Author Topic: All About Wepons (podzielony)  (Read 7493 times)

Raiden

  • Guest
All About Wepons (podzielony)
« on: 02 October 2006, 22:04:17 »
Witam, jestem nowy na forum i wogóle się nie znam na RO. Jutro jade dopiero kupić tą gre i takie małe pytanko mam... czy w tej grze grając sniperem trzeba się dużo ukrywać czy też tak jak w CoD2 latać gdzie popadnie. Już mam dość gier typu CoD że właśnie na każdym rogu coś się dzieje. Wiem że to nie odpowiedni dział ale jeszcze chciałem się spytać czy jest dużo serwerów gdzie jest min. 20 osób... bo słyszałem że mapy są b. duże ^^

PS: Przepraszam za takie noobskie pytania,  następnym razem nie będę pisał takich głupot... hehe ^^

Zdzira

  • Guest
All About Wepons (podzielony)
« Reply #1 on: 02 October 2006, 23:49:54 »
Zalezy od servera od graczy i od Twoich indywidualnych umiejetnosci..... Granie sniperem raczej jest bardzo latwe.
Problemow ze znalezieniem polskiego serwera z 20 graczami nie powinienes miec.... mapy sa i duze i nie duze ;)

Kup/sprawdz/ocen

Bathin

  • Guest
All About Wepons (podzielony)
« Reply #2 on: 03 October 2006, 13:44:58 »
[PL]Festung-Breslau.pl&Red.Orchestra.pl&Aster.pl - ten serwer jest prawie zawsze wieczorem w full obsadzie czyli 32 graczy.

kukov

  • Guest
All About Wepons (podzielony)
« Reply #3 on: 03 October 2006, 14:50:54 »
najlepsza jest przeciwpancerka rosyjska uzywana jako snajperka :p DUB i naboj 14.5 mm [o_O] przebija wroga szkoda ze ma tylko 14 naboi