Author Topic: HARD MODE  (Read 6631 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
HARD MODE
« on: 27 October 2013, 16:14:14 »
Już wcześniej graliśmy u Rosjan w "Hard Mode", ale tym razem jeszcze dodali nam Francuzów ;D ;D :P (pewnie zęby sobie ułatwić zwycięstwo).
Francuzi jak to Francuzi... może nie uciekli tym razem ale się sporo spóźnili, tak więc graliśmy misje na rozgrzewkę zanim pełny ich skład stawił się na placu boju dla rozegrania głównej misji.

Całość rozgrywki streamowałem i oczywiście materiał po edycji wylądował na jutubcu.

Misje "treningowe" raczej nie poszły po naszej myśli a można je w sumie nazwać dabl-fejlem  ;)

Tutaj najistotniejszy skrót z 2-ch misji "na rozgrzewkę":



Misja główna:

1. materiał Rosjan (w sumie z oczu dowódcy) - jak ktoś gawari pa-ruski to będzie wiedział wszystko, jak nie to i tak się domyśli albo się znudzi, bo dużo rozkazów przez radio i takie tam  ;) :



...i ta sama misja oczami Waszych wysłanników  ;)

« Last Edit: 10 May 2014, 13:43:35 by BartBear_[PL] »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: HARD MODE
« Reply #1 on: 10 May 2014, 13:20:37 »
Na kanał youtube redorchestrypoland przyszło kolejne zaproszenie do wspólnej MIĘDZYNARODOWEJ rozgrywki (tym razem w ramach uczczenia Dnia Zwycięstwa - co oczywiście w Rosji odbywa się dzień po tym jak obchodzi to świat zachodni, ale i tak data jest jeszcze późniejsza, bo grają zawsze w niedziele)
Cytacik zaproszenia:
Quote
   
Shurik Che przesyła Ci wiadomość

Hello, in the occasion of Victory Day we invite all groups and players to the large international game on the Sunday, 11 may.
We'll have a Polish squad, so languge barrier not a problem.

a tutaj pozwoliłem sobie na rozwinięcie tematu posiłkując się informacjami zawartymi na stronie Veterani.pl
« Last Edit: 10 May 2014, 13:43:51 by BartBear_[PL] »

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Odp: HARD MODE
« Reply #2 on: 12 May 2014, 13:53:38 »
Cytuję/kopiuję końcówkę zaproszenia do wspólnej gry ze strony Veteranów, dla mnie osobiście wesoły emotikonek na końcu zdania nie usprawiedliwia takiego sformułowania... :


Odpal TSs, i w menu settings/plugins zaznacz kwadrat „Arma 2 radio TS plugin” i szalej na historycznym radiu.

W imię przyjaźni polsko-radzieckiej cały klan Veteranów jest proszony o stawienie się na misje :>


W imię przyjaźni polsko-radzieckiej
Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: HARD MODE
« Reply #3 on: 12 May 2014, 14:01:04 »
Ale ja tylko tej strony użyłem w celu podania danych technicznych dla ewentualnych graczy, którzy wedle zaproszenia nie musieli być zrzeszeni w klanach. Ktoś chciał zobaczyć jak to wygląda bo np. widział filmiki z wcześniejszych spotkań to teraz miał szansę (o ile właśnie "przeskoczył" sprawy techniczne). W politykę się tu nie mieszałem, tylko wykonałem obowiązek poinformowania ludzi interesujących się IF tutaj jak i na polskiej grupie IF na Steamie  :P