Author Topic: Problem z Uruchomieniem  (Read 6429 times)

Nortalf

  • Guest
Problem z Uruchomieniem
« on: 03 April 2013, 23:00:55 »
Witam

Mam problem z uruchomieniem gry Red Orchestra 2. Włączam Steam'a, wybieram  w bibliotece Red Orchestrę i klikam Graj. Wyskakuje pytanie windowsa czy zezwolić, zezwalam. Następnie wyskakuje okno z komunikatem i dalej nic.

Załączam plik ze screenem komunikatu.

Zrobiłem weryfikację plików.
 Niepomyślna weryfikacja 1 pliku, plik zostanie pobrany ponownie.
 Czyli dobry kierunek, więc klikam graj, ale nic się nie zmieniło, zweryfikowałem jeszcze raz i jest to samo, czyli plik się nie pobrał, więc moje pytanie brzmi, jak pobrać ten uszkodzony plik?

 A co do konfiguracji komputera to
 6 GB RAM,
 Intel Core i5,
 karty graficzne mam dwie AMD Radeon HD 7670M oraz Intel HD Graphics 4000, oczywiście gram na Radeonie.

Czy może mieć jakieś znaczenie że to laptop?



[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Problem z Uruchomieniem
« Reply #1 on: 04 April 2013, 10:16:13 »
Najpierw spróbuj tego. Jeżeli to pierwsza instalacja to poszukaj tego pliku. Tu masz przykład gdzie może być C: \ WINDOWS Progarm (x86) \ Steam \ SteamApps \ common \ red orchestra 2 \ Binaries \ Windows \ CleanINIs.bat. U ciebie może byc inaczej zależy gdzie masz steam zainstalowany. Otwórz go np. notatnikiem , usuń zawartość i zapisz. Potem spróbuj jeszcze raz uruchomić RO2. Może pomoże.
Jak dalej nie pójdzie, to tego. Jeżeli to któraś instalacja z kolei to usuń cały folder C: \ Users \ nazwa użytkownika  \ Documents \ My Games \ RedOrchestra2. Chodzi oczywiście o folder RedOrchestra2.
Pozdrawiam.
« Last Edit: 04 April 2013, 10:24:23 by Ryksza »


Nortalf

  • Guest
Odp: Problem z Uruchomieniem
« Reply #2 on: 06 April 2013, 17:16:58 »
Wyłączyłem Steama znalazłem plik, usunełem zawartość i zapisałem. Niestety nie pomogło.
Co do drugiego sposobu, (to była pierwsza instalacja) nie mam takiego folderu.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Problem z Uruchomieniem
« Reply #3 on: 06 April 2013, 17:33:08 »
No to bieda , jeszcze możesz spróbować uruchomić grę jako administrator. Jednak wątpię czy pomoże. Powyższe porady raczej działały. Niestety zdarzają się wyjątki. Popatrz na forum Tripwire może tam coś chłopaki wiedzą więcej.


Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Problem z Uruchomieniem
« Reply #4 on: 06 April 2013, 18:49:41 »
W ostateczności możesz walnąć formata.