Author Topic: O żołnierzach  (Read 50329 times)

thebil

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #30 on: 30 August 2006, 17:28:23 »
Hammer, zapomnij o tym co było w codzie :). Tam mozna było z mp44 walić nawet na 300-400m full auto i się trafiało :). SG44 to świetna broń - coś jak gewehr + mp40. Full auto na bliskie odległości, a single na średnie. Imo najbardziej skuteczna broń w grze.

1945*SpierS

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #31 on: 30 August 2006, 23:13:49 »
stg 44-Według mnie najlepsza broń w grze RED ORCHESTRA,podobnie jak w CoD 2 :) tak było jest i będzie,zdania niezmienie.
dlaczego ?? Zasilanie karabinka nabojami odbywa się z wymiennego magazynka łukowego o pojemności 30 naboji,jak dla mnie w zupełności wystarczy.Przełącznik na ogień ciągły lub pojedynczy co daje wielkie możliwości na dalekie dystanse.

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #32 on: 05 September 2006, 21:30:18 »
w RO mp40 jest najlepsze, ale w CoD 2- zaprzecze, ponieważ z bliska użytkownik owej bronii nie miał szans z owiele bardziej szybkostralenym thomsonem, stenem i  co tam jeszcze, co mnie ogromnie zdziwiło RO jest na  zrobione na realizm, a w CoD 2 to raczej dynamiczna strzelanka, a mimo to w RO prawie wszystkie postacie bronie są dobre, na równym (przeważnie) poziomie

Wyjątkiem jest niestety niemiecki saper na mapie z czołgami, bo po co brać sapera z 2 ładunkami, z takim samym wyposażeniem jak żołnierz posiadający 3 panzerfausty, tymbardziej, że do czołgu nie trzeba podejść i czekać 10 sec. całe szczęście, że w niektórych mapach(np. Koningz Platz), ten granat jest stosunkowo popularny, porozrzucany po mapie w wyśmienitych miejscach i wprawiony gracz bez problemu je odnajdzie

AC| AdRain

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #33 on: 06 September 2006, 07:22:34 »
l0rd chiken wpadłem tutaj zobacyzć cóż znów ciekawego wypisujesz....

1) Na przyklład bierze sie sapera gdy anti-tank jest zajęty!a są osoby które starają się grać na każdej mapie piechotą i nie wybrzydzają (pozdro dla partyzanta) dziwne nie?? to chyba jasne że anti-tank to ANTI-TANK i wiadomo że ta klasa specjalizowała się lepiej w niszczeniu czołgów... dziwne nie, a saper zajmował się wysadzaniem mostów kładzeniem min itd,

2) Co Ty do czego porównujesz? sapera do anti tanka... to tak jakbym ja porównał miotacz ognia z gazikiem -.-

S!b!K

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #34 on: 06 September 2006, 07:31:20 »
Jesli myslicie ze saper jest gorszy od AT szczegolnie w ruskich to sry ale sie mylicie xD o zrobi AT z PRD cz jak tam to sie zwie ? 10 naboi i moze czolg lezy ^^ No chyba ze ktos wali tak jak na filmikku ;] To nie ma sprawy

AC| AdRain

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #35 on: 06 September 2006, 07:45:27 »
sibik u rosjan masz racje :) jeszcze clowncar, szybki nigdy nie wywrotnym, jeżdzący do góry nogami itd, pojazd batmana normalnie :) którym ruskii moze podjechac pdo czolg wrzucic ładunek i cześć ;)

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #36 on: 06 September 2006, 19:21:34 »
u rosjan lepiej być saperem

pvt. Jesz

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #37 on: 17 September 2006, 14:03:10 »
a ja się wypowiem do wcześniejszej dyskusji w temacie... mianowicie jestem łosiem ^^ tak, przyznaję się, chociaż nie takim co to tylko szarżuje jak dziki ryś na jeża, ale takim, który chce grać w zespole, jest otwarty na konstruktywną krytykę (czyli po prostu uczyć grać się chcę ^^)

a co do wyboru klasy to ja zawsze gram rosjanami z mosinkiem, albo w ostateczności po tej 'gorszej' =P stronie z Karem98k. misje z czołgami... przeważnie samotnie sobie jeżdżę, albo AT

Raiden

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #38 on: 23 February 2007, 12:39:17 »
Ja to z przyzwyczajenia (z innych gier) zawsze biorę Auto-select ale w RO tego nie ma to idę do drużyny gdzie jest mniej osób. A faktem jest to, że nienawidzę szkopów a w CoD to jest mój ulubiony team ;( .

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
O żołnierzach
« Reply #39 on: 23 February 2007, 19:59:45 »
a ja podlaczam sie do slabszego skladu jak wlaze na serwer, czasem daje sie przechylic szale zwyciestwa :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
O żołnierzach
« Reply #40 on: 23 February 2007, 20:02:35 »
Quote
_KaszpiR_ :
a ja podlaczam sie do slabszego skladu jak wlaze na serwer, czasem daje sie przechylic szale zwyciestwa :)



o to się wyjaśniło, bo do tej pory to myślałem że się podłączasz do znajomych z którymi Ci się lepiej gra ;p a tu taki obciach, moje morale poszło w dół ;)

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #41 on: 24 February 2007, 17:38:55 »
a ja żadnym nazistą nigdy nie zagram i z dwojga złego zawsze pomogę ruskim, byleby zgnoić deutsche schweine

swoją drogą... szkoda ze nie ma zadnej symulacji obozu zaglady gdzie można by niemcow gazować, palić, testować na nich bronie, lekarstwa itp
fajnie by sie pogrywało, fajnie byłoby przegrać widząc napis 'Twoje kotłownie nie wyrabiają, nazistów jest zbyt dużo a ruscy właśnie odcięli gaz - GAME OVER'

i jeszcze ci niemcy chcieliby ogolnoeuropejski podrecznik historii napisac, czyż oni nie są zabawni? a podobno maja słabe poczucie humoru

pozdrawiam śmiechem

pavlll[pl]

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #42 on: 24 February 2007, 21:56:53 »
:pja gram różnie, raz jednymi, raz drugimi.... preferuje jednak jazde panterą, ale komputer-idiota zawsze ją bierze:p
co do poprzedniego postu: takiej gry nie popieram

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #43 on: 24 February 2007, 22:51:18 »
eh przecie to zart;) troche ironii i juz nikt nie czai:)

widzielsicie kosmitów nazistów kiedys?

peace & love on earth

szpara16

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #44 on: 04 May 2007, 09:22:24 »
ja wole grac w rosyjskiej piechocie jako awtomacznik lub strielok awto ale gdy nie sa dostepne to i strielokiem nie pogardze !!! :D