Sztab > Meldunki do sztabu

Zmiany w REGULAMINIE!

(1/3) > >>

BartBear_[PL]:
Po ostatnim przypadku złamania przez Użytkownika Regulaminu w punkcie dotyczącym zakazu rozpowszechniania treści nazistowskich doszedłem do wniosku (z resztą brak uzupełnienia treści Regulaminu został nam wytknięty przez innych Forumowiczów), że ów punkt należy uzupełnić o zakaz rozpowszechniania symboliki/ideologii komunistycznej.
Za wcześniejsze niedopatrzenie przepraszamy.
Ponadto zaznaczam, że pomimo braku takiego zapisu w Regulaminie (na razie nie było takiej konieczności, gdyż nie zaistniała taka sytuacja) WSZELKIE treści ultra-prawicowe ("rodzimie" faszyzujące) również będą podlegały ostrzeżeniom, lub następującym po nich karom (przy często powtarzającej się sytuacji nasz Regulamin będzie również obejmował to zagadnienie) ponieważ jesteśmy Forum traktującym o GRACH, a nie takim na którym demonstrujemy nasze polityczne poglądy.

Rozumny(PL):
Dodałbym że za takiego propagowanie można by uznać także umieszczanie w swoich awatarach wszelkich: Stalinów, Himmlerów, NKWDzistów czy też Waffen SS-manów (których swoją drogą w obrazkach użytkowników trochę jest).
Bo choćby po patkach na kołnierzu czy też  gapie po lewej stronie nakrycia głowy bądź na lewym rękawie łatwo można rozróżnić czy dany delikwent ma SS-mana czy zwykłego niemczura z Wehrmachtu.

BRAT_MIH:
Rozumny w jedynce żeby dostać złoto za walkę wręcz trzeba było zabić 500 typa, a nie 100 jak w dwójce :p

Ja mam szeregowego z Wehrmachtu jakby kto pytał, pomysł popieram, lepiej późno niż wcale :)

Rozumny(PL):
Brat-Mihu patrz -> użytkownik steam Rozumny(PL) -> "zobacz statystyki" z Red Orchestra: Ostfront 41-45 -> "Twarzą w twarz - złoty medal". Tak więc nie wiem po co się tą wiedzą raczyłeś ze mną podzielić  ::)

Odi^PrOfAnUm:
I bardzo dobrze, tylko jeszcze dodałbym:


--- Quote ---NKWDzistów czy też Waffen SS-manów
--- End quote ---
Tylko, że Waffen SS to była normalna formacja bojowa walcząca na froncie. Od tego należy odróżnić SS zwykłe, które brało udział w różnego rodzaju pogromach - einnatzgruppen itd. A NKVD to byli zwykli mordercy, chociaż zdarzało się, że walczyły w 1szej linii.


--- Quote ---WSZELKIE treści ultra-prawicowe ("rodzimie" faszyzujące) również będą podlegały ostrzeżeniom, lub następującym po nich karom
--- End quote ---
Tylko, że typowa prawica - chociażby rząd Churchilla walczył z faszyzmem, więc jak może być prawica faszyzmem?


--- Quote ---Ja mam szeregowego z Wehrmachtu
--- End quote ---
A co to komu przeszkadza? To forum jest o tematyce gry o 2wś i siłą rzeczy zahacza o tematy okołowojenne. Nie da się pewnych rzeczy uniknąć i nie ma co popadać w skrajność. Żołnierze, czołgi w avatarach bronie powinny zostać. Chyba, że ktoś jest zdeklarowanym naziolem no to wtedy uzasadniony banik 8)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version