Author Topic: Kolejne 7,2 GB  (Read 6741 times)

Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Kolejne 7,2 GB
« Reply #15 on: 31 May 2013, 22:12:44 »
no rozumiem że ty to ogarniasz i dla ciebie to banał ale mi właśnie chodzi o opisanie co mam zrobić... na steamie jakoś nie znalazłem opcji "kup RS'a", karte kredytową naturalnie posiadam i to nawet z dostępnymi na niej środkami :D teraz kończy mi sie pobierać te 7,2GB... i co kupie RS'a i bede musiał znowu go pobrać czy już go mam w tej aktualizacji 7,2GB? Pomoże ktoś?

P.S.
Ok już sobie poradziłem, zakupiłem, po zakupie nic więcej nie musiało mi sie pobierać... a więc rozpoczynam przygode z RSem :D ide wbić na serwer! :D
« Last Edit: 31 May 2013, 22:42:40 by Franz_Maurer »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Kolejne 7,2 GB
« Reply #16 on: 31 May 2013, 23:31:18 »
no dobra powiedzmy że sie przekonałem do tego żeby kupić RS'a głównie dlatego że już niedługo RO2 standardowe nie będzie miało prawie żadnych graczy..
Dzisiaj na jednym serwie 50 graczy i był map voting - po Iwo Jimie prawie wygrało Appartments...

Marder

  • Guest
Odp: Kolejne 7,2 GB
« Reply #17 on: 01 June 2013, 08:54:53 »
W RO2 jeszcze nie jest tak źle. Wieczorami po 900 a ostatnio nawet widziałem 1200 ludzi. Nigdy nie ma problemu aby podpiąć się po pełny 64 osobowy serwer. Kwestia tylko tego jaki on ma ping. Powyżej 150 nawet nie wchodzę.

Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Kolejne 7,2 GB
« Reply #18 on: 02 June 2013, 09:25:48 »
Marder no dokładnie ja tak samo... ale do RS'a serwerów pełnych na 64 jest chyba z 10 ciągle... mi to pasuje i ciesze sie że kupiłem RS :) dałem 10$. Co do graczy to faktycznie jest klawo póki co :D ja gram w RO dopiero może z miesiąc... a teraz w RS'a wchodzą za przeproszeniem takie nubki że jak ustawie Japońską wersje Brena to tne jak przecinak... lecą na pochybel... czasem któryś biegnie obok ciebie i cie nie widzi żeś Japoniec :D fragów można nałapać jak trza! :D no i bardzo łatwo wziąść inną klase niż strzelca bo widać większość ludzi gra na tym freeware gdzie nie można wybrać innych klas i te z kolei są wolne :D super mi sie gra szturmowcem z tym chińskim automatem Type 100. Pozdrawiam i pytanie gdzie i kogo, jak moge spotkać żeby razem postrzelać?