Author Topic: Zacinanie się podczas biegu.  (Read 4200 times)

kab00m1006

  • Guest
Zacinanie się podczas biegu.
« on: 08 April 2013, 15:17:02 »
Mam problem w Red Orchestra 2, albowiem od pewnego czasu podczas biegu zacinam się. Wszystko wokół gra, i chodzi płynnie tylko ja jak chodzę ,biegam lub wykonuję jakąś szybszą animację zacinam się. Dzieje się tak od wczoraj i nie wiem co z tym zrobić  :'(
Dlatego proszę o pomoc i rady.

BartoszN.

  • Guest
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #1 on: 08 April 2013, 16:07:37 »
Też tak mam na singlu identycznie.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #2 on: 08 April 2013, 17:33:37 »
W singleplayerze wszyscy tak mają od kilku miesięcy. Bierz Mosina w łapę i wbijaj na jakiś meczyk online  8)

BartoszN.

  • Guest
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #3 on: 09 April 2013, 19:08:45 »
Mosina raczej nie ;D bo to ruskie gówno jest wole Kar 98k, a co do multy to codziennie gram co najmniej 1 godzinę na serwerach [OdW].

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #4 on: 09 April 2013, 19:38:58 »
Oчень хорошая винтовка, nie znasz się  ;D

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #5 on: 09 April 2013, 22:04:37 »
Mosina raczej nie ;D bo to ruskie gówno jest wole Kar 98k, a co do multy to codziennie gram co najmniej 1 godzinę na serwerach [OdW].

Patrząc na avatara i podpis, to pewnie wolałbyś pierwszą lepszą Helgę od Marusi  :o.

Pamiętaj jednak że Marusia tyle lat po wojnie wygląda tak


A Helga została pływaczką w NRD



« Last Edit: 09 April 2013, 22:25:14 by Ryszka »


Daazzz

  • Guest
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #6 on: 10 April 2013, 08:54:53 »
A propos kolegi bawiącego się w  małego hitlerjugend, to wypisywanie takich głupot jakie ma w podpisie jest co najmniej..... głupie :-\
Nie jestem homo-patriotą, rozumiem fascynację siłami zbrojnymi III Rzeszy, ale bez przesady... przysięga na wierność Hitlerowi? Seriously?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #7 on: 10 April 2013, 10:57:14 »
Nie wszyscy maja zdrowo w głowie, nic nie poradzisz

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #8 on: 10 April 2013, 11:14:25 »
Swoją drogą Dazz masz rację. Ostatnio o tym już na FN mówiłem. Jeden Rokossowskiego ma za idola, a drugi przysięgę w podpisie Hitlerowi składa. Co to za młodzież, no ale tak to jest, jak się historię zna tylko z gier komputerowych. Trochę mnie to dziwi, bo każdy z nas czeka na porządnego moda w RO, RO2, czy Arma, gdzie będzie można skopać tyłki jako Wojsko Polskie agresorom z 1939 roku . Sam nie jestem jakimś skrajnie nastawionym na patriotyzm człowiekiem. Jednak pewne zasady i umiar obowiązują. Powiem tak. Wstyd mi za kolegów i mają szczęście że nie startowałem w konkursie piękności na moderatora forum. Zostałbym pewnie oskarżony wtedy o gnębienie swobód, grzebiąc im w profilach. Swoboda fajna rzecz, ale w połączeniu z głupotą bywa niebezpieczna. Tak więc chłopcy, starszy kolega zwraca się z prośbą o umiarkowanie w głupocie.
« Last Edit: 10 April 2013, 13:16:03 by Ryszka »


BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #9 on: 10 April 2013, 14:06:48 »
Ja się bawię ostatnio w rekonstrukcje żołnierza Wehrmachtu, nie z uwielbienia jakiegoś, ale z chęci pokazywania historii. I jedno trzeba przyznać - niemieckie mundury przyciągają najwięcej ludzi. Nie polskie, ruskie, kanadyjskie, angielskie, nawet Szkoci nie są tak oblegani jak Niemcy. Jestem patriotą, a jednak rozumiem i podzielam tą fascynację.
Znam wielu podobnych, dorosłych ludzi. Każde hobby czy to rekonstrukcja czy zbieranie rekwizytów z II WŚ kosztuje spore pieniądze. Nawet za książkę Deutsche Soldaten trzeba dać 130 zł (ostatni zakup, bardzo polecam). Wśród tych ludzi nie znalazłem żadnego faszysty. A wśród małolatów, poznających historię na podstawie jednej gierki za to bardzo wielu.
« Last Edit: 10 April 2013, 14:14:14 by BRAT_MIH »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #10 on: 10 April 2013, 16:48:01 »
I tu dochodzimy do sedna sprawy. Trzeba mieć świadomość tego co się robi i po co. Ja Ciebie Bracie rozumiem, bo Ty ją masz, no i przecież ktoś w rekonstrukcjach musi grac tego złego;). Fascynacja uzbrojeniem, (sam lubię niemieckie czołgi) czy też taktyką nie jest zła. Dzisiejsza popkultura, a i nawet sztuka wyższych lotów lubi poflirtować z cieniem tamtych czasów. Specjalnie użyłem słowa cień, bo o nazizmie i komunizmie w ich właściwej formie powinna opowiadać publicystyka, we wszystkich swoich odmianach. Filmy typu Iron Sky czy gry o nazi czymś tam, to raczej dopełnienie i każdy patrzy na nie z przymrużeniem oka. No właśnie czy każdy? Jak widać, dwóch kolegów z naszego forum nie za bardzo wie, że zabawa ma tez swoje granice. Ogólnie co mnie powinno to obchodzić, ale skoro napisałem nasze forum, to obchodzi. Tak więc chłopcy o których mowa, żeby mieć pełen obraz, sprawdźcie sobie jeszcze kim byli: Pilecki, Raginis, Rój, Hubal, Karski, Korczak, Kolbe, Inka, Jeziorański, Łupaszko i wielu innych. Przepraszam że tyle i nie na temat, ale właśnie sobie pomyślałem, co będzie za dwadzieścia lat? Kiedy ludzie pokroju Commandera, czy Cezy, będą brylować z racji wieku na podobnych do tego forach, a ich posty będą czytać moje dzieci.

Choć mam nadzieje że za dwadzieścia lat nawet oni zmądrzeją ;)


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Zacinanie się podczas biegu.
« Reply #11 on: 10 April 2013, 19:26:19 »
Jak już wyżej powiedziano,"pan" Commander przegiął pałę swoim podpisem. Powiedzmy to wprost. Dobrze, że Kaziu jeszcze tego nie widział, bo chłopaczyna zostałby wbity w ziemię tak głęboko, że wyszedłby z jej drugiej strony w sraczu Kima.

Niniejszym myślę, że wyrażę opinię większości - Commander usuń to gówno ze swojego podpisu albo będziemy musieli poprosić Cię o usunięcie swojej osoby z niniejszego forum. Z góry dziękuję w imieniu swoim i kolegów.