Author Topic: Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses  (Read 13314 times)

PrezesOi

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« on: 09 October 2006, 07:45:25 »
Na www.redorchestragame.com ukazala sie zapowiedź 2 darmowych modów. Oto skrót informacji o nich:
    -Defence Alliance 2 - z wyglądu i klimatu bliżej mu do Unreal Tournamenta, jednak z tego co widać na
filmiku, bronie zachowują się w miare "realistycznie" jak na futurystycznego shootera (ale jest crosshair).
-Carpathian Crosses - to na pewno mod który zainteresuje graczy wiernych tematyce drugiej wojny światowej. Polem walki będą Karpaty, a nowością będzie na pewno możliwość gry wojskiem Rumunii.
[/list]
A teraz konkrety - beta DA2, będzie do ściągnięcia juz 10 października! Gorzej ma się sprawa z Carpathian Crosses, tutaj wspomniano jedynie o "pierwszych modelach", czyli mod jest chyba w bardzo wczesnej fazie tworzenia.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #1 on: 09 October 2006, 11:39:21 »
DA2 też bazowany na modzie do Unreal Tournament 2004, wygląda ciekawie, aczkolwiek widać w filmie że ktoś gra z botami (albo z debilami :) ).
Troche mi przypomina BattleField 2142, ale ja czekam na Enemy Territory Quake Wars

PrezesOi

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #2 on: 09 October 2006, 13:35:58 »
hihi ja tez czekam na ETQW, zreszta moja sygnaturka z forum battlefield.pl mowi chyba wszystko:

co do botow-na tym z tego co rozumiem polega DA2 na obronie przed hordami botow. zreszta, zobaczymy jutro.

bahama

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #3 on: 09 October 2006, 15:02:47 »
hmm, srednie wrazenie na mnie zrobilo DA2.. ;) A co do ETQW, to po filmach tez w sumie to nie jest jakas wielka specjalnosc.. Specjalne to chyba kompy do tego trzeba bedzie miec, choc nie powiem - osobiscie sam czekam na ta gre z wielka nadzieje i mam nadzieje ze moje przypuszczenia beda bardzo mylne ;]

Lokomotiv

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #4 on: 09 October 2006, 15:09:24 »
DA wygląda nieźle ale , że nie lubie za bardzo futurystycznych klimatów to będzie się nadawać raczej na przerywnik . Zaś walka w Karpatach to może być coś fajnego .  Gra rumunami też może być ciekawa , mieli swoje własne bronie po za tym ile można grać rosjanami , niemcami i aliantami . W każdym razie ważne , że darmowe :>

Guz

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #5 on: 09 October 2006, 15:39:28 »
Po za tym Carpatian Corsses ma miecfajna rzecz o ktorej Prezes nie wspomnial, a mianowice mozliwosc rozstawienia mozdzierza :)

ciocia|Ola

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #6 on: 09 October 2006, 17:42:04 »
Mnie przeraża to, że jedna gra zaraz następna i następna :( W jedna jeszcze się nie czuje a już następna na rynku. Osobiście w mojej naturze -  im mniej zmian tym lepiej :)

AC| AdRain

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #7 on: 09 October 2006, 18:49:19 »
Quote
ciocia|Ola :
Mnie przeraża to, że jedna gra zaraz następna i następna :( W jedna jeszcze się nie czuje a już następna na rynku. Osobiście w mojej naturze -  im mniej zmian tym lepiej :)


dokładnie, zaraz będą wychodziły coraz to nowsze "super" produkcje (robione przez 2 osoby przerabiające RO), popieram w 100% RO, jak już to ten carpathian crossess jak już, to moze być ciekawszy, takie cuda jak DA to już za dużo

Guz

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #8 on: 09 October 2006, 20:24:11 »
Mody zawsze swiadczyly o zywotnosci gry, po za tym zawsze stanowia alternatywe do glownej gry. Sam watpie zebym gral w nie jakos dlugo ale z cala pewnoscia sciagne i spedze przy nich kilka milych chwil.

pavlll[pl]

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #9 on: 09 October 2006, 21:01:26 »
ja nie moge sie juz doczekac jakiejs modyfikacju o II wojnie :P tylko narazie nie gram w red orchestre a zaczne bo musze czekac te 3-4h na zaktualizowanie

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #10 on: 09 October 2006, 22:59:33 »
mnie w tych grach przeraza jescze co innego - nowy sprzet, nowy sprzet, nowy sprzet.
Kazda gra chodzi gorzej od nastepnej, wymagajac przy tym drogiego sprzetu. Najbardziej przejechalem sie na jakims Need For Speed, gdzie gra nie byla w stanie dobrze dzialac na GF4 na pentium III, mimo ze grafika byla poziomu mniejwiecej quake2!!!!

Edit:
Wlasnie przeszedlem gre Prey, prawde powiedziawszy moim zadaniem pomysly bija na glowe produkcje Half-Life 2, jednak panwie z 3D Realms odwalili perfekcyjna robote - silnik gry o nazwie prey, gdzie sa portale przez kotra mozna przejsc przez przestrzen jak sie chce, jest STARY, bo na google mozna znalezc filmiki jak dewelopery pokazuja implementacje tego systemu n z 1997 roku na VoodDoo 2 !

Pewnie mieli to zaiimplementowac w Duke Nukem Forever, ale wiadomo, zdechlo. Jednak przy wykorzystaniu silnika z id software (doom 3 i quake 4) zrobili dobrze, moim zdaniem gra by wygladala plasko jakby zroblili to an silniku Source.

Zdzira

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #11 on: 10 October 2006, 10:42:43 »
CC odpada choć lubie klimaty WW II poczekam na More Nastrum a DAC2 ściagne z czystej ciekawosci choc S-F pierdoły w stylu ET:QW czy BF2142 mnie nie jarają raczej.... zobacze jak te mody mają się do RO ;)

YunanTea

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #12 on: 13 October 2006, 00:58:20 »
Skąd konkretnie mozna pobrac  DA2?

-edit 1-

http://www.planetunreal.com/da/
stad bedzie działała

PrezesOi

  • Guest
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #13 on: 13 October 2006, 07:00:12 »
z tego co ostatnio bylo na ich forum to na wersje pod RO trzeba jeszcze chwile poczekac... jest juz ta pod UT, chyba ze juz sie to zmienilo

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Defence Alliance 2 i Carpathian Crosses
« Reply #14 on: 31 October 2006, 01:33:59 »