Author Topic: Pytanie  (Read 6471 times)

lendser

  • Guest
Pytanie
« on: 12 February 2013, 14:52:03 »
Witam wszystkich. Dawno nie grałem RO i po długiej przerwie postanowiłem sobie pograć  8) . Elegancko wchodzie i patrze zostało raptem pare serwerów
na których są boty albo pustka ?! na DH nic lepiej 1 serwer ??!!!!  i to pusty moje pytanie gdzie wszystkich wciągnęło  ? Gdzie mozna jako tako jeszcze ograc jakis mod czy co

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Pytanie
« Reply #1 on: 12 February 2013, 16:10:42 »
Proces rozpadu zaczął się od wydania HoS. Sporo ludzi odeszło od RO1 zaczynając grać w RO HoS, który szybko okazał się gniotem i zniechęcił do siebie oraz ostatecznie całej serii wielu graczy. Odpływ graczy z RO1 spowodował, że na serwerach było coraz mniej ludzi co powodowało dalszy ich odpływ, bo co to za przyjemność grać w 10 osób w Berezine albo Leningrad? tym sposobem upadła RO Ost i właściwie nie wiele lepiej wygląda RO HoS, ciągle zbugowany pełen dzieci coda, doda i innych srodów. TWI olało HoS i nie robi z nim nic twierdząc, że skupia się na modzie Rising Storm, który z tego co można usłyszeć od testerów i ludzi którzy udzielają się przy jego produkcji, nie wiele będzie się różnił od HoS'a - kolejny gniot gdzie nie ma w ogóle pojazdów czy jakiejkolwiek broni ciężkiej (z czego słynęła RO Ost). Brak nowego contentu w HoS, otwarte deklaracje ze strony TWI, że nie mają zamiaru niczego nowego dodawać do gry oraz ich niemożność/niechęć do naprawy błędów, spowodowało odpływ tych którzy mimo wszystko jeszcze grali w tą grę. W tej chwili na serwerach znajdziesz nie wielu starych graczy których być może pamiętasz z Osta, z tego forum chyba tylko ja jeszcze gram w tą grę w miarę regularnie. Większość graczy HoS to dzieciaki, średnia wieku 12 lat. Głupie gadki na serwerach, TKille i beznadziejna gra współgraczy dobiły scenę RO HoS i tylko kolesie typu Ceza i jego "klan", cierpiący na megalomanię, próbują rozruszać scenę, która de facto nie istnieje :) Także kolego, żałuj że odpuściłeś sobie RO, bo teraz już nie pograsz.
W piątki tutejsza paczka starych bywalców forum,organizuje fajt najt w RO i jego mody. Wtedy możesz sobie przypomnieć stare dobre czas - zapraszamy !!
« Last Edit: 12 February 2013, 17:33:04 by ufo_has_landed_! »

Zaytsev

  • Guest
Odp: Pytanie
« Reply #2 on: 12 February 2013, 22:17:52 »
Tak, w piątki pojawia się nawet fajna liczba osób, co można zobaczyć na filmach które wychodzą ze stajni Barta. Chętnie zapraszamy, na głównej stronie jest ankieta, w której wybieramy w co gramy. Do zobaczenia mam nadzieje w piątek na froncie.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Pytanie
« Reply #3 on: 12 February 2013, 22:32:26 »
Kto chce pograć, ten pogra, na DH są serwery na które ciężko wbić, tyle ludzi, musisz mieć coś z przeglądarką, że Ci pokazuje jeden serwer,
mi pokazuje zawsze około 15. W RO znajdziesz kilka serwerów z dobrą obsadą.

lendser

  • Guest
Odp: Pytanie
« Reply #4 on: 12 February 2013, 23:19:57 »
No jak weszłem pierwszy raz to faktycznie było tak jak mówisz koło 15 ale wszystkie na 0 . A co zrobic z tą przeglądarkom DH według mnie bije RO na łeb i szyje . jak za grałem w RO 2 u kupla to sie załamałem ale narobiło smak na 41-45 zdziwienie było duze

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Pytanie
« Reply #5 on: 10 April 2013, 21:06:32 »
Kto chce pograć, ten pogra, na DH są serwery na które ciężko wbić, tyle ludzi, musisz mieć coś z przeglądarką, że Ci pokazuje jeden serwer,
mi pokazuje zawsze około 15. W RO znajdziesz kilka serwerów z dobrą obsadą.
mozna prosic IP z 'dobra obsada'?

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Pytanie
« Reply #6 on: 10 April 2013, 21:38:26 »
No jak weszłem pierwszy raz to faktycznie było tak jak mówisz koło 15 ale wszystkie na 0 . A co zrobic z tą przeglądarkom DH według mnie bije RO na łeb i szyje . jak za grałem w RO 2 u kupla to sie załamałem ale narobiło smak na 41-45 zdziwienie było duze

WESZŁEM !


Miodku, widzisz to i nie grzmisz ! Czy w polskich gimnazjach i podstawówkach jest jeszcze obecny przedmiot zwany niegdyś językiem polskim ?


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Pytanie
« Reply #7 on: 10 April 2013, 22:30:03 »
Słusznie Ufo!
Na błędy w ortografii nie ma przedawnienia :)

Wawer

  • Guest
Odp: Pytanie
« Reply #8 on: 12 April 2013, 12:10:17 »
Ufo +1