Author Topic: Walka wszech czasów  (Read 24162 times)

hubtus

  • Guest
Odp: Walka wszech czasów
« Reply #45 on: 23 April 2013, 21:38:59 »
Jeśli to dalej aktualne i potrzeba jeszcze jakiegoś rezerwisty, to chętnie zgłaszam się na ochotnika :). Nie pisałem nic wcześniej, gdyż wydawało mi się, że minimalny próg godzin w RO wynosił 300h ( Chyba, że to moje oczy spłatały mi figla, albo Ufo edytował post :o)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Walka wszech czasów
« Reply #46 on: 24 April 2013, 15:08:13 »
Myślę, że nazbieramy. Kilku będzie obcokrajowców, trochę lipa może być z komunikacją, ale będziemy się starać.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Walka wszech czasów
« Reply #47 on: 24 April 2013, 18:19:44 »
Ej! Pamiętajcie o jednym slocie-spect dla mnie i "RO.TV"! ;D Więc nie przesadzajcie z ilością graczy, no do 60 ewentualnie nazbierać możecie tylko  ;)
A tak BTW to Bracie jak możesz pogadać w gronie dowódczym klanu to prosiłbym o ustawienie w/w specta na free-look tak abym mógł poruszać się bez skrępowania po mapie.
Myślę że jesteśmy wszyscy na tyle dojrzali (dorośli nie piszę bo mogą być osoby poniżej administracyjnego wieku 18 lat), aby nie nadużywać tej przysługi i nie latać podpowiadając swoim partnerom, bo to przecież nawet nie ligowe spotkanie, a przyjemy "event" ma być. Ja osobiście jeżeli będę na kanale graczy drużyny RO.PL to tylko w celu rejestracji i ewentualnych komentarzy zaistniałych już akcji (co będzie z resztą na żywo transmitowane i ujęte potem bez cięć w "kronice" na Twitchu i Youtube), a jeżeli takiej opcji drużyna przeciwna sobie życzyć nie będzie, to nawet na taki kanał nie wejdę i ewentualnie komentować będę (bądź będziemy np. z wytypowanym człowiekiem z 40-1) na oddzielnym kanale (lub bez wchodzenia na Mumbla, gdybym miał tyrać tylko sam  ;) )