Author Topic: O żołnierzach  (Read 50376 times)

Jac00s

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #15 on: 13 August 2006, 22:00:16 »
piszcie piszcie :D:D ja czytam i coraz bardziej mysle jak tu skolowac 30 zloty :(

Macias1973

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #16 on: 14 August 2006, 09:54:20 »
Quote
Xello :
A osoby ktore Namientnie psuja zabawe mozna by nazwac Trollem z BF42, licze na to ze nie bede psul nikomu dzisiaj krwi, ale jak by cos to po lbie mnie i sprowadzic do poziomu :].

Witaj, a propos trolli to szanowne grono forumowiczów przy okazji wcześniejszej dyskusji przyjęło nazwę ŁOŚ... w grze RO.
Zresztą każdemu z nas większe czy mniejsze różki wyrastają :wink

Xello

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #17 on: 14 August 2006, 10:16:26 »
a tego nie wiedzialem poprostu ;] a z rogami to cierzka sprawa zalezy od 2 zeczy czy naprawde jestes diablem wcielonym czy masz zone ;] pogralem nikomu krwi nie popsulem

wOOjtek

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #18 on: 17 August 2006, 01:40:23 »
Moim skromnym zdaniem sądze że zjawisko TROLI przyporządkujmy Battlefieldowi, w RO używajmy równie  słodkiego określenia jak ŁOŚ. Dlatego też popieram kandydature sympatycznych rogaczy leśnych pomimo braku ankiety :yes.

Pozdrawiam

Macias1973

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #19 on: 24 August 2006, 13:06:09 »
Z ciekawości mojej spytam czy wybór strony jest u was zawsze jedny i słuszny czy raczej wybór czy gramy Niemcami lub Rosjanami jest z natury obojętny?  Bo jak zauważyłem są osoby które Graja tylko po jednej stronie, czy sa wyjątki od tej reguły? Choćby z przyczyny pełnego kompletu jednej ze stron, i wierni wyborowi nie podejmują gry lub szukają innego serwera.

Jako pierwszy odpowiem ze staram sie grac po stronie Niemców (90%), ale jeśli jest full Axis to tez i po stronie Rosjan,  no czasami przenoszę sie w sytuacji kiedy jest nie po równo w team-ach ( 10%).

trawiator

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #20 on: 24 August 2006, 13:27:17 »
Jak juz gram to wchodze do teamu gdzie jest mniej osob. Jesli jest po rowno biore rosjan.

ciocia|Ola

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #21 on: 24 August 2006, 13:34:18 »
Ja Ci Macias1973 odpowiem jak to ze mną jest :) chyba jakieś ograniczenia mózgu mam. W DoD gram jako aliantka, w RO gram jako Rosjanka – jakoś Niemcy mi nie podchodzą. Nie znam niemieckiego i barwa tego języka mnie drażni. Chodzi też o to, że moje ograniczenia rozwojowe pozwalają mi opanować jedna broń, nie lubię zmian mam swoje przyzwyczajenia, zawsze będę grać u ruskich. Nawet jak teamy są nierówne. W css to się do tego stopnia przyzwyczaili ludzie na serwie, że ja widzieli ze jestem na spec to sami mi miejsce w Terro robili, :) bo ja jestem dzieckiem neostrady, css, terro, i aztec :) W RO raczej nie mam problemów z dołączeniem się do moich kochanych czerwonoarmistów i jak będzie N10 -R15 dołączę do ruskich i nikt mi tego nie wypomni, – bo kto widział niemiecka babę? Są tylko ruskie ;)

thebil

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #22 on: 24 August 2006, 18:09:11 »
@Up Buahahah ;D

@Rest

Mnie tam specjalnej różnicy nie robi. Ogólnie rzecz biorąc wole niemców jeżeli mam grac automatem, a ruskich jak riflem przez wglad na bardziej "czytelny" celownik. Ogólnie rzecz biorąc to patrze po dostępnych klasach i idę tam mgdzie mi bardziej odpowiada. Jak tylko shutze i striełok to ide tam gdzie mniej wiary.

Goral

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #23 on: 24 August 2006, 18:37:04 »
Ja gram najczęśćiej niemiaszkami... W DoD przeważnie grałem Aliantami :)
Chyba wolę maszerować na Wschód :)
A i Breslau jakoś bliżej... :)

krv[PL]

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #24 on: 24 August 2006, 20:20:03 »
Ja jakos najczesciej gram Ruskimi w DoD Alianci :) w CS eeee no ci bardziej pozytywni :D jakos tak wole byc po tej hmm bardziej fair stronie chociaz w RO jednoznacznie okreslenie ktores z ze stron jako pozytywnych jest bardzo trudne ale uwielbiam... Bajkal Bajkal ja zwiezda arpadzieszka w kwadracie diesiem..... :D :D :D (jak to dalej lecialo? :P)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
O żołnierzach
« Reply #25 on: 25 August 2006, 00:41:49 »
ja odkrylem ze semi automatic oraz stg sa dla mnie przeznaczone, uwielbiam ciasne mapki do tego :)

za to kar mi w ogole nie lezy (i te inne ktore trzeba przeladowac po strzale) poniewaz z natury wale seriami - snajperki sa dobre dla osob ktore nie lubia sie ruszac po mapie, a ja staram sie dosc duzo ruszac

krv[PL]

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #26 on: 25 August 2006, 13:06:43 »
hmm to zalezy od czlowieka _Kaszpir_  ja jak gram z mg lub snipa jestem raczej biegajaca/wspierajacy/oslaniajacy :D wiec tez duzo biegam tyle ze nie na 1 ale na 2 badz 3 linii

Macias1973

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #27 on: 25 August 2006, 13:20:47 »
Dokładnie, ja zaczynam od 3 linii, jak sie uda to 2 linia...oczywiście robie swoje i co do mnie należy...1 linia hmmmm to zazwyczaj kula/kulki w ciele i śmierć. Zaznaczę ze jedyny i słuszny w moim mniemaniu K98 Mauser. Konfrontacja z pepeszą lub innym narzędziem śmierci a moim K98 jest druzgocąca. Do tego gracz przeciwny mimo przewagi ognia ma obcykane inne zdolności wymiękam...dla przykładu: biegnę i napotykam biegnącego ruska...przykucam, celuje..a on przyspiesza biegiem, nagle wyskakuje i przyjmuje pozycje leżąca..ale zanim dotknie ziemi oddaje strzały i to celne..

Robson

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #28 on: 29 August 2006, 00:44:34 »
Ja przeważnie gram ruskami :)
A broń to mi bardzo różnicy nie robi :P jak zgine to biore inną (jeśli dostępna) :D

Hammer

  • Guest
O żołnierzach
« Reply #29 on: 30 August 2006, 16:57:41 »
W przypadku gry piechotą nie robi mi różnicy kim gram, ponieważ w obu nacjach mamy wyśmienite karabiny powtarzalne, które są moją ulubioną bronią :) Snajperki też są fajne, ale kampienie może się znudzić, a jak chcemy rzeczywiście pomagać swojej drużynie grając snajperem trzeba umiejętnie poruszać się po mapie i ją dobrze znać.

Nie strzelałem jeszcze z mp44, ale bardzo jestem ciekaw jak to wygląda w RO, bo w CoDie była to broń trudna do opanowania, ale wyśmienita dla wprawnego strzelca.