Author Topic: No to pograliśmy;)  (Read 13866 times)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #15 on: 12 May 2013, 12:55:37 »
Jedno pytanie.
Czemu ruskie twierdzą, że niestawiliscie sie do gry o 20:00?
Oni tak tłumaczą swoje wyjscie z gry - "мы пришли на игру, но противник не пришел. В 20-00 CET."
Czyli przyszli do gry, a przeciwnika nie było o 20:00 CET.

Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #16 on: 12 May 2013, 13:28:56 »
eragon my byliśmy nawet graliśmy z nimi, ale po jakimś czasie wyszli a was nie było

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #17 on: 12 May 2013, 14:03:28 »
Primo: Byliśmy na serwie i graliśmy z nimi, zdaje się 2 rundy na mapie TE Station.
Secondo: Gdzie był wczesniej umówiony admin?
Terzo: Zdaje się,ze mieliśmy grać Epic połączony z PB czy PD, a nie tylko my na ruskich
Quarto: Chyba należą się bądź co bądź słowa wyjaśnienia, bo na pytanie czemu nie ma Cezy odpowiedź padła taka ( z reszta od Twoich klanowców) : poszedł spać bo na 6 ma do kościoła, już po wieczorynce.
Quinto: Jak Ty korzystasz z translatora to ja nie mam pytań, nie łatwiej korzystać z angielskiego, albo z esperanto? :>


P.S Jak nie wierzysz,że towarzysze ze wschodu byli to obejrzyj filmik, który nakręcił Bart, oglądaj bez dźwięku, bo usłyszysz kilka pozdrowień od naszej z lekka "zirytowanej" ekipy :)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #18 on: 12 May 2013, 16:46:52 »
1. Wierze wam przeciez
2. Nikt ze mną sie nie umawiał na to że będe adminowac, a zreszta ani Bart ani nikt nie zgłosił się po dane do admina.
3. Gracze np. BEASTJimmy (spóźniony o 20minut) był z [1st].
4. Nikomu nie pisałem że mam na 6 do kościoła ani że poszedłem spać. Powiedziałem że mi sie komp w ro2 przegrzewa więc non sensem byla by moja obecnosc.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #19 on: 12 May 2013, 18:20:31 »
Co do punktu drugiego, było dla mnie oczywiste, że jako uczestnik zmagań na własnym serwerze, Ty go oporządzisz. I o ile pamiętam wyraziłeś ochotę udziału w walce. Wielu kolegów przyszło głównie dlatego , że Ty miałeś być. Jak mawia się w kuluarach, zastrzelić Eragona w grze bezcenne. ;) Ogólnie szkoda, bo mogło być inaczej, a wyszło jak zwykle. No i jako organizator tego zamieszania, część winy biorę na siebie, mogłem przygotować umowę na piśmie :).
« Last Edit: 12 May 2013, 18:30:00 by Ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #20 on: 13 May 2013, 17:26:21 »
Ceza, o godzinie 20:00 miałem ~prawie nagą żonę w łóżku, ale mówię, kobieto, wytrzymaj jeszcze pół godziny, koledzy z wojska czekają !
Przyszedłem na serwer, pobiegałem 40 minut, żona zasnęła w między czasie, a od Ciebie przyszedł tylko Janer - bo go zaprosiłem przez steam.
WK..WIŁEŚ MNIE !


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #21 on: 13 May 2013, 18:14:53 »
A! To to miałeś na myśli mówiąc o konieczności "nadania przesyłki na autokar"  ;)
Takiego grypsu jeszcze nie znałem. Szacun  ;D ;D

BEASTJimmy

  • Guest
Odp: No to pograliśmy;)
« Reply #22 on: 13 May 2013, 21:19:54 »
E tam ... mecz się nie odbył ale mi się fajnie grało w 6 :D