Żołnierze > Namiary na polskie klany RedOrchestra

Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!

(1/3) > >>

wacopl:
Witam chcialbym dołączyc do klanu obojętnie jakiego wczesniej grałem w Gre Operation flashpoint Arma 1 arma 2 arma OA oraz najnowsza częsc arma 3 Mam bardzo duże doswiadczenie jesli chodzi o dzialanie tyktyczne i oczywiscie mam ukonczone 18 lat czyli 22 Jesli to nie jest zaden problem prosiłbym o Kontakt do mnie na PW chciałbym dodać ze posiadam Red Orchestre 1 + Darkest Hour Europe Pozdrawiam Oraz podaje swoj Numer gg jesli ktoś był by chętny mnie przyjąc w swoje szeregi ! 739 77 49 Pozdrawiam

ufo_has_landed_!:
cześć, obudzileś się jakieś 4 lata za późno :)

W RO1 "gra" już tylko jeden klan - rosyjski VTG, możesz spróbować do nich dołączyć.

Mr.Victor (Eragon16):
@up
Ma racje. :)
Graj dalej w Arma 3, bo warto albo kup RO2:HoS.

BartBear_[PL]:

--- Quote from: wacopl on 15 April 2013, 23:32:28 ---Witam chcialbym dołączyc do klanu obojętnie jakiego wczesniej grałem w Gre Operation flashpoint Arma 1 arma 2 arma OA oraz najnowsza częsc arma 3 Mam bardzo duże doswiadczenie jesli chodzi o dzialanie tyktyczne i oczywiscie mam ukonczone 18 lat czyli 22 Jesli to nie jest zaden problem prosiłbym o Kontakt do mnie na PW chciałbym dodać ze posiadam Red Orchestre 1 + Darkest Hour Europe Pozdrawiam Oraz podaje swoj Numer gg jesli ktoś był by chętny mnie przyjąc w swoje szeregi ! 739 77 49 Pozdrawiam

--- End quote ---
Panowie z 6PDP; no przecież to idealny okaz do zwerbowania, oczywiście po zakupie IF  ;) :)

Ryszka:
No to zapraszamy do 6PDP, nasz klan jest teraz zgrają zebraną z trzech obozów (Podstawowe 6PDP, RO.pl i Veterani.pl) i co tydzień w Iron Fronta gramy. Jak nie masz to polecam. A do gry w Arme też Ci coś wynajdziemy. Na początek zainstaluj mumble i zapoznaj się z chłopakami, możesz spokojnie sprawdzić czy Ci się spodoba.

Mumble - IRON FRONT Liberation 1944 POLAND lub kilka kanałów RO.pl
Adres: Hlds.pl
Port: 64738
To jest nasz oficjalny komunikator głosowy używany podczas gry, Wersja 1.2.4

Mam nadzieję że nic w adresie nie pomyliłem. Zainstaluj i zobacz, może FighNight Ci przypadnie do gustu. Chłopcy zarejestrowani na tej stronie grają w wiele tytułów i pewnie się nie obrażą jak dołączysz. 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version