Author Topic: O żołnierzach  (Read 50384 times)

gustavo

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #45 on: 11 June 2007, 08:23:35 »
Ja preferuje na mapach z czołgami sapera ewentyalne pak soldata, a na pozostałych mapach jako strzelec z bronią pół automatyczną w ostateczności szturmowca.

Bathin

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #46 on: 11 June 2007, 10:50:31 »
Nie wiem czy oglądacie "Kartony" na 4fun, wczoraj był odcinek z serii 2-go wojennej, akcja:
Wpada Gering do Hitlera i przejęty krzyczy: "Polisz szwajne wygrały wojnę und organiziren dla nas obozen koncentriren !!"  Hitler załamany, na to wpada dwóch gestapowców z kwiatami i krzyczą "Mamy Cię !!!", wszyscy w śmiech. Następna scena, Gering stoi przed plutonem egzekucyjnym i Hitler krzyczy "fire".

TheGianT

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #47 on: 12 June 2007, 10:08:06 »
Quote
-=:Vampir:=- :
:) W tych wypowiedziach podoba mi się to że dużą wage przywiązujecie do kooperacji w drużynie, ja kiedy  grałem w serię CoD tego wogule nie było wszyscy grali tylko na własną kożyśc, a tutaj śmiem miec nadzieję że będzie znacznie lepiej i że dla gracza nie będzie ważne jaki on ma wynik tylko jaki wynik ma jego drużyna, mnie bardzo się to podoba :D i już nie mogę się doczekac jak dostane RO w sowje łapska:D


I to mis ie podoba jak wszyscy współpracują ze soba grają po to aby druzyna wygrała a nie ze on lata jak popapraniec po tej mapie zeby fragowac nie ma wtedy anie krzty sensu :D Dlatego współpraca jest najważniejsza czy to wgrze czy to na wojnie

Hiacenty

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #48 on: 21 June 2007, 13:59:39 »
Cytat   Split
stg 44-Według mnie najlepsza broń w grze RED ORCHESTRA,podobnie jak w CoD 2 tak było jest i będzie,zdania niezmienie.
dlaczego ?? Zasilanie karabinka nabojami odbywa się z wymiennego magazynka łukowego o pojemności 30 naboji,jak dla mnie w zupełności wystarczy.Przełącznik na ogień ciągły lub pojedynczy co daje wielkie możliwości na dalekie dystanse.

Dla mnie tez jest najlepsza bron STG 44 nie ma bata na nią :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
O żołnierzach
« Reply #49 on: 21 June 2007, 15:30:41 »
zalezy od mapy, poza tym jednak magazynek pepeszy jest taki ze mozesz przbiec przec caly pokoj na full auto i wykroisz wszystkich i jeszcze ci zostanie.

gustavo

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #50 on: 25 June 2007, 17:50:34 »
Ja preferuję pukanie na odległość svt 40 albo g 43.

kryszek

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #51 on: 25 June 2007, 20:36:14 »
Jak dla mnie żadna broń nie przebije zwykłego k98 i mosinka,oraz ich wersji z lunetami:P

Desperat

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #52 on: 04 July 2007, 17:09:13 »
MAły off topik :P   hehe :P  czy zauwazyliscie taki motyw ,że jadąc np. niemieckim pojazdem opancerzonym (kiedy jedzie pełny a moze i nie tylko) to zolnierze modlą się ?? może nie tyle co się modlą ale np. prze(r?)zegnają się??

ja to zauważyłem niedawno  hehe ...  :P

peaty

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #53 on: 04 July 2007, 17:27:55 »
Nie tylko się modlą ale i niektórych mdli xD czego skutkiem jest puszczenie pawika na podłogę :D

Wakia

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #54 on: 17 July 2007, 13:48:06 »
heh ja najbardziej lubie : na urban assault (goscie z pm wiadomo) strzlecy (zawsze i wszedzie sie nadadz, i ci z G43 i SVT i ci z Kar98k i Mosinami)  a i niemieckim AT nie pogradze, swietna mapa jak sie ma jakiegos goscia za soba (cover'guya ja to nazwyam noo goscia co robi za obstawe).. ale i tak granaty i bayonet uber alles =]

kazmirzk

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #55 on: 04 August 2007, 14:38:45 »
Kar98k rulez.. doskonala celnosc, potęzna sila razenia.. stosunkowo krotki czas przeladowywania <jesli juz wycwiczymy ten moment>.. doskonala na dlugie dystanse.. a takze w zabudowaniach po dolaczeniu bayonet'u :D

Wrona

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #56 on: 20 September 2007, 11:31:01 »
Uwielbiam dźwięk MG42!

gustavo

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #57 on: 03 October 2007, 20:38:38 »
Ja preferuje widok hełmu m-40 w celowniku svt 40

Artur20

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #58 on: 31 October 2007, 13:14:31 »
Dokładnie niema jak MG42 :)

Dziki_Koziol

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #59 on: 31 October 2007, 13:44:30 »
Najlepszy pistolet w RO to 7.5 cm KwK 42 heheh :D Ma lepszą optykę niż ruska snajpa :D