Linia frontu > Serwery Red Orchestra

Standards and customs maps.

(1/10) > >>

Odi^PrOfAnUm:
Jak to jest z tym serwerem? Nie ma admina na nim, nie widać go w przeglądarce, ktoś się nim opiekuje; bo jest dobry, dobre są pingi, nie ma lagów sporo slotów. Zdecydowanie lepsza alternatywa dla grania w ro na tym serwie niż na ruskich lagujących.

as123as:
Cześć, chyba miałeś pecha, dziś ledwo można było wbić na serwa, tyle ludzi.

Odi^PrOfAnUm:
Akurat mnie nie było. Ale faktycznie po naprawieniu błędów w grze serwer jest widoczny.

Odi^PrOfAnUm:
Podbijam temat. Otóż mamy kilku ludzi, którzy regularnie muszą się męczyć na ruskim serwie podczas, gdy nasz, rodzimy stoi pusty. Dodatkowo ruski okupuje masa Polaków, zamiast u nas, grają na obcy a serw z dobrym pingiem się marnuje.
Jestem przekonany, że gdyby serwer miał nieco inne ustawienia, admina i był choć trochę promowany, to byłaby szansa uzyskać status drugiej inei - czyli serwa, który jest pełny, ma sporo slotów i dobry ping. Z podobnym problemem borykają się gracze z całej EU - którzy muszą z braku alternatywy grać z pingiem 150 na ruskim wechikule.
Czy nie dało by się coś z serwem zrobić?
Proponuję rekonfigurację custom mapsów - dać im liczbę 3 jak i w przypadku pozostałych map 3 rund - za wyjątkiem map, które domyślnie mają po 50 minut i więcej jak czołgówki czy berezyna.  No i wybrać admina, albo adminów, którzy grają i są dyspozycyjni. Tamten nabór jest martwy a admini to są chyba tylko tytularni, zaś stołki są najzwyklejszym wacatem. Ja mogę zostać adminem  ;)
Praktyka serwera fight nightowego pokazała, że duży serw z dobrym pingiem to jest to, czego ro trzeba. Dlaczego by nie mieć u nas, skoro są ku temu możliwości?
Proszę o wypowiedź.

Pobor:
To leży w gestii Barta co zrobi z serwerem, co do admina, to ja mam uprawnienia, krucho u mnie momentami z czasem ( racji świeżo rozpoczętych studiów) , ale zazwyczaj wieczorem czy późnym popołudniem siedzę na kompie, a co za tym idzie mógłbym obsłużyć WebAdminkę. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version