Sztab > Meldunki do sztabu

[ODW] Commander

<< < (5/5)

Mr.Victor (Eragon16):
Drogi Barcie, wnoszę o wyzerowanie mojej reputacji.
Po rozmowie z użytkownikiem - Ryszka postanowiłem zmienić swoje zachowanie.
Ponadto wnoszę o skasowanie mojego dzisiejszego minusa którego dałem użytkownikowi - BRAT_MIH za to, że wyraził swoje zdanie a ja nie miałem prawa tego "minusować".

Pobor:
Wyzerowanie Twojej reputacji? Ty na swoją całkowicie zapracowałeś.  :o

Ryszka:

--- Quote from: eragon16 on 20 April 2013, 13:06:53 ---Drogi Barcie, wnoszę o wyzerowanie mojej reputacji.
Po rozmowie z użytkownikiem - Ryszka postanowiłem zmienić swoje zachowanie.
Ponadto wnoszę o skasowanie mojego dzisiejszego minusa którego dałem użytkownikowi - BRAT_MIH za to, że wyraził swoje zdanie a ja nie miałem prawa tego "minusować".

--- End quote ---
Miałeś prawo tylko po co? A wykasowanie reputacji, na którą sam zapracowałeś, będzie pewnie niemożliwe.

BartBear_[PL]:
Wypowiadamy się w temacie R.I.P., ale nie ma sensu zaśmiecać Forum nowym w pokrewnym temacie.
1. Ban oczywiście zostaje, uzasadnienie zbanowania już podałem wcześniej, nie widzę okoliczności mogących zmienić to postanowienie.
2. Nie ma powodu do wyzerowania negatywnej reputacji Eragona, gdyż posiadał wcześniej już tutaj konto użytkownika, które to na jego prośbę usunąłem nie wiedząc, że za moment stworzy nowe...i co? Dobił z minusami do poprzedniego pułapu gdzieś ~tygodnia. Jeżeli chcesz zmiany reputacji to musisz na nią zapracować otrzymując "+"sy tak aby zrównoważyć już posiadane "-"sy, a potem przechylić szalę na Dobrą Stronę Mocy. Trudne to będzie, acz nie niewykonalne.
3. Co do usunięcia odwetowego minusa Bratowi to oczywiście w tym przypadku się przychylam, bo został przyznany bez podstaw na zasadzie odgryzienia się.

Myślę, że wyczerpałem wątek i więcej wracać do niego nie będzie trzeba.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version