Author Topic: Tabela Ligowa  (Read 5558 times)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Tabela Ligowa
« on: 22 April 2013, 07:11:13 »
W związku z nadchodzącą, a raczej już rozpoczynającą się ligą TWI Laddera proponuje prowadzenie jakiejś zakładki dotyczącej śledzenia postępów.
Osobom którym nie podoba się mój post zamiast pisać dziwne posty i zarazem nabijać sobie statystyki PROSZONE o niewypowiadanie się w temacie.
« Last Edit: 22 April 2013, 14:56:21 by eragon16 »

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #1 on: 22 April 2013, 08:42:02 »
Osobom którym nie podoba się mój post zamiast pisać dziwne posty i zarazem nabijać sobie statystyki PROSZONE o niewypowiadanie się w temacie.

Podoba mi się Twój post, więc wypowiadam się w tym temacie.
Eragon, czy wszyscy którym podoba się Twój post, będą musieli oznajmić to na forum i chcąc nie chcąc, nabijać sobie statystyki.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #2 on: 22 April 2013, 09:18:28 »
Ceza popraw jeszcze przecinki, żeby w ogóle jakieś były. No i jak rozumiem, o wynikach będziesz nas w tym temacie informował. A co do jakiejś zakładki na głównej, to rozmawiaj z Bartem (tym postem już chyba sam to zrobiłem ;)) i może zarzuci linka, do oficjalnej strony rozgrywek gdzieś z boku. Ze swojej strony myślę, że temat jest wart uwagi, bo nasza strona pomimo wszystko :o jest o grach z serii RO. A i sam jestem ciekaw, jak tam polskie klany wypadną.
No i jak widzisz po reakcji Asa, temat się ludziom podoba ;)
« Last Edit: 22 April 2013, 09:39:03 by Ryszka »


Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #3 on: 22 April 2013, 12:56:32 »
Ludzie kupili grę za 1$ to i klanów przybędzie.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #4 on: 22 April 2013, 18:53:27 »
O widzę Eragon że z "osiedlowego psotnisia" (celowo użyty eufemizm) starasz się zostać szanowanym Forumowiczem z pomysłami racjonalizatorskimi. Brawo! Szkoda tylko że korzystając z czyjegoś grzbietu :P
W poprzedniej odsłonie tej strony była taka kolumna gdzie wpisywano wyniki meczy, ale po pierwsze mieliśmy wtedy "redaktorów sportowych" którzy śledzili postępy rodzimych i zagranicznych klanów (a mnie to na prawdę aż tak nie interesuje żeby jeszcze więcej prywatnego czasu utopić w podobne śledzenie, nie wypowiem się za pozostałych Moderatorów/Administratorów, ale podejrzewam, ze myślą podobnie). Po drugie tamta strona pracuje na innym silniku niż obecna, a raczej jakiegoś gotowca w wystarczającym stopniu kompatybilnego z naszymi oczekiwaniami jeżeli chodzi o te wszystkie aplety, widgety i inne ety pod WordPressa to ja nie znajdę, sam nie zrobię a na pewno nikt w tym mi nie pomoże (bo za darmo umarło); tak więc ta opcja odpada.
Jak ja to widzę to ewentualnie można stworzyć nową "podtablicę" w części Forum "Linia Frontu", o strukturze normalnego Forum gdzie można wpisywać meczyki i je komentować itd. Co do "zakładki" to oczywiście na "głównej" dopisze się do tego miejsca link po Mapowisku. Jeszcze ewentualnie na głównej dodać można link graficzny prowadzący do anglojęzycznej strony ligowej, gdzieś w okolicy "innych serwisów traktujących o RO", z tym że...Czy ktoś w ogóle korzysta z tych linków? No ale to nie dyskusja na ten temat.
Jak wszystko ruszy to się dostosujemy.

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #5 on: 22 April 2013, 19:34:28 »
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

Daazzz

  • Guest
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #6 on: 23 April 2013, 08:02:52 »
W poprzedniej odsłonie tej strony była taka kolumna gdzie wpisywano wyniki meczy, ale po pierwsze mieliśmy wtedy "redaktorów sportowych" którzy śledzili postępy rodzimych i zagranicznych klanów (a mnie to na prawdę aż tak nie interesuje żeby jeszcze więcej prywatnego czasu utopić w podobne śledzenie, nie wypowiem się za pozostałych Moderatorów/Administratorów, ale podejrzewam, ze myślą podobnie).

Mówisz i masz ;) jeśli uda się komuś stworzyć coś dotyczącego meczy klanowych to mogę zająć się "redakcją sportową" . TWILaddera śledzę na bieżąco, czasem dysponuje - co prawda nie zawsze mam go za wiele ale myślę że nie będzie problemu. :)

P.S. Sorry że nie zjawiłem się w sobotę :( , szwagrowi w piątek urodziła się córka i musiałem wesprzeć go przy szkle ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Tabela Ligowa
« Reply #7 on: 23 April 2013, 18:03:47 »
Ho ho się porobiło  ;)
W takim razie jak wszystko ruszy dostaniesz moderację tego działu  :)

P.S.
No sprawdzałem co jakiś czas czy już jesteś online, a w międzyczasie tępiliśmy ZEDy z Piterem i Rozumem a potem katrupiliśmy (lub byliśmy katrupieni) w BFBC2. Po battlelogu widzę, że jednak po imprezie miałeś takie helikoptery że nie mogłeś się położyć i parę ładnych godzin MoHowałeś nad ranem ;)
Jeszcze raz witamy w [GmT]  ;D