Sztab > Meldunki do sztabu

[ODW] Commander

(1/5) > >>

Pobor:
Widząc co się dzieje, wnioskuję o usunięcie delikwenta z forum. Pomimo wielu próśb o zmienienie podpisu, który nie jest na miejscu, poza tym niejako propaguje ideologie, która zamordowała miliony ludzi... łamie to rażaco jeden z punktów regulaminu a mianowicie : Za rozpowszechnianie treści ideologii i symboliki nazistowskiej, nawet luźno z nią powiązanych grozi usuniecie na stale z forum. Zastanów się co najmniej dwa razy zanim napiszesz lub wkleisz jakiś tekst bądź obrazek z nią związany! Zakaz nie obowiązuje jedynie w przypadku poruszania kwestii historycznych, gdzie powiązań nie da się uniknąć.

Ponadto dziś gdy chciałem dać minusa za podpis ukazał mi się jakże przepiękny tekst osobisty owego "dowódcy" : "ein Volk, ein Reich, ein Führer" . Miarka się przebrała, wnioskuje o wydalenie z forum w trybie natychmiastowym!

To mówił JA- Jarząbek.

Ryszka:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198039905394 Ot niechcący wszedłem na profil ;)

Ja i Kurka spędziliśmy trochę czasu w Toruniu, miasto nas urzekło i chwalimy sobie do dzisiaj. Ty wtedy byłeś u mamy w brzuchu. Chociaż patrząc na poziom, to pewnie z jajka się wyklułeś i teraz wizerunek grodu Kopernika psujesz. Fakt byli tam kiedyś krzyżacy, ale że aż tak???

ShariK PL:
No to ładnie  >:(

W [OdW] pewnie ma dużo kolegów o takich samych poglądach.

BartBear_[PL]:
A ja się pytam GDZIE JEST JAKIŚ MODERATOR!!?? A fakt, nikomu się nie chce sprzątać, czyli znowu wszystko ja (a czasu tyle nie ma żeby siedzieć tu 24/7).
Dobra - konto zbanowane bez zabaw w wysyłanie ostrzeżeń, bo już i tak powinno do niego dojść po stawianych minusach jak i treści odpowiedzi w postach w wątkach w których uczestniczył. TYM NIEMNIEJ gdyby był ktoś jeszcze w moderacji akcja potoczyłaby się szybciej...

Ryszka:
Ja biorę moderatora. I tak tu siedzę i czuwam

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version