Author Topic: Sparing Polska kontra Rosja  (Read 23815 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #30 on: 15 February 2013, 09:53:07 »
Ceza ciężko pracuje na swoje  stare minusy   ::)

Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #31 on: 15 February 2013, 18:46:53 »
Tylko ludzi denerwuje, Ceza ogarnij klan i tam mieszaj , a forum już zostaw w spokoju

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #32 on: 17 February 2013, 09:37:03 »
1. Nie karmic trolla.
2. Nie znizajcie sie do jego poziomu, bo was zniszczy doswiadczeniem.
3. Bo wam wszystkim pomoge.


Specjalna wiadomość dla Cezy/eragona czy jak mu tam.
Jeśli kilkanaście osób, siedzących w grze od kilku lat, mówi, że nie, to znaczy, że NIE.
« Last Edit: 17 February 2013, 09:42:19 by _KaszpiR_ »

diagram

  • Guest
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #33 on: 19 February 2013, 00:50:12 »
ZAL MI WAS !
To ja próbuje zorganizowac ten mecz,ale chyba juz po zawodach,Pip21 sie uparł,zeby wkleic tez tu ogłoszenie bo o innych graczy chodzi np
 tych spoza granic pl. a poza tym   tym z    aktywistami?z  tego...ekhm..forum i  tej strony    i tak nikt nie chce grac.
 Ale najpierw mial   Eragon  wkleic posta na TWI.

Połaczyc siły próbowalem ja ,a czemu nie?
   
[40-1]MORD 
Senior Member
    
Join Date: Jul 2011
Location: London
Posts: 228


Can you define who would play? Only UK citizens? Would non UK clan members of 40-1 be allowed to participate?


Ale  cóż jesli lider nie rozumie podstaw dzialan i wynikajacych  zasadz forum TWI spolecznosci RO 2
 LIDER 1st  udal sie na spalone dla niego ro .pl  nic dobrego  z tego nie mogo wyjsc specjalnie ci dalem

niby porade barta i nie zapraszalem do dow.teamu polska20:53 - BartBear_[PL]: Mozesz nawet zrobic newsa na glównej, tylko mi o tym potem napisz, zebym przyklepal do publikacji
20:53 - [1st]Diagram.pl: Swiezy ato barwy chodzi niemam takiego talenty grafika
20:53 - BartBear_[PL]: bo sie nie wyswietla niestety jak ktos robi projekt newsa
20:53 - BartBear_[PL]: a codziennie nie sprrawdzam
20:54 - BartBear_[PL]: u nas graficznie to Ryszka robi ja tylko proste kolaze na fajtnajty
20:54 - BartBear_[PL]: do niego sie zglos
20:56 - [1st]Diagram.pl: Dzieki za namiarek 
20:56 - BartBear_[PL]: najlepiej mu daj pw na ro.pl
20:56 - BartBear_[PL]: chyba ze masz na steamie, ale to 1wsze pewniejsze
20:57 - [1st]Diagram.pl: OK
20:59 - BartBear_[PL]: k to ja uciekam, powodzenia, jakby co to info na RO.PL tez zrob, maszs na forum napisane jak to zrobipewniejsze





20:57 - [1st]Diagram.pl: OK
20:59 - BartBear_[PL]: k to ja uciekam, powodzenia, jakby co to info na RO.PL tez zrob, maszs na forum napisane jak to zrobic (w dziale o serwisie), tylko potem daj mi pw ze cos napisales, zebym mogl opublikowac
21:00 - Uzytkownik BartBear_[PL] zmienil status na: Offline.

Tu szacun dla:B

Wiecej nie mam zamiaru z wami polemizować ani wdawać sie w żadne konwersacje,z reszta tym bardziej,ze część spolecznosci miedzynarodowej RO2 nie traktuje wiekszosci z was powaznie gdzieniegdze nawet nicków nie trza bylo podawac  - o dziwo heh.



 
« Last Edit: 19 February 2013, 01:20:04 by diagram »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #34 on: 19 February 2013, 07:06:38 »
Chłopcze, po pierwsze połowy tekstu który umieściłeś powyżej, nie da się przeczytać i zrozumieć. Może postaraj się bardziej o interpunkcję, składnię i gramatykę, a będzie łatwiej to czytać.

Po drugie, to chyba nie zbyt kulturalnie wklejać na publiczne forum prywatne rozmowy, nie zależnie od ich treści.

A po trzecie, skoro jak sam mówisz, nic z tego nie będzie (meczu) to może to z Wami jest coś nie tak i to z Wami nikt nie chce grać ? bo jak znam życie, ruskie skład mają i trenują od dawna.

A teraz Ci powiem w czym tkwi sedno Twojej/Wasze porażki organizacyjnej : RO2 nie ma w Polsce sceny ! szok prawda ? Na tym forum nie znajdziesz nikogo chętnego do gry w takim meczu, bo tu tylko ja jako tako aktywnie gram jeszcze w HoS. A ja nie zgłaszam swojego akcesu, bo Ceza jak go nazywasz LIDER, były BOSS, nie potrafi nic zorganizować i wszystko do czego nas do tej pory namawiał spaliło na panewce, z jego strony.
Także przyhamuj stres i nerwy, ten mecz i tak by się nie odbył bo w życiu nie nazbierałbyś trzydziestu dwóch Polaków, chętnych do gry w HoS (chyba, że zagrałby cały Wasz klan-choć na Waszym forum wiedzę, że zainteresowanie meczem niemal zerowe-trzech chętnych). Nie obwiniaj zatem siebie, a ludzi z tego forum tym bardziej.
« Last Edit: 19 February 2013, 07:26:13 by ufo_has_landed_! »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #35 on: 19 February 2013, 07:59:47 »
  Panie Diagram, jako że mój nick też w Twoim poście się pojawił, to dodam swoje 4 grosze. Bart mnie informował, że mogę dostać zamówienie na graficzkę promo meczu Polska vs Rosja. No ale nikt się nie zgłosił, a Wasz Boss nawet wyrzucił mnie ze znajomych na Steamie. (niepowetowana strata ;)). Ogólnie pewnie bym coś skrobnął , już taki straszny nie jestem ;).
   Po drugie forum Ro.pl to nie klan tylko grupa oryginałów i indywidualistów. Aczkolwiek, gdy w zeszłym roku Ceza wyzwał nas do walki w Ro1, a potem olał i tak do potyczki doszło, tylko że z klanem 7th. I uwierz mi stawiło się sporo chłopa, niektórzy nawet specjalnie przyszli, choć już raczej nie uczestniczą w życiu forum lub mumbla. I teraz weź moje słowa do serca, jeżeli chcesz cokolwiek tutaj organizować, to firmowanie tej inicjatywy, postacią Cezy vel Eragona vel Bossa vel Generała mija się z celem. A teksty typu żal mi was, są raczej nie na miejscu, gdy klan 1st, trzy razy zrobił nas w ..... bambuko powiedzmy.
   Jeżeli Ty teraz jesteś przedstawicielem tego klanu, to na zaufanie będziesz musiał popracować. I mam nadzieje, że Ci się to uda i kiedyś zawalczymy w końcu z tym legendarnym, a nawet mitycznym klanem. Bo jak na dzień dzisiejszy 1st PAD  jest jak francuski Mirage w kawale. Wszyscy o nim słyszeli, tylko nikt go na polu walki nie widział. Pozdrawiam


Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #36 on: 19 February 2013, 08:13:11 »
Ja już bodajże z miesiąc temu cie ze znajomych wywaliłem, choć nie pamiętam sytuacji gdy kasowałem.

Nasz grafik robi już logo na tego spara 1st vs ro.pl

Wstępnie proponujemy 28 Lutego o 19:30.
Ale to będzie dokładnie wiadome jak wam grafikę i całą resztę podeślemy.
Bo w końcu 5 minut wam wystarczy na zebranie składu... hihihi :D

Daazzz

  • Guest
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #37 on: 19 February 2013, 08:31:40 »
Wiemy doskonale że Wam zależy bo przecież i tu cytat  "jesli nam sie to nie uda to będzie katastrofa na skale europy ale myśle że nam sie uda dlatego codziennie chodze do koscioła" ;)

część spolecznosci miedzynarodowej RO2 nie traktuje wiekszosci z was powaznie

Nie wiem kto miałby nas traktować poważnie skoro "międzynarodowa społeczność RO2" ( piękne sformułowanie szkoda że takie puste) jest martwa i praktycznie nie istnieje, a gracze w 90% przypadków już dawno grają w coś innego.

Jeśli natomiast chodzi Ci o "glorie i chwałę oraz poważanie na scenie międzynarodowej" graczy ludzi z tego forum to mecz który organizujecie nic nie zmieni.
Tak więc nie musisz się martwić.

P.S. Polecam odnaleźć dział archiwum, udać się do naszej "starej strony" Red Orchestry: Ostfront 41-45 przeglądnąć forum gdy było ono w czasach "świetności", klanów było pod dostatkiem ( z pamięci wymienię Ci: (1stCav 1 i 2, enclave, BSE, JC, FSQ, HS, Es's,),a w RoLadderze byliśmy jedną z aktywniejszych nacji. Oczywiście dupy to nie urywa ale scena RO nigdy nie była zbyt duża.

Podsumowując:
Kiedyś było fajnie, mieliśmy swoje zabawki i swoją piaskownicę, bawiliśmy się czasami do białego rana i  było z tego naprawdę sporo przyjemności.
Później przyszło TWI dało nam "nową lepszą zabawkę" która okazała się bublem, zlikwidowało piaskownicę i dziwiło się czemu nikt dalej nie chce się bawić, a my zostaliśmy pozostawieni sami sobie.


Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #38 on: 19 February 2013, 11:33:05 »
Diagram, czy Ty piszesz w innym niż polski języku, tłumaczysz Google translatorem, a potem wklejasz na forum?
Jeżeli tak, to pisz w oryginale, damy radę, jeżeli nie, to dziś proszę Barta o powierzenie mi funkcji moderatora,
a wtedy będziesz poprawiał każdy post tak długo, aż będzie go mógł przeczytać normalny człowiek, bez
zastanawiania się co chciałeś " przez to powiedzieć ".
Nauczysz się pisać po polsku, albo żaden Twój post nie pojawi się na tym forum.
Poprzez pisanie w takiej formie jak dotychczas, okazujesz brak szacunku kolegom na Forum.

diagram

  • Guest
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #39 on: 19 February 2013, 11:50:47 »
as123as-Prosze bardzo staraj się o funkcję moderatora,:)Akurat twoje zdanie na tym forum najmniej się dla mnie  liczy ,nie potrafisz czytac?hmm Nic innego nie pozostaje jak zakupić Elementarz..(wiesz ..do NAUKI CZYTANIA)bo kto chce i potrafi przeczyta..jak widac z Tobą jest jakiś problem..Ale mniejsza z Tym ,jak widzisz Rozmawiam z poważniejszymi niz TY.I nie odpisuj jak tak naprawde nie masz pojecia o co chodzi..zajmij sie czymś pożytecznym(np.Nauka alfabetu..czytania..)Postaram sie znależć odpowiednia stronke online dla Ciebie i Ci ją podeślę..: ;D ;D typu:(MAMO POCZYTAJ MI)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #40 on: 19 February 2013, 11:53:16 »
Diagramie, twój post numer 2 idzie zrozumieć, ale pierwszego na trzeźwo czytać bym się nie podjął. Fajnie, że jeszcze działacie w kwestii tego meczu, więc zobaczymy co z tego będzie

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #41 on: 19 February 2013, 12:23:35 »
Nie bulwersuj diagrama :)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #42 on: 19 February 2013, 13:09:44 »
Dziękuję Ci Diagram za okazaną troskę dotycząca mojej edukacji, z niecierplwością czekam na stosowną literaturę.
Tylko nie przysyłaj mi, proszę, podręczników z których Ty się uczyłeś, gdyz nie chciałbym się cofnąć do poziomu
umysłowego szympansa.

diagram

  • Guest
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #43 on: 19 February 2013, 13:22:38 »
Nie ma za co:):)służę pomocą,i nic się nie martw podręcznik bedzie stosowny do twojej inteligencji jak również poziomu wykształcenia.Co sam sugerujesz w swoich wypowiedziach i ubliżaniu ludziom jak to bardzo jesteś wyszkolony.Konczę ten temat z Tobą bo to jakaś kompletna porażka jak sam widzisz..tak na przyszłość wejdz i sprawdz w swoim profilu (swoje posty )jak traktujesz ludzi..jak z nimi rozmawiasz ,to wszystko mówi samo za siebie ..



(POCZYTAJ MI MAMO) ;D ;D ;D ;D

diagram

  • Guest
Odp: Sparing Polska kontra Rosja
« Reply #44 on: 19 February 2013, 13:28:48 »
Nie ma za co:):)służę pomocą,i nic się nie martw podręcznik bedzie stosowny do twojej inteligencji jak również poziomu wykształcenia.Co sam sugerujesz w swoich wypowiedziach i ubliżaniu ludziom jak to bardzo jesteś wyszkolony.Konczę ten temat z Tobą bo to jakaś kompletna porażka jak sam widzisz..tak na przyszłość wejdz i sprawdz w swoim profilu (swoje posty )jak traktujesz ludzi..jak z nimi rozmawiasz ,to wszystko mówi samo za siebie ..



(POCZYTAJ MI MAMO) ;D ;D ;D ;D

A co do ustawek Cezara ,dopiero od niedawna ma niespełna dziesięciu brytanów pobrzękujących łańcuchami i trzyma ich w zakładce tylko dla klanu , stąd wasza nie wiedza dotycząca aktualnego składu do rozgrywek.Co z nimi zrobi niewiem.