Author Topic: Speed Hack detected...  (Read 3624 times)

kab00m1006

  • Guest
Speed Hack detected...
« on: 08 April 2013, 21:46:47 »
Gdy gram na serwerach i biegam to wyświetla mi się komunikat "Speed Hack Detected". Nie mam żadnych hacków i nic podobnego :( . I mam pytanie co zrobić, aby nie wykrywano mi fałszywego cheata?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #1 on: 08 April 2013, 21:51:54 »
To jest błąd gry związany z lagiem ze strony serwera. Niczym się nie przejmuj :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #2 on: 08 April 2013, 21:53:30 »
Nie Ty pierwszy, nie ostatni się nad tym zastanawiasz. Jak wspomina kolega wyżej nie ma się czym martwić, to wina gry i serwera :)

Telesfor

  • Guest
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #3 on: 08 April 2013, 22:26:28 »
Ja już go od dawna nie mam na szczęście, ale za to od kiedy na 40-1 jest tryb kampanii, notorycznie wylatuje z serwera po 1-2 rundach. Bana nie dostałem, kicka też raczej nie, nie wiem, może mi się mapa ładuje za długo, chociaż tu dużej różnicy nie zauważyłem... Z wielkim trudem wchodzę na serwer, żeby po chwili z niego wylecieć, bo "serwer jest pełny", niech to dunder świśnie ; O Ma ktoś tak?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #4 on: 08 April 2013, 22:44:53 »
Bana z PunkBustera za to nigdy nie dostaniesz, żaden ogarnięty admin serwera też ci nic nie zrobi. 40:1 to bardzo oblegany serwer, ktoś cię ubiegł :)

Telesfor

  • Guest
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #5 on: 09 April 2013, 00:06:21 »
Ja rozumiem kiedy ktoś mnie uprzedza jak jeszcze nie jestem na serwerze, że czasem za 10 razem dopiero udaje się wejść, ale jeśli już wejdę, to chyba powinien po zmianie mapy poczekać aż mi się załaduje ;l Muszę zainwestować w jeden z tych super szybkich dysków, coraz bardziej mi tego brakuje

MJ

  • Guest
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #6 on: 09 April 2013, 07:43:37 »
U mnie pomogło zresetowanie modemu.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #7 on: 09 April 2013, 15:56:39 »
Ja już go od dawna nie mam na szczęście, ale za to od kiedy na 40-1 jest tryb kampanii, notorycznie wylatuje z serwera po 1-2 rundach.

Jest to wgrywanie mapy od nowa i widocznie ktoś zapełni serwer niż się wbijesz. Odkąd na clasicu jest campania to serwer odżył i ciągle jest pełny.

Telesfor

  • Guest
Odp: Speed Hack detected...
« Reply #8 on: 09 April 2013, 23:55:27 »
Co prawda, to prawda, jest pełny, ale to też chyba przez te promocje, bo dużo ostatnio nowych graczy (z tego akurat się bardzo cieszę).
Jest jedna dobra strona tego wylatywania z serwera - nie gram już po nocach, bo jak wylecę w ten sposób dwa razy to mi się odechciewa walczyć o wolny slot ;D

Ale dziwne jest to, że zawsze (na innych serwerach z kampanią też) wylatuję po dwóch mapach.

Kurna ale offtop poszedł ;d