Author Topic: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!  (Read 6559 times)

wacopl

  • Guest
Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« on: 15 April 2013, 23:32:28 »
Witam chcialbym dołączyc do klanu obojętnie jakiego wczesniej grałem w Gre Operation flashpoint Arma 1 arma 2 arma OA oraz najnowsza częsc arma 3 Mam bardzo duże doswiadczenie jesli chodzi o dzialanie tyktyczne i oczywiscie mam ukonczone 18 lat czyli 22 Jesli to nie jest zaden problem prosiłbym o Kontakt do mnie na PW chciałbym dodać ze posiadam Red Orchestre 1 + Darkest Hour Europe Pozdrawiam Oraz podaje swoj Numer gg jesli ktoś był by chętny mnie przyjąc w swoje szeregi ! 739 77 49 Pozdrawiam

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #1 on: 16 April 2013, 06:58:47 »
cześć, obudzileś się jakieś 4 lata za późno :)

W RO1 "gra" już tylko jeden klan - rosyjski VTG, możesz spróbować do nich dołączyć.

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #2 on: 16 April 2013, 07:07:20 »
@up
Ma racje. :)
Graj dalej w Arma 3, bo warto albo kup RO2:HoS.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #3 on: 16 April 2013, 07:22:58 »
Witam chcialbym dołączyc do klanu obojętnie jakiego wczesniej grałem w Gre Operation flashpoint Arma 1 arma 2 arma OA oraz najnowsza częsc arma 3 Mam bardzo duże doswiadczenie jesli chodzi o dzialanie tyktyczne i oczywiscie mam ukonczone 18 lat czyli 22 Jesli to nie jest zaden problem prosiłbym o Kontakt do mnie na PW chciałbym dodać ze posiadam Red Orchestre 1 + Darkest Hour Europe Pozdrawiam Oraz podaje swoj Numer gg jesli ktoś był by chętny mnie przyjąc w swoje szeregi ! 739 77 49 Pozdrawiam
Panowie z 6PDP; no przecież to idealny okaz do zwerbowania, oczywiście po zakupie IF  ;) :)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #4 on: 16 April 2013, 08:26:34 »
No to zapraszamy do 6PDP, nasz klan jest teraz zgrają zebraną z trzech obozów (Podstawowe 6PDP, RO.pl i Veterani.pl) i co tydzień w Iron Fronta gramy. Jak nie masz to polecam. A do gry w Arme też Ci coś wynajdziemy. Na początek zainstaluj mumble i zapoznaj się z chłopakami, możesz spokojnie sprawdzić czy Ci się spodoba.

Mumble - IRON FRONT Liberation 1944 POLAND lub kilka kanałów RO.pl
Adres: Hlds.pl
Port: 64738
To jest nasz oficjalny komunikator głosowy używany podczas gry, Wersja 1.2.4

Mam nadzieję że nic w adresie nie pomyliłem. Zainstaluj i zobacz, może FighNight Ci przypadnie do gustu. Chłopcy zarejestrowani na tej stronie grają w wiele tytułów i pewnie się nie obrażą jak dołączysz. 
« Last Edit: 16 April 2013, 20:03:28 by Ryszka »


wacopl

  • Guest
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #5 on: 16 April 2013, 16:54:39 »
Ok dzięki za Podanie mi tych informacji Mumble jak coś to juz mam :) Będe czekać za wami wiec jak cos to juz mnie na Mumble bardziej pokierujecie jeszcze raz dzięki

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #6 on: 16 April 2013, 18:03:05 »
Adres Mumbla to teraz hlds.pl, nie wiem czy poprzedni jeszcze zadziała (przez pewien okres działały obydwa, ale po przesiadce na wersję 1.2.4 może ten starszy już nie jest obsługiwany (nie wiem).
Natomiast PORT został zmieniony na 64738!!
A wersja Mumbla obsługiwana po przejściu na 1.2.4 to właśnie 1.2.4, na 1.2.3 możesz już nie pogadać ;D

Tak więc Kolego Moderatorze Ryszka, zmieńcie no swoje dane gdzie tam wicie rozumicie je macie bo wprowadzacie przyjezdnych w błąd  :P ;)
« Last Edit: 16 April 2013, 18:08:56 by BartBear_[PL] »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #7 on: 16 April 2013, 20:05:52 »
Moderator też człowiek. Sam za mumblem nie nadążam, ale od czego jest mój mentor ;)


Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #8 on: 16 April 2013, 20:06:16 »
Potwierdzam.

Musisz mieć wersję 1.2.4, ponieważ ostatnio chciałem wbić i nie mogłem i musiałem pobrać nowszą wersję.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #9 on: 16 April 2013, 20:19:04 »
Ze starą wersją jak ktoś wbije, to wejdzie na serwer, w którym jedynymi kanałami będzie " co się stało" i kliknij tu po poradę , tam jest wszystko piknie opisane :)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #10 on: 16 April 2013, 20:35:41 »
Dzięki panowie za pomoc okazaną chłopakowi i moderatorowi też.  ;) A tak swoją drogą, panowie Sharik i Pobor wystąpili jak jeden mąż w tym temacie ;). Widzę że forum weszło na wyższy level, gdzie uprzejmość i zrozumienie zapanują na zawsze. A moderator będzie się nudził.
« Last Edit: 16 April 2013, 20:38:42 by Ryszka »


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Witam w sprawie Do dołączenia do klanu!!!!!!
« Reply #11 on: 16 April 2013, 23:11:35 »
... i żyli długo i szczęśliwie. Nie żebym był uszczypliwy w czymś kierunku, ale co to za moderator bez zielonej czcionki i przerabiania, tudzież usuwania postów ? :D