Sztab > Meldunki do sztabu

[ODW] Commander

<< < (2/5) > >>

BartBear_[PL]:

--- Quote from: Ryszka on 13 April 2013, 12:32:40 ---Ja biorę moderatora. I tak tu siedzę i czuwam

--- End quote ---
BRAWO!
Nie wiem czy decyzja po wspomagaczach, czy bez nich, ale mnie to nie obchodzi - przyklepane  ;D ;D
Awans ze skutkiem natychmiastowym.

Przy okazji chciałem zaznaczyć, że tą decyzją nie zamykamy nikomu innemu "drogi kariery" bo oczywiście Moderatorów może być więcej, byleby chętni spełniali już wcześniej określone warunki  :)

BRAT_MIH:
Commander to 15 letni laluś w okularkach, mający na NK 40 znajomych z tego większość to dziewczyny. Profil Steam:

Bartosz Nocoń
Torun, Torun, Poland

Popieram powstanie powszechnej służby wojskowej i rozpad uni Europejskiej. W przyszłości mam zamiar zaciągnąć się do Policji lub Wojska.
Jestem znawcą Wehrmachtu i Waffen SS

Mój sprzęt to:

Notebook HP Pavilion dv5-1170ew
System: Vista 32-bity
Procesor: Intel Core2 Duo P8400 (2,26 GHz)
Ram: 4 096 MB
Karta graficzna: nVidia GeForce Go 9600M GT (DirectX10, SM 4.0, Pur
Dysk twardy: 320 GB

Ich schwöre bei Gott diesen heiligen Eid, daß ich dem Führer des Deutschen Reiches und Volkes, Adolf Hitler, dem Oberbefehlshaber der Wehrmacht, unbedingten Gehorsam leisten und als tapferer Soldat bereit sein will, jederzeit für diesen Eid mein Leben einzusetzen.



''Gott Mit Uns'' "ein Volk, ein Reich, ein Führer"

........................................................................


I zdjęcie Niemców z nazistowskim pozdrowieniem. Zbanować. Zastanawiam się czy do dyrektora szkoły nie zgłosić, niech z nim porozmawiają może ma jakies problemy chłopak ?

Odi^PrOfAnUm:

--- Quote --- Za rozpowszechnianie treści ideologii i symboliki nazistowskiej, nawet luźno z nią powiązanych grozi usuniecie na stale z forum.
--- End quote ---
A dlaczego tylko nazistowskiej? Dodajcie jeszcze komunistów.

kazmirzk:

Haratacz:
eragon16

milcz, niedźwiedź wie jak to zrobić najlepiej.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version