Author Topic: Plik z zapisem konfiguracji uzytkownika  (Read 2396 times)

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Plik z zapisem konfiguracji uzytkownika
« on: 03 July 2013, 11:56:42 »
Czesc. Mam pytanie do osob ktore znaja sie bardzo dobrze na RO 1 i budowie tej gry itd...Otoz mam pytanie czy istnieje takie cos jak config do ro1 ,czy inny zapis konfiguracji uzytkownika [plik] w ktorym moga byc zapisy ustawionych klawiszy jakosci grafiki itd...Potrzebuje tego nie dlatego ze jestem leniwy lecz nie dawno robilem sobie konfiguracje na ktorej mi sie swietnie gra bez lagow i z opanowaniem gry ,a wyjezdzam i nie zapamietam wszystkich opcji dokladnie:) . Dziekuje za kazdy napisany pomocny post..

PS : Gdyby jednak takie cos istnialo , czy moglibyscie podac zrodlo gdzie jest dany plik  ?

Dzieki :)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Plik z zapisem konfiguracji uzytkownika
« Reply #1 on: 03 July 2013, 12:16:30 »
Podaję ścieżkę do pliku.

C:Nazwa Twojego miasta,lub wsi: Moje dokumenty Kiosk, lub papierniczy:Folder Notatnik lub zeszyt: Plik długopis lub ołówek.

 Wtedy za pomocą opcji kupuj nie mylić z kopiuj, stajesz się posiadaczem kartki i czegoś do pisania. Potem save (zapisujesz ustawienia),  kładziesz zeszyt w bezpiecznym miejscu i masz ;) A tak naprawdę to nie wiem, czy taki plik istnieje, ale dużo do zapamiętania raczej nie ma ;D.
« Last Edit: 03 July 2013, 12:27:20 by Ryszka »


Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Plik z zapisem konfiguracji uzytkownika
« Reply #2 on: 03 July 2013, 14:55:07 »
Oka...Zrobie troche inaczej.Zrobie screenshoty ustawien :P

Dzieki za pomoc....Temat do zamkniecia ;p