaczoł mnie wyzywać i wywalili go :D

[E'sS]

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #64 on: 09 January 2008, 08:24:50 »
Urzekła mnie Twoja historia.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O żołnierzach
« Reply #65 on: 11 January 2008, 00:15:18 »
Quote
~*Maszzt3r :
Ja tam wole snajperkę w rękę i jazda, gdzieś się dobrze skitrać i jadą Head-Shoty czasem się uda jednego po drugim zabić :)
Raz miałem fart i kolesia 2 razy pod rząd w nogę strzeliłem i koleś pisał że cheater, a ja do niego że ,,You are noob thx for the frags'' i puźniej zaczoł mnie wyzywać i wywalili go :D
To jesteś prze koks :)
w RO gram jako raq

JeyPL

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #66 on: 12 January 2008, 23:28:00 »
pro kox, :) a ja raz siedzialem za scianka, i wybiegl rusek i go szczelilem ;p
Co do tematu, ja lubie byc zwyklym strzelcem, sadze ze dosc dobrze opanowalem uzycie karabinu, gdzie mosin wydaje mi sie lepszy niz kar. ew szturmowiec z mp40, -w/g mnie lepsza niz pepesze.
No i ruski anti tank, rusznica na kamperskiej pozycji dobryna ludzi i czolgi :)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O żołnierzach
« Reply #67 on: 12 January 2008, 23:37:08 »
ehhh, co do tematu, ja mogę grać wszystkich przy odpowiedniej ilości fpsów:(
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #68 on: 15 March 2008, 02:05:26 »
A ja wogóle nie umie wyczaić snajperki :con:con I nigdy jej nie biore:D:D:D taki szittt:p

Grey Eeh

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #69 on: 04 February 2009, 13:55:00 »
Hiacenty, a ja bym bardzo chętnie wziął snajperkę bo snajper jest tylko jeden i przez MP miałem okazję pograć nim dwa razy, ale również nie za długo...
Osobiście nie robi mi różnicy jaką broń wybiorę, lubię wszystkie prócz zwykłej strzelby piechura... No, ale czasami tylko ona pozostaje...  ;P

BIA Radzio

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #70 on: 04 February 2009, 14:49:53 »
Osobiscie wole,mausera w grze nie wiadac jako takiej róznicy miedzy mosinem a muserem(balans),ale mauser był o wiele lepsza konstrukcja.W ro ma lepsze według mnie przyrzady celownicze,co daje rezultat trafienia na dalekie dystanse(*poprostu trzeba zakumac jak z niego celowac ,a jak sie załapie ,staje sie grozny).Oba karabiny nie raz testowałem(w grze),moze mosin ma prosty celownik dobrze sie celuje z niego na srednich dystansach ale im dalej jest juz problem.Palik nie daje takiej dokładnosci jak trójkacik w mauserze.Jeszcze lepsza konstrukcja na realu był ten oto karabin  http://wpk.p.lodz.pl/~bolas/main/uzbrojenie/karabiny/kbkwz29.htm .Nasze siły przed II woja sw. posiadały mosiny ale powoli zastepowano je własnie ta konstrukcja (mosin jak na tani koszt produkcji, był dobry).Pozdrawiam

IgraSov

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #71 on: 04 February 2009, 15:10:58 »
no tak ale wszystko to kwestia wyszkolenia, daj jakiemuś "zielonemu" np. PPSz 41 przeciwko wyszkolonemu żołnierzowi frontowemu z Mauserem 98K. Mi się oczywiście gra najlepiej "pepeszą" ale to też zależy od mapy i sytuacji. Mosinami też bardzo lubię grać, zwłaszcza że mosinami strzelającymi bawiłem się w rzeczywistości na rekonstrukcji to teraz zobaczyć tą broń w grze jest naprawde fajnie i uważam że mośki w grze są zrobione bardzo realistycznie.

BIA Radzio

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #72 on: 04 February 2009, 15:39:35 »
Model mosina jest ok tylko musera zdeka zrabali.Co do toru lotu pocisku itp.jesli miałes prawdziwy karabin w rece to wiesz ze sa takie detale jak ustawienie celownika na odpowiedni dystans strzłu,a tego w ro nie uswiadczysz,wsumie jeszcze w nie widziełm nigdzie takiej symulacji.Jesli miała by ona byc zastosowana ,trzeba by było zwolnic gre ,bo ro jest za szybkie i taki detal odpada.To samo tyczy sie broni maszynowej.Ale mimo wszystko w strzelanach II wojennych Ro wychodzi najlepiej.
edit.Jak grałem na poczatku tez psioczyłem na kara ale teraz zmieniłem zdanie,jak wykumałem jak z tej broni sie sieje smierc i spustoszenie praktycznie dystans nie gra roli ,bo jak widze kropke sowieta za workami (daleko) nie mam problemu z trafieniem czesto pierwszym strzałem(wazne by miec wmiare spokój na skoncentrowanie sie).Pozdro.

IgraSov

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #73 on: 04 February 2009, 16:11:28 »
no to może staniemy na przeciwko siebie kiedyś, w grze oczywiście. Ja również jak widzę kropeczkę tylko taką inną bo niemiecką to strzelam i trafiam bez problemu. A broń wyborowa mi nie bardzo podchodzi a na dalekie odległości uważam że karabinki typu mosin i mauser są naprawde niepokonane!!! Fajnie że jest też opcja "bagnet na broń" z czym chyba nie spotkałem się w innych grach tego typu.

BIA Radzio

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #74 on: 04 February 2009, 16:41:29 »
Nie no zle to ujołem ,jesli gram strona rosyjska i mam karabin ,jesli widze  samotnego mausera ,prawie zawsze zamieniam.Poprostu wole go od długiego mosina z ktorego koszmarnie celuje sie z biodra.Jak pisałem szkoda ze nie ma konkretych detali celowania w tedy bys zobaczył róznice co od skutecznosci tej konstrukcji,ale to tylko gra musza byc w miare równe szanse.Pozdrawiam